iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volajte:
045 / 672 60 50
napíšte nám:
info@ksystem.eu
Volajte: 045 / 672 60 50  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu

Slnolamy

Slnolamy sú vhodné tam, kde nestačia bežné žalúzie alebo závesy. Predstavujú modernú tieniacu techniku, ktorá je vhodná predovšetkým pre menšie presklené plochy alebo atypické rozmery okien. Najčastejšie slnolamy nájdete nainštalované na kanceláriách, administratívnych budovách, ale stále častejšie sa inštalujú aj ako moderný prvok na rodinné domy alebo byty. Vybrať si môžete z rôznych farieb a tvarov pevných slnolamov.

Volajte

Neviete si rady?

Pomôžeme vám
Ksystem
Pevné slnolamy

Pevné slnolamy

Atyp
Economy
Rozmery na mieru

Viac o kategórii slnolamy

Slnolamy

Slnolamy sú spoľahlivým riešením, ktoré kvalitne zatieni nielen okná malých alebo atypických tvarov, ale taktiež sú vhodné pre strešné okná a terasy. Naše slnolamy z horizontálnych lamiel sú vyrobené z kvalitného hliníka, ktorý vám poskytne maximálnu ochranu pred slnkom, ale aj odolnosť a dlhú výdrž.

Prečo zvoliť slnolamy

Slnolamy zastávajú bežné žalúzie všade tam, kde žalúzie z nejakého dôvodu nie je možné nainštalovať. Často sú to svetlíky, menšie okná, atypické okná a podobne. Hliníkové slnolamy si obľúbite najmä pre ich ľahkú údržbu a dlhú životnosť a celoročné využitie.

Ako vybrať slnolamy

Pri výbere vhodných slnolamov sa zamerajte predovšetkým na požadovaný uhol lamiel, a to 0–90°. Pri voľbe uhla zohľadnite teplotu, orientovanie budovy a podobne. Odporúčame sa poradiť s našimi odborníkmi. Ďalej môžete vyberať farbu lamiel alebo ich šírku a výšku.

Čo by ste mali pred nákupom vedieť

Určite si dobre zmerajte výšku a šírku v metroch. Môžete priložiť aj náčrtok alebo fotografiu a uviesť preferencie, napríklad farbu, materiál lamiel, uhol, rozpočet a podobne. Zrýchli to našu ponuku.

Prečo si zaobstarať slnolamy od K-system?

  • Sme špecializovaným výrobcom tieniacej techniky a jej popredný distribútor nie len v Českej republike, ale aj na Slovensku

  • Ponúkame iba certifikované žalúzie, rolety alebo napríklad siete proti hmyzu a ďalšie 

  • Rýchla doprava a výhodné ceny, vrátane akčných zliav

  • Prvotriedny zákaznícky servis, video návody, live-chat, detailné popisy a návody 

  • Tisíce spokojných zákazníkov a viac ako 2 000 000 m2 zatienených plôch v Česku a na Slovensku
Slnolamy

Händlerkarte

Čo ďalšie ponúkame

Objavte kvalitné žalúzie od K-system, ktoré prepustia do interiéru len toľko svetla, koľko potrebujete. Zároveň skvele chránia vaše súkromie a zabraňujú zahrievaniu interiéru. Vyberať si môžete z tradičných interiérových alebo vonkajších žalúzií, ktoré sú vhodné do plastových i drevených okien rôznych rozmerov a konštrukcií. Obľúbené horizontálne žalúzie ponúkame v mnohých farebných variantách, odtieňoch a designoch, rovnako ako žalúzie vertikálne, ktoré sa stávajú stále obľúbenejšie. Odporúčame tiež slnolamy, ktoré efektívne chránia proti slnku a teplu.
Zobraziť sortiment
Siete proti hmyzu od K-system sú efektívnou ochranou proti hmyzu, ale aj peľu, prachu a ďalším menším nečistotám. Veľkou výhodou týchto sietí je, že neobsahujú žiadnu chémiu, ktorá by sa uvoľňovala do interiéru. Naše siete proti hmyzu na okná a dvere nijako neohrozujú vaše zdravie ani životné prostredie. Moderná technológia výroby im umožňuje prepúšťať maximum svetla aj čerstvého vzduchu, nijako nebráni ani pri výhľade von. Objavte v našej ponuke kvalitné siete proti hmyzu na okná, rovnako ako siete proti hmyzu na dvere.
Zobraziť sortiment