iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volajte:
045 / 672 60 50
napíšte nám:
info@ksystem.eu
Volajte: 045 / 672 60 50  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu
Kvalitné vertikálne žalúzie
Vertikálne žalúzie Bratislava
Atypické vertikálne žalúzie Trenčín
Vertikálne žalúzie Nitra
Vertikálne žalúzie Banská Bystrica
Vertikálne žalúzie Žiar nad Hronom
Vertikálne žalúzie Zvolen
Vertikálne žalúzie Nové Zámky
Vertikálne žalúzie Poprad
Vertikálne žalúzie Svit
Atypické vertikálne žalúzie Kežmarok
Vertikálne žalúzie Bánovce nad Bebravou
Vertikálne žalúzie Zvolen
Vertikálne žalúzie Banská Bystrica
Vertikálne žalúzie Bratislava
Vertikálne žalúzie Žarnovica
Vertikálne žalúzie Kremnica

Vertikálne žalúzie Novum

129,89,63 mm
Economy
Šikminy

Volajte

Neviete si rady?

Pomôžeme vám
Ksystem
hodnotenie: 4.91 - 245 hlasov

popis

Hľadáte vhodný dekoratívny prvok, ktorý vám pomôže zatieniť väčšiu plochu? Vertikálne žalúzie K-system sú moderným doplnkom vhodným do každého interiéru. Možnosťou naklápať lamely o 180° vás vertikálne žalúzie spoľahlivo ochránia pred nežiaducimi pohľadmi do vášho súkromia a zabezpečia vám tak pocit pohody.

Vertikálne žalúzie NOVUM je možné vyrábať aj v šikmom prevedení.

V poslednom období vzrastá záujem o dekoratívne prvky z prírodných materiálov, ktoré postupne vytláčajú štandardné pestrofarebné polyesterové materiály vyrábané v Ázii. Novo definovaný luxus oživuje záujem práve o textilné tieniace dekoratívne prvky, ktoré sú vyrobené najmä z excelentne spracovaných prírodných materiálov s puncom jedinečnosti.

Lamely pre vertikálne žalúzie je možné vybrať zo širokej ponuky materiálov