iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volajte:
045 / 672 60 50
napíšte nám:
info@ksystem.eu
Volajte: 045 / 672 60 50  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu

Sieťky na okná

Vyberte si kvalitné okenné siete proti hmyzu. Sú vyrobené z extrudovaného hliníka, vďaka tomu ponúkajú spoľahlivú a dlhodobú ochranu, ktorá má dlhú životnosť. Inštalácia sietí proti hmyzu do okenného rámu je ľahké a väčšinou to zvládnete svojpomocne bez vŕtania do rámu. Vybrať si na našom e-shope môžete navyše zo špeciálnej sieťoviny, ktorá zabráni dokonca prieniku peľu alebo prachu a ďalších nečistôt do interiéru. Siete proti hmyzu na okná si môžete navyše nakonfigurovať na mieru v našom e-shope.

Volajte

Neviete si rady?

Pomôžeme vám
Ksystem
Okenné siete proti hmyzu PS Ideal

Okenné siete proti hmyzuPS Ideal

Economy
Pevná
Pre okná s izolačným dvojsklom
Okenné siete proti hmyzu

Okenné siete proti hmyzuOSU do hliníkových oken

Do 2,5 m2
Pevná
Pre Al okná
Okenné siete proti hmyzu Supernova pre plastové a drevené okná

Okenné siete proti hmyzu Supernova preplastové a drevené okná

Do 2,5 m2
Pevná
Pre eurookná
Plisované okenné siete proti hmyzu POS 18

Plisované okenné siete proti hmyzuPOS 18

Max. šírka 1500
Max. výška 1800
Plisovaná
Okenné siete proti hmyzu IPOS 22

Okenné siete proti hmyzuIPOS 22

Max šírka 2050
Max. výška 2200
Plisovaná

Viac o kategórii sieťky na okná

Siete na okná proti hmyzu

Okenné siete proti hmyzu na okná K-system spoľahlivo ochránia váš interiér proti hmyzu. Pokiaľ si zvolíte špeciálnu sieťovinu. Môžu siete do okna navyše chrániť proti peľu, prachu a iným nečistotám vo vzduchu – to všetko bez narušenia výhľadu alebo priepustnosti svetla a čerstvého vzduchu. Siete sú vyrobené z extrudovaného hliníka, vďaka tomu sú vysoko odolné a dlho vám vydržia.

Vyberať môžete zo sietí proti hmyzu do okien z plastovej, dreveného alebo hliníkovej konštrukcie. Vďaka veľkému výberu farieb siete ľahko zladíte s farbou okenného rámu.

Prečo zvoliť okenné siete proti hmyzu 

Jedná sa o cenovo dostupné a vysoko účinné riešenie, ako ochrániť interiér nielen proti hmyzu, ale aj prachu, peľu a ďalším nečistotám. Niektorý hmyz navyše môže prenášať choroby alebo kontaminovať potraviny. Ide o ideálne riešenie, ktoré neobmedzuje váš komfort – siete prepúšťajú dostatok svetla i čerstvého vzduchu do interiéru a nijako ani nenarušujú výhľad.

Ako vyberať okennú sieťku proti hmyzu

Pri výbere siete na okná proti hmyzu odporúčame najskôr voliť podľa rozmeru okna, jeho materiálu, rozmerov a tvaru. Farbu siete si môžete zvoliť zo štandardného vzorkovníka RAL. Potom už stačí iba vybrať vhodnú sieťovinu, farbu sieťoviny a jej priepustnosť.

Čo by ste mali vedieť pred nákupom

Určite si dobre zmerajte výšku a šírku v metroch. Môžete priložiť aj náčrtok alebo fotografiu a uviesť preferencie, napríklad farbu, materiál sieťoviny, rozpočet a podobne. Zrýchli to našu ponuku.

Prečo si zaobstarať siete proti hmyzu od K-system?

  • Sme špecializovaným výrobcom tieniacej techniky a jej popredný distribútor nie len v Českej republike, ale aj na Slovensku

  • Ponúkame iba certifikované žalúzie, rolety alebo napríklad siete proti hmyzu a ďalšie 

  • Rýchla doprava a výhodné ceny, vrátane akčných zliav

  • Prvotriedny zákaznícky servis, video návody, live-chat, detailné popisy a návody 

  • Tisíce spokojných zákazníkov a viac ako 2 000 000 m2 zatienených plôch v Česku a na Slovensku
Sieťky na okná

Händlerkarte

Sieťky na okná si môžete kúpiť v našich štúdiach tienaciej techniky:

dohovoriť schôdzku

Čo ďalšie ponúkame

Objavte kvalitné žalúzie od K-system, ktoré prepustia do interiéru len toľko svetla, koľko potrebujete. Zároveň skvele chránia vaše súkromie a zabraňujú zahrievaniu interiéru. Vyberať si môžete z tradičných interiérových alebo vonkajších žalúzií, ktoré sú vhodné do plastových i drevených okien rôznych rozmerov a konštrukcií. Obľúbené horizontálne žalúzie ponúkame v mnohých farebných variantách, odtieňoch a designoch, rovnako ako žalúzie vertikálne, ktoré sa stávajú stále obľúbenejšie. Odporúčame tiež slnolamy, ktoré efektívne chránia proti slnku a teplu.
Zobraziť sortiment
Slnolamy sú vhodné tam, kde nestačia bežné žalúzie alebo závesy. Predstavujú modernú tieniacu techniku, ktorá je vhodná predovšetkým pre menšie presklené plochy alebo atypické rozmery okien. Najčastejšie slnolamy nájdete nainštalované na kanceláriách, administratívnych budovách, ale stále častejšie sa inštalujú aj ako moderný prvok na rodinné domy alebo byty. Vybrať si môžete z rôznych farieb a tvarov pevných slnolamov.
Zobraziť sortiment