iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volajte:
045 / 672 60 50
napíšte nám:
info@ksystem.eu
Volajte: 045 / 672 60 50  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu

Pomáhame

Pomáhame

Záleží nám na svete okolo nás, a preto radi pomáhame tam, kde je to potrebné. Podporujeme projekty, ktoré podávajú pomocnú ruku ľuďom s handicapom, deťom aj prírode. 

Podporili sme tieto projekty:

Podpora pre žiakov I. ZŠ Žiar nad Hronom

Dňa 14. 12. 2021 sme usporiadali výstavku vianočných PF, ktoré pre nás vyrobili deti z I. ZŠ Žiar nad Hronom. Táto spolupráca sa už stala tradíciou. Našim obchodným partnerom doručíme originálne vianočné priania, ktoré vyrábajú deti z nami dodávaných materiálov. Spoločnosť K-system odmeňuje deti drobnými darčekmi, či sladkým Mikulášom a poskytne im materiálne prostriedky na výtvarnú výchovu, čím šetrí peňaženky rodičov. Keďže táto naša aktivita sa stala v škole už tradíciou, zavítala v tomto roku do školy aj žiarska televízia ATV. Hrdý Samko prehlásil, že vianočné priania vyrobil pre firmu, kde robí jeho maminka. Spoločnosť K-system je významným zamestnávateľom ľudí z regiónu Žiar nad Hronom.

img

Pomohli sme občanom bez domova

Dňa 27. 1. 2021 sme doručili do Mestského centra sociálnych služieb Štíbor - Skalica niekoľko vriec s paplónmi, vankúšmi a obliečky na základe výzvy o pomoc pri riešení ťažkej situácie občanov bez domova v zimnom období, ktorú zverejnili na svojej Facebookovej stránke. V mrazivom počasí sú tieto pomôcky potrebné k prežitiu občanov na ulici a môžu byť záchranou ich života. 

img

Rozprávková cesta Matúša Čáka Trenčianskeho 2020

Aj v tomto roku K-system sponzoruje akciu pre deti z mesta Trenčín s názvom Rozprávková cesta Matúša Čáka Trenčianskeho 2020. Pre deti sme pripravili veľké množstvo cien. A čo návštevníkov Trenčianskeho hradu čaká tento rok?

 • rozprávková cesta plná hier,

 • prehliadka hradu bez sprievodcu,

 • skvelé odmeny pre každého,

 • kúzelník,

 • detská disco,

 • tanečné vystúpenia,

 • sokoliari,

 • tombola...a veľa iného.

img

Na krídlach anjelov

V stredu 17. októbra 2018 sa v Hlavnej sále MsKC v Žiari nad Hronom uskutočnil ďalší ročník „Na krídlach anjelov“. Aj v tomto roku spoločnosť K-system poskytla prostriedky pre organizáciu tohto benefičného podujatia pre mentálne a zdravotne postihnuté deti z 28 ústavov a zariadení pre osoby so zdravotným postihnutím zo stredného Slovenska. Podujatie navštívilo spolu 704 hendikepovaných so svojim sprievodom a v rámci integrácie a začlenenia do spoločnosti 157 bežných návštevníkov. Na podujatí vystúpili:

 • speváčka Kristína so svojou kapelou

 • Modus Memory

 • PUĽS – poddukelský ľudový umelecký súbor

 • spevák Adam Ďurica

 • ZUMBA s Alou a mentálne postihnuté deti

 • moderátori Jožo Pročko a Dušan Cinkota.

img

Podpora projektu SPŠ dopravná Zvolen - Show your talent

Predmetom sponzoringu nemusia byť vždy len žalúzie, rolety alebo siete proti hmyzu. V októbri sa na nás obrátila žiačka Strednej priemyselnej školy dopravnej Zvolen so žiadosťou o sponzorský príspevok vo forme kancelárskych potrieb. Táto škola spustila unikátny program Show your talent, aby pomohla rozvíjať talent študentov. Vyhodnotenie celej súťaže prebehne vo februári 2019. Vďake mentorom sa učia spoznať seba samých, nájsť svoj sen a premeniť ho na konkrétny cieľ. Je to jedinečný rozvojový program pre mladých ľudí, ktorý prináša do školského prostredia prvky neformálneho vzdelávania. Do pilotného ročníka sa zapojilo 15 študentov a 4 pedagógovia.

