iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volajte:
045 / 672 60 50
napíšte nám:
info@ksystem.eu
Volajte: 045 / 672 60 50  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu

Vnútorné žalúzie

Vyberte si kvalitné interiérové ​​žalúzie rôznych farieb, tvarov a rozmerov. Vhodné sú pre byty, ale rovnako aj rodinné domy alebo administratívne a ďalšie budovy. Žalúzie sú vhodné na plastové okná, rovnako ako na okná s dreveným alebo hliníkovým rámom. Vyberať môžete z mnohých vzoriek, lamiel, líšt a farieb alebo designov, rovnako ako podľa technológie ovládania.

Väčšina žalúzií sa ovláda pomocou retiazky, ale nie je to pravidlom. Napríklad vnútorné žalúzie Lux sú vybavené špeciálnou kovovou tyčinkou. Všetky žalúzie vám radi vyrobíme na mieru presne vašim potrebám. Napíšte nám svoje požiadavky a my vám zašleme cenník a pripravíme ponuku.

Volajte

Neviete si rady?

Pomôžeme vám
Ksystem
Kvalitné interiérové žalúzie

Vnútorné žalúzieBella

Do 3,5 m2
Lamela 25 mm
Motor
Najlacnejšie žalúzie

Vnútorné žalúzieBasic Design

Lamela 25 mm
Montáž krídlo
Šikminy
Žalúzie na oblúkové okná

Vnútorné žalúzieK-design

Lamela 25 mm
Oblúky
Palička +šnúra
Vnútorné žalúzie Lux

Vnútorné žalúzieLux

Lamela 25 mm
Montáž stena/strop
Palička +šnúra
Vnútorné žalúzie s 50 mm lamelou

Vnútorné žalúzieDiplomat 50 mm

Do 4,8 m2
Lamela 50 mm
Motor

Viac o kategórii vnútorné žalúzie

Vnútorné žalúzie

​​Interiérové žalúzie sa inštalujú na vnútornú stranu okna. Využívajú sa v bytoch, rodinných domoch, kanceláriách, skladoch a všetkých ďalších interiéroch. Sú úplne univerzálne. Najčastejšie sa môžete stretnúť s horizontálnymi žalúziami na plastové okná. Okrem toho sa ale inštalujú aj na drevené alebo hliníkové konštrukcie, prípadne priamo na steny. Jednotlivé žalúzie sa líšia jednak materiálom, ale aj dizajnom a spracovaním. Okrem toho ponúkame aj špeciálne žalúzie do strešných alebo atypických a oblúkových okien, napríklad K-design.

Prečo zvoliť interiérové žalúzie

​​Interiérové žalúzie sú najčastejšou tieniacou technikou. Chránia interiér pred priamym slnkom, teplom, ale aj pred nechcenými pohľadmi zvonku. Dokonale chránia vaše súkromie. Výhodou vnútorných žalúzií je, že môžete dobre regulovať intenzitu prenikajúceho svetla. Ich konštrukcia je odolná, takže dlho vydržia a ľahko sa udržujú. Vyberať môžete z mnohých designov a farieb.

Ako vyberať žalúzie do interiéru

Pri výbere sa zamerajte predovšetkým na typ okna. Zvážte, aké žalúzie budú vhodné pre daný tvar, materiál, pozrite sa, koľko má okno skiel. Pri každých žalúziách je napísané, na aké okná sú vhodné.

Čo by ste mali pred nákupom vedieť

Určite si dobre zmerajte výšku a šírku v metroch. Môžete priložiť aj náčrtok alebo fotografiu a uviesť preferencie, napríklad farbu, materiál lamiel, ovládanie a podobne. Zrýchli to našu ponuku.

Prečo si zaobstarať žalúzie od K-system?

Vnútorné žalúzie

Händlerkarte

Vnútorné žalúzie si môžete kúpiť v našich štúdiach tienaciej techniky:

dohovoriť schôdzku

Čo ďalšie ponúkame

Siete proti hmyzu od K-system sú efektívnou ochranou proti hmyzu, ale aj peľu, prachu a ďalším menším nečistotám. Veľkou výhodou týchto sietí je, že neobsahujú žiadnu chémiu, ktorá by sa uvoľňovala do interiéru. Naše siete proti hmyzu na okná a dvere nijako neohrozujú vaše zdravie ani životné prostredie. Moderná technológia výroby im umožňuje prepúšťať maximum svetla aj čerstvého vzduchu, nijako nebráni ani pri výhľade von. Objavte v našej ponuke kvalitné siete proti hmyzu na okná, rovnako ako siete proti hmyzu na dvere.
Zobraziť sortiment
Slnolamy sú vhodné tam, kde nestačia bežné žalúzie alebo závesy. Predstavujú modernú tieniacu techniku, ktorá je vhodná predovšetkým pre menšie presklené plochy alebo atypické rozmery okien. Najčastejšie slnolamy nájdete nainštalované na kanceláriách, administratívnych budovách, ale stále častejšie sa inštalujú aj ako moderný prvok na rodinné domy alebo byty. Vybrať si môžete z rôznych farieb a tvarov pevných slnolamov.
Zobraziť sortiment