iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volajte:
045 / 672 60 50
napíšte nám:
info@ksystem.eu
Volajte: 045 / 672 60 50  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu

Siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu od K-system sú efektívnou ochranou proti hmyzu, ale aj peľu, prachu a ďalším menším nečistotám. Veľkou výhodou týchto sietí je, že neobsahujú žiadnu chémiu, ktorá by sa uvoľňovala do interiéru. Naše siete proti hmyzu na okná a dvere nijako neohrozujú vaše zdravie ani životné prostredie. Moderná technológia výroby im umožňuje prepúšťať maximum svetla aj čerstvého vzduchu, nijako nebráni ani pri výhľade von. Objavte v našej ponuke kvalitné siete proti hmyzu na okná, rovnako ako siete proti hmyzu na dvere.

Volajte

Neviete si rady?

Pomôžeme vám
Ksystem

Viac o kategórii siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu

Objavte kvalitné siete proti hmyzu, ktoré sú vyrobené inovatívnou technológiou. Práve vďaka tomu majú mnoho výhod – naše siete proti hmyzu sú vyrobené z extrudovaného hliníka, ich životnosť je tak skutočne dlhá. Dobre chráni proti hmyzu, prachu, peľu a ďalším nečistotám. Pritom do interiéru prepúšťajú dostatok svetla a čerstvého vzduchu, rovnako tak nenarušujú výhľad z okna.

Vyberte si z nabídky sítí proti hmyzu na dveře, případně z oblíbených sítí proti hmyzu na okna. Snadno je svépomocí nainstalujete, a to bez vrtání do konstrukce. Zároveň nabízíme ideální bezbariérové sítě pro vaše mazlíčky, případně jiné speciální sítě, které vám rádi vyrobíme na míru. 

Prečo zvoliť siete proti hmyzu 

Pretože vďaka sieťam proti hmyzu jednoducho ochránite svoje obydlia proti komárom, osám, muchám a ďalšiemu hmyzu, ktorý môže dokonca prenášať rôzne choroby alebo kontaminovať potraviny. Ďalšie nebezpečenstvo predstavujú peľ a prach pre alergikov. Práve vďaka našej špeciálnej úprave sa ani peľ a prach do vnútorných priestorov nedostane. Inštalácia sietí proti hmyzu je jednoduchá a väčšinou ju zvládnete sami. Niektoré umožňujú napríklad pohyblivú sieť do okna, ktorá nebráni v podávaní vecí, ideálna je na to sieť Ipos 22.

Ako vybrať siete proti hmyzu

Aby ste dokázali vybrať správne rozmery siete, je nutné dobre zmerať rozmery okien a dverí a zistiť ich tvar a materiál. Vyberte si zároveň farbu siete proti hmyzu, vyberať môžete z celého vzorkovníka RAL. Zamyslite sa nad typom sieťoviny, ktoré majú rôzne povrchové úpravy, následne zvoľte farbu siete.

Čo by ste mali pred nákupom vedieť

Určite si dobre zmerajte výšku a šírku v metroch. Môžete priložiť aj náčrtok alebo fotografiu a uviesť preferencie, napríklad farbu, materiál sieťoviny, rozpočet a podobne. Zrýchli to našu ponuku.

Prečo si zaobstarať siete proti hmyzu od K-system?

  • Sme špecializovaným výrobcom tieniacej techniky a jej popredný distribútor nie len v Českej republike, ale aj na Slovensku
  • Ponúkame iba certifikované žalúzie, rolety alebo napríklad siete proti hmyzu a ďalšie 

  • Rýchla doprava a výhodné ceny, vrátane akčných zliav

  • Prvotriedny zákaznícky servis, video návody, live-chat, detailné popisy a návody 

  • Tisíce spokojných zákazníkov a viac ako 2 000 000 m2 zatienených plôch v Česku a na Slovensku
Siete proti hmyzu

Händlerkarte

Siete proti hmyzu  si môžete kúpiť v našich štúdiach tienaciej techniky:

dohovoriť schôdzku

Čo ďalšie ponúkame

Objavte kvalitné žalúzie od K-system, ktoré prepustia do interiéru len toľko svetla, koľko potrebujete. Zároveň skvele chránia vaše súkromie a zabraňujú zahrievaniu interiéru. Vyberať si môžete z tradičných interiérových alebo vonkajších žalúzií, ktoré sú vhodné do plastových i drevených okien rôznych rozmerov a konštrukcií. Obľúbené horizontálne žalúzie ponúkame v mnohých farebných variantách, odtieňoch a designoch, rovnako ako žalúzie vertikálne, ktoré sa stávajú stále obľúbenejšie. Odporúčame tiež slnolamy, ktoré efektívne chránia proti slnku a teplu.
Zobraziť sortiment
Slnolamy sú vhodné tam, kde nestačia bežné žalúzie alebo závesy. Predstavujú modernú tieniacu techniku, ktorá je vhodná predovšetkým pre menšie presklené plochy alebo atypické rozmery okien. Najčastejšie slnolamy nájdete nainštalované na kanceláriách, administratívnych budovách, ale stále častejšie sa inštalujú aj ako moderný prvok na rodinné domy alebo byty. Vybrať si môžete z rôznych farieb a tvarov pevných slnolamov.
Zobraziť sortiment