img

Žiarčania dostali zadarmo žalúzie K-system

Spoločnosť K-system, spol. s r.o. dodávala v septembri 2017 vonkajšie slnolamy a interiérové žalúzie na nový futbalový štadión v Žiari nad Hronom. Objednávka v hodnote viac ako 3000 € bola ďalším sponzorským darom pre občanov mesta Žiar nad Hronom. Riaditeľ Technických služieb mesta Žiar nad Hronom Mgr. Igor Rozemberg sa osobne poďakoval za poskytnutý dar. Spoločnosť K-system, spol. s r.o. je totiž jediným dodávateľom tieniacej techniky v Žiari nad Hronom a okolí, ktorý bol ochotný prispieť na rozvoj športu v meste.

img

K-system opäť podporil detský kútik

Spoločnosť K-system, spol. s r.o., ktorá má sídlo v Žiari nad Hronom, v minulosti už niekoľkokrát sponzorskými darmi prispela žiarskemu Mestskému kultúrnemu centru. Naposledy sieťkou proti hmyzu do detského kútika Hopa hopa.

Zasúvacia sieťka proti hmyzu v hodnote 310 eur je namontovaná na dverách detského kútika, z ktorých sa vychádza na terasu. „Dvere slúžia ako vchod zo zadnej časti Mestského kultúrneho centra do kútika. Cez tieto dvere sa tiež pravidelne vetrá. Práve počas letných mesiacov bol problém, že do vnútra lietali osy. Vďaka tomu, že je tam dnes nainštalovaná sieťka, už budeme môcť bez obáv vetrať aj v prítomnosti detí,“ hovorí Zuzana Balážová z MsKC. Ako podotýka, spoločnosť K-system, spol. s r.o. už do detského kútika darovala aj vertikálne žalúzie. „Vždy, keď sme potrebovali, tak aj do detských súťaží nám poskytli bublinkové fólie. Sú našim pravidelným sponzorom, za čo sme im veľmi vďační a vážime si ich podporu,“ dodáva na záver Balážová.

img

Detský domov Sereď

Dňa 6. 2. 2017 sme montovali do Detského domova v Seredi 16 ks interiérových žalúzií typ Basic Design v hodnote 506,20 €. Detský domov Sereď vyhral v našej vianočnej súťaži už druhýkrát. Pani Hrdlovičovej sme ponúkli pre deti možnosť exkurzie do nášho výrobného areálu.

 

Krahulská ovečka

Lyžiarsky oddiel SkiKlub Kremnica v spolupráci s lyžiarskym strediskom SkiKrahule zorganizovali 12. februára 2017 oddielové preteky „Krahulská ovečka“, ktoré sú zároveň aj 3. kolom OBLASTNEJ LYŽIARSKEJ LIGY. Spoločnosť K-system, spol. s r.o. prispela na toto podujatie drobnými darčekovými predmetmi. V kategóriách superbaby, mladší a starší predžiaci, mladší a starší žiaci a juniori si svoje sily zmeralo približne 118 odvážnych súťažiacich.

Krásne slnečné počasie, výborné snehové podmienky a skvelá atmosféra prispeli k obdivuhodným výsledkom našich nádejných lyžiarskych pretekárov. Každý pretekár bol ocenený „krahulskou“ medovníkovou ovečkou. Veľká vďaka patrí všetkým deťom, rodičom, sponzorom a samozrejme aj všetkým, ktorí sa prišli pozrieť a povzbudiť....

img

Detský domov Valaská

Koncom mesiaca február 2017 pribudne na štyroch prevádzkach Detského domova Valaská 29 ks interiérových žalúzií v hodnote 1000 €. Budú nimi vybavené tri zariadenia v meste Brezno a jedno v meste Čierny Balog. Detský domov Valaská bol jedným z mnohých detských domovov, ktoré sa zapojili do nášho druhého ročníka vianočnej súťaže pre detské domovy. Vďaka 3D pohľadnici A. Harvanovej, ktorú sme nazvali „STROMČEK“ získali v našej súťaži prvé miesto.

