iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volajte:
045 / 672 60 50
napíšte nám:
info@ksystem.eu
Volajte: 045 / 672 60 50  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu

Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie slúžia na zatienenie väčších plôch. Jedná sa o zaujímavý a často dekoratívny alebo designový prvok interiéru. Predovšetkým potom interiérové ​​vertikálne žalúzie s potlačou sú v tomto ohľade veľmi obľúbené. Také žalúzie môžeme potlačiť vašim logom, fotografiou dieťaťa, vašim domácim miláčikom a podobne. Ďalšími veľmi obľúbenými žalúziami sú dekoratívne strapcové žalúzie. Všetky vertikálne žalúzie veľmi dobre chránia pred priamym slnkom a umožňujú regulovať intenzitu svetla. Inštalujú sa ako na plastové okná, tak na drevený rám. Vertikálne žalúzie vám radi vyrobíme na mieru.

Volajte

Neviete si rady?

Pomôžeme vám
Ksystem
Atypické vertikálne žalúzie Bratislava

Vertikálne žalúzieDecomatic®

Horizontálny oblúk
Motor
Vertikálny oblúk
Kvalitné vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzieNovum

129,89,63 mm
Economy
Šikminy
Vertikálne žalúzie s potlačou

Vertikálne žalúzie spotlačou

Exkluzívna ponuka
Motor
Rozmery na mieru
strapcové vertikálne žalúzie

Dekoratívnestrapcové závesy

89 mm
Atyp
Motor

Viac o kategórii vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie

Výhodou vertikálnych žalúzií je, že dokonale zatieni veľké zasklené plochy, preto sú stále obľúbenejšie napríklad pri francúzskych oknách. Zároveň si rovnako dobre poradia s atypickými tvarmi. Ľahko sa čistia a udržujú. Môžete ich použiť v kanceláriách, iných administratívnych budovách a podobne - kde sa využívali pôvodne. Niektoré typy lamiel sú dokonca nehorľavé.

Veľkou výhodou týchto vertikálnych interiérových žalúzií je široká škála odtieňov, ktoré oživia váš interiér, aby ste sa vo vnútri cítili naozaj skvele. Dekoratívne môžu pôsobiť aj obľúbené žalúzie s potlačou, na ktoré môžeme natlačiť, čo budete chcieť.

Čistenie vertikálnych žalúzií je veľmi jednoduché a vybrané modely disponujú lamelami s nehorľavou úpravou.

Prečo si vybrať vertikálne žalúzie 

Vertikálne žalúzie sú skvelou voľbou pre interiéry, v ktorých potrebujete zatieniť veľké okenné plochy. Použitie klasických horizontálnych žalúzií by v takom prípade bolo náročné. Vertikálne žalúzie tieto plochy elegantne zatienia a umožnia pohodlne zatienenie regulovať. Okrem toho čiastočne chránia proti teplu prenikajúcemu do interiéru. Obľúbené sú predovšetkým pre svoj elegantný a dekoratívny vzhľad a ľahké ovládanie.

Čo by ste mali pred nákupom vedieť

Určite si dobre zmerajte výšku a šírku v metroch. Môžete priložiť aj náčrtok alebo fotografiu a uviesť preferencie, napríklad farbu, materiál lamiel, ovládanie a podobne. Zrýchli to našu ponuku.

Prečo si zaobstarať žalúzie od K-system?

  • Sme špecializovaným výrobcom tieniacej techniky a jej popredný distribútor nie len v Českej republike, ale aj na Slovensku

  • Ponúkame iba certifikované žalúzie, rolety alebo napríklad siete proti hmyzu a ďalšie 

  • Rýchla doprava a výhodné ceny, vrátane akčných zliav

  • Prvotriedny zákaznícky servis, video návody, live-chat, detailné popisy a návody 

  • Tisíce spokojných zákazníkov a viac ako 2 000 000 m² zatienených plôch v Česku a na Slovensku
Vertikálne žalúzie

Händlerkarte

Vertikálne žalúzie si môžete kúpiť v našich štúdiach tienaciej techniky:

dohovoriť schôdzku

Čo ďalšie ponúkame

Siete proti hmyzu od K-system sú efektívnou ochranou proti hmyzu, ale aj peľu, prachu a ďalším menším nečistotám. Veľkou výhodou týchto sietí je, že neobsahujú žiadnu chémiu, ktorá by sa uvoľňovala do interiéru. Naše siete proti hmyzu na okná a dvere nijako neohrozujú vaše zdravie ani životné prostredie. Moderná technológia výroby im umožňuje prepúšťať maximum svetla aj čerstvého vzduchu, nijako nebráni ani pri výhľade von. Objavte v našej ponuke kvalitné siete proti hmyzu na okná, rovnako ako siete proti hmyzu na dvere.
Zobraziť sortiment
Slnolamy sú vhodné tam, kde nestačia bežné žalúzie alebo závesy. Predstavujú modernú tieniacu techniku, ktorá je vhodná predovšetkým pre menšie presklené plochy alebo atypické rozmery okien. Najčastejšie slnolamy nájdete nainštalované na kanceláriách, administratívnych budovách, ale stále častejšie sa inštalujú aj ako moderný prvok na rodinné domy alebo byty. Vybrať si môžete z rôznych farieb a tvarov pevných slnolamov.
Zobraziť sortiment