iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volajte:
045 / 672 60 50
napíšte nám:
info@ksystem.eu
Volajte: 045 / 672 60 50  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu

Žalúzie

Objavte kvalitné žalúzie od K-system, ktoré prepustia do interiéru len toľko svetla, koľko potrebujete. Zároveň skvele chránia vaše súkromie a zabraňujú zahrievaniu interiéru. Vyberať si môžete z tradičných interiérových alebo vonkajších žalúzií, ktoré sú vhodné do plastových i drevených okien rôznych rozmerov a konštrukcií. Obľúbené horizontálne žalúzie ponúkame v mnohých farebných variantách, odtieňoch a designoch, rovnako ako žalúzie vertikálne, ktoré sa stávajú stále obľúbenejšie. Odporúčame tiež slnolamy, ktoré efektívne chránia proti slnku a teplu.

Volajte

Neviete si rady?

Pomôžeme vám
Ksystem

Viac o kategórii žalúzie

Žaluzie

Objednajte si kvalitnú tieniacu techniku ​​pre rôzne typy okien. Vhodné vnútorné alebo vonkajšie žalúzie ochránia nielen vaše súkromie, ale aj zabránia prenikaniu svetla a tepla do interiéru. Vhodné sú do plastových i drevených okien, a to predovšetkým ako klasické horizontálne žalúzie alebo moderné vertikálne žalúzie. Prípadne môžete využiť špeciálne žalúzie do strešných okien alebo slnolamy. Pripravené máme pre vás aj riešenie zanesenia vodiacich líšt exteriérových žalúzií do zateplenej fasády - tzv. zatepľovací polystyrén.

Prečo si zaobstarať žalúzie

Žalúzie sú vhodné najmä preto, že chránia interiér pred slnečným svitom a prenikajúcim teplom. Zvyšujú tak nielen váš komfort, ale často môžu taktiež znižovať náklady na klimatizáciu. Okrem toho žalúzie samozrejme chránia vaše súkromie. Zaobstarajte si moderné žalúzie od K-system, dostupné v mnohých odtieňoch, ktoré interiéru dodajú dizajnový nádych.

Ako vybrať správne okenné žalúzie

Najprv je potrebné dobre si rozmyslieť, či potrebujete vertikálne alebo horizontálne žalúzie.

Horizontálne žalúzie (vodorovné) sú tradičné žalúzie, ktoré poznáte. Sú stále obľúbené, zákazníci často volia napríklad žalúzie Bella. Môžete ich nainštalovať na bežné plastové okná, rovnako ako na drevenú alebo hliníkovú konštrukciu. Inštalujú sa priamo do rámu okna, prípadne do steny. Ovládajú sa pomocou retiazky, tyče alebo automatického ovládania. Vhodné sú takmer do každého interiéru.

Vertikálne žalúzie sa predtým používali hlavne na administratívne budovy, dnes ale ich obľuba stúpa aj u bežných rodinných domov a bytov. Vhodné sú k zatieneniu väčších plôch. Lamely vertikálnych žalúzií môžu byť látkové v mnohých farbách a designoch. 

Slnolamy odporúčame inštalovať na menšie atypické okná. Prípadne všade tam, kde nie je možné umiestniť ovládanie žalúzií. 

Čo by ste mali pred nákupom vedieť

Počas objednávky je dôležité správne zadať základnú výšku a šírku v metroch. Ďalej môžete priložiť náčrtok alebo fotografiu okna a doplniť ďalšie údaje alebo vaše preferencie, ako je napríklad farba lamiel, typ ovládania, rozpočet a ďalšie. Vďaka tomu vám rýchlejšie vypracujeme ponuku.

Prečo si zaobstarať žalúzie od K-system?

  • Sme špecializovaným výrobcom tieniacej techniky a jej popredný distribútor na Slovensku

  • Ponúkame iba certifikované žalúzie, rolety alebo napríklad siete proti hmyzu a ďalšie

  • Rýchla doprava a výhodné ceny, vrátane akčných zliav

  • Prvotriedny zákaznícky servis, video návody, live-chat, detailné popisy a návody

  • Tisíce spokojných zákazníkov a viac ako 2 000 000 m² zatienených plôch na Slovensku a v Česku

Žalúzie

Händlerkarte

Čo ďalšie ponúkame

Siete proti hmyzu od K-system sú efektívnou ochranou proti hmyzu, ale aj peľu, prachu a ďalším menším nečistotám. Veľkou výhodou týchto sietí je, že neobsahujú žiadnu chémiu, ktorá by sa uvoľňovala do interiéru. Naše siete proti hmyzu na okná a dvere nijako neohrozujú vaše zdravie ani životné prostredie. Moderná technológia výroby im umožňuje prepúšťať maximum svetla aj čerstvého vzduchu, nijako nebráni ani pri výhľade von. Objavte v našej ponuke kvalitné siete proti hmyzu na okná, rovnako ako siete proti hmyzu na dvere.
Zobraziť sortiment
Slnolamy sú vhodné tam, kde nestačia bežné žalúzie alebo závesy. Predstavujú modernú tieniacu techniku, ktorá je vhodná predovšetkým pre menšie presklené plochy alebo atypické rozmery okien. Najčastejšie slnolamy nájdete nainštalované na kanceláriách, administratívnych budovách, ale stále častejšie sa inštalujú aj ako moderný prvok na rodinné domy alebo byty. Vybrať si môžete z rôznych farieb a tvarov pevných slnolamov.
Zobraziť sortiment