 

 

Dar pre obec Prochot

Dňa 1. 2. 2017 sme dodávali do objektu Kultúrny dom v Prochote vertikálne strapcové žalúzie. Sponzorský príspevok zo strany spoločnosti K-system,  spol. s r.o bol 669 €. O túto čiastku dostala Obec Prochot pod vedením starostky Dariny Gajdošovej tieto žalúzie lacnejšie. Veríme, že občania obce Prochot ako aj iní návštevníci kultúrnych podujatí v obci zažijú množstvo zážitkov v príjemnom prostredí. Najbližšie to bude 7. Benefičný ples ZSS Jesienka, ktorý bude moderovať Adela Banášová. Z výťažku, ktorý sa na každom plese vyzbiera, sa vždy urobí niečo pre zariadenie. Minulý rok sa napr. spolufinancoval výťah, rok predtým signalizácia. V tomto roku sme prispeli do tomboly aj poukážkou v hodnote 100 € na nákup výrobkov K-system.

Verejné poďakovanie všetkým sponzorom nájdete aj na FB stránke ZSS Jesienka.

 

Vianočná súťaž

Spoločnosť K-system, spol. s r. o. vyhlásila aj v roku 2016 VIANOČNÚ SÚŤAŽ pre detské domovy. V tomto roku sa zapojilo do súťaže 10 detských domovov z rôznych kútov Slovenska. Súťažilo sa o tieto atraktívne ceny: výrobky značky K-system® v hodnote 1000 €, výrobky značky K-system® v hodnote 500 € a výrobky značky K-system® v hodnote 250 €. Úlohou detí bolo vyrobiť vianočné pozdravy s použitím zaslaného materiálu, ktorý tvorili odpad z výroby žalúzií a látkových roliet. Okrem efektívneho využitia odpadového materiálu sme dopriali deťom pocit mať pre koho vytvoriť vianočné prianie. Okrem sponzorských darov sme v tomto roku pre všetkých takmer 1000 detí zakúpili sladkosti a 3 plyšové hračky z kolekcie Disney pre troch tvorcov vybratých prianí.

A aké sú výsledky súťaže? Cena – výrobky v hodnote 1000 € – Detský domov Valaská – za originálnu a určite aj veľmi prácnu 3D pohľadnicu A. Harvanovej, ktorú sme nazvali „STROMČEK“. Cena – výrobky v hodnote 500 € Detský domov Sereď – za pohľadnicu s krásnym motívom, ktorý sme nazvali „ANJELIK“. Cena – výrobky v hodnote 250 € – Detský domov Spišské Vlachy – za krásnu pohľadnicu plnú domáceho tepla a pohody, ktorú sme nazvali „SOBY“. Výrobky budú doručené do detských domovov na základe ich želaní v mesiaci január 2017. Vianočné pozdravy odídu našim obchodným partnerom ako poďakovanie za spoluprácu, vďaka ktorej môžeme takto pomáhať tým, ktorí to potrebujú najviac.

img

Materská škola Štvorlístok

V mesiaci máj 2016 sme dodávali sponzorsky žalúzie Basic Design do Materskej školy Štvorlístok na ulici Sládkovičova 1 v Žiari nad Hronom. Po realizácii si deti hneď okná aj vyzdobili.

