iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volajte:
045 / 672 60 50
napíšte nám:
info@ksystem.eu
Volajte: 045 / 672 60 50  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu

O K-systeme

O K-systeme

Historické pramene spoločnosti K-system siahajú až do roku 1991. Všetky novinky, ktoré sa odvtedy dostávali do domácností, kancelárií a rôznych firiem, pramenili z nášho úsilia. Bolo to vďaka našim ambicióznym zámerom stať sa úspešným výrobcom tieniacej techniky a najmä za podpory prevažne našich zahraničných licenčných dodávateľov, ktorých skúsenosti sme preberali. Táto stratégia bola a stále je najvyššou zárukou vysokej a stabilnej kvality produkovaných výrobkov. Spoločnosť K-system kladie veľký dôraz na využitie moderných technológií vo výrobe a venuje značné úsilie jej inovácii, samozrejme ruka v ruke s vývojom vlastných produktov. Cieľom je dosahovať stále kvalitnejšie produkcie, predlžovať životnosť výrobkov, zlepšovať ich vlastnosti a rozširovať sortiment.

V roku 2002 spoločnosť K-system, ako prvá firma na Slovensku, začala výrobky označovať ochrannou známkou K-system. Od tohto okamihu zákazníci vedeli, kto je skutočným výrobcom dodaných produktov a mali aj záruku zabezpečeného servisu.

V roku 2009 sa spoločnosť presťahovala do nového reprezentatívneho sídla v Žiari nad Hronom s modernou výrobnou halou. Výstavbou novej výrobnej haly sa však nekončia investície do výrobných technológií. Výroba je priebežne inovovaná a zdokonaľovaná. V bývalých priestoroch v obci Kosorín bola v roku 2011 spustená práškovacia linka, ktorá umožní skrátenie dodacieho termínu pre neštandardné farebné prevedenia.

sklad plný krabíc

Ocenenia

V minulosti spoločnosť K-system zaznamenala množstvo významných ocenení: 

Sme pyšní na skutočnosť, že v priebehu veľmi krátkeho času sa značka K-system stala nielen prvou, známou, ale aj obľúbenou a vyhľadávanou značkou kvalitnej tieniacej techniky. Dlhoročné skúsenosti na domácom, ako aj medzinárodnom trhu z nás urobili lídra v oblasti tieniacej techniky.

žalúzie spoločnosť v prírode spoločnosť Ksystem

 

Dôveryhodnosť

Spoločnosť K-system od apríla 2018 vykonáva dodržiavanie nastavených noriem prostredníctvom vlastného interného audítora.