 

Dar pre obec Kosorín

Dobrý deň, v prvom rade sa chcem spoločnosti K-system, spol. s r. o. osobne aj v mene občanov Obce Kosorín poďakovať za dary vo forme protihmyzových sietí v počte 3ks na okná v sociálnom byte obce a 4ks na okná budovy obecného úradu. Ešte raz ďakujem a teším sa na spoluprácu s Vašou spoločnosťou pri rozvoji Obce Kosorín. Ostávam s úctou. Peter Hric Starosta obce Kosorín.

Dúhová škôlka

Dňa 14. 4. 2016 sme dodávali do objektu Dúhová škôlka v Chorvátskom Grobe samostatne stojacu markízu. Sponzorský príspevok zo strany spoločnosti K-system,  spol. s r.o bol 400 €. O túto čiastku dostala materská škôlka markízu lacnejšie. Veríme, že deti počas denných hier budú môcť pod markízou stráviť množstvo krásnych zážitkov v príjemnom tieni.

img

Detský domov Nová Baňa

Dňa 5. 4. 2016 nám pani riaditeľka z detského domova poslala ich časopis s názvom Slnečnica v elektronickej podobe. V závere časopisu je aj poďakovanie sponzorom, medzi inými spoločnosti K-system spol. s .r. o., za dodávku sietí proti hmyzu ako výhru v hodnote 250 €, sladkosti a plyšovú hračku pre výrobcu vianočného pozdravu, ktorý najviac zaujal našu porotu. Detský domov Nová Baňa bol jedným z 18 detských domovov, ktorí sa zapojili do našej Vianočnej súťaže.

img

 

45. ročník Gymnaziálneho plesu

Dňa 6. 2. 2016 sa v MSKS Žiari nad Hronom uskutočnil 45. ročník Gymnaziálneho plesu. Tretiaci Gymnázia Milana Rúfusa v Žiari nad Hronom aj tento rok organizovali školský ples. Na tento ples poskytla spoločnosť K-system, spol. s r. o. poukážku do tomboly vo výške 100 €.

 

Súťaž vo varení vianočnej kapustnice

Dňa 18. 12. 2015 sa na námestí SNP v Žiari nad Hronom uskutočnila tradičná súťaž vo varení vianočnej kapustnice. Jedným zo siedmych súťažiacich družstiev boli aj zamestnanci spoločnosti K-system,  spol. s r.o, ktorí sa aj v súkromí zúčastňujú rôznych kulinárskych súťaží. Naše družstvo sa umiestnilo na krásnom treťom mieste. Dôležitým členom poroty bola aj najznámejšia televízna svokra a speváčka v jednej osobe – Gizka Oňová. Výťažok z predaja kapustnice sme odovzdali mestu Žiar nad Hronom a bol použitý na charitatívne účely.

img

Vianočná súťaž

Spoločnosť K-system, spol. s r. o. vyhlásila dňa 24. 11. 2015 VIANOČNÚ SÚŤAŽ pre detské domovy. Hlavnou myšlienkou je umožniť deťom, ktoré nemajú svoje vlastné rodiny, vyrobiť pre niekoho vianočné prianie a z našej strany prispieť na zlepšenie vybavenia detského domova prostredníctvom žiadaných výrobkov. Počas roka sme zaregistrovali množstvo žiadostí o sponzorský dar tohto typu. Vyrobené vianočné priania spoločnosť K-system,  spol. s r.o následne rozpošle svojim obchodným partnerom. Na každom vianočnom prianí bude uvedené, v ktorom detskom domove bolo vyrobené. Do tejto súťaže sa nám prihlásilo už 18 detských domov z celého Slovenska. Súťaž je zameraná na výrobu vianočných prianí z materiálov, ktoré sa štandardne používajú na výrobu žalúzií.

Dňa 18. 12. 2015 prebehne vyhlásenie výsledkov, pričom pôjde o skutočne atraktívne ceny: výrobky značky K-system® v hodnote 1000 €, výrobky značky K-system® v hodnote 500 € a výrobky značky K-system® v hodnote 250 € + špeciálna odmena priamo pre tvorcu najkrajšieho priania v podobe plyšovej hračky. Výrobky budú doručené do detských domovov v mesiaci január 2016. Veríme, že touto myšlienkou môžeme do budúcna motivovať k podobným činom aj našich obchodných partnerov alebo iné spoločnosti, ktoré si uvedomujú, aké dôležité je nehľadieť iba na zisk a na čísla, ale mať aj spoločensky zodpovedné správanie.

img

K-system sponzorom benefičného podujatia

Spoločnosť K-system,  spol. s r.o bola sponzorom tretieho benefičného a náučného podujatia s názvom „Na krídlach anjelov“, ktoré sa uskutočnilo 22. 10. 2015 v dome kultúry v Žiari nad Hronom. Podujatia sa zúčastnilo 628 hendikepovaných spolu so svojim sprievodom a v rámci integrácia a začlenenia do spoločnosti 162 bežných návštevníkov.

Podľa slov hlavného organizátora OZ Milana Štefánika sa benefičný koncert vydaril. Na podujatí vystúpili skupiny Gladiátor, Sendreiovci – Kokavakere Lavutára, Smola a Hrušky, speváčka Celeste Buckingham, Zumba inštruktorka Daniela Česneková a moderátor Roman Juraško. V rámci podujatia sa deti a pacienti s mentálnym postihnutím mohli naučiť na pripravených workšopoch latinoamerické zumba a salsa tance, maľovanie na tvár, enkaustiku – maľovanie horúcim voskom na papier, prútikárstvo, tradičnú lukostreľbu, odlievanie sviečok, ozdobovanie figúrok z dreva.

img

Stredná odborná škola Handlová

Na základe požiadavky o sponzorský dar, spoločnosť K-system,  spol. s r.o prispela dodávkou 3 kusov vertikálnych žalúzií v hodnote 381,44 € do modernizovanej počítačovej učebne Strednej odbornej školy v Handlovej.

 

Veľkonočný vinš

Máme radosť, že deti z Detského domova v Spišskej Novej Vsi na nás nezabudli. Vďaka našim zákazníkom nezabúdame ani na tých, čo potrebujú pomocnú ruku.

Súkromná ZŠ s materskou školou Marie Montessori

V roku 2013 a 2014 spoločnosť K-system,  spol. s r.o dodávala a sponzorovala interiérové žalúzie do tohto výnimočného školského zariadenia v Bratislave. Ako poďakovanie sme od detí dostali takéto krásne vlastnoručne vyrobené tablo.

 

Veľký maškarný bál v Žiari nad Hronom

V nedeľu 23. 2. 2014 sa v MsKC v Žiari nad Hronom uskutočnil veľký maškarný bál. Boli sme prekvapení, na čo všetko sa dá použiť bublinková fólia, o ktorú nás usporiadateľ požiadal v rámci sponzoringu. Výsledkom originálneho nápadu bolo jedno poobedie plné detských rozžiarených očí.

img

 

Detský kútik Žiar nad Hronom

Spoločnosť K-system,  spol. s r.o prispela v septembri 2013 k zlepšeniu svetelnej pohody detského kútika mestského kultúrneho centra v Žiari nad Hronom formou dodávky vertikálnych žalúzií.

Počas nákupov rodičov alebo užívania si kultúrneho podujatia dohľad na deti v detskom kútiku vykonáva vyškolený personál. Sme radi, že sme mohli takouto formou podporiť spoločné rodinné aktivity Žiarčanov a mestského kultúrneho centra, ktoré s týmto zaujímavým nápadom prišlo.

img

Detský domov Spišská Belá

Spoločnosť K-system,  spol. s r.o prispela k zlepšeniu kvality života detí v Detskom domove v Spišskej Belej darovaním vertikálnych žalúzií v hodnote 100 €. Deti z Detského domova Spišská Belá vyjadrili svoju vďaku aj prostredníctvom tohto vianočného želania, ktoré sme od nich dostali.

 

Súťaž s Môj Dom

Siete proti hmyzu Nobarrier od spoločnosti K-system,  spol. s r.o v hodnote 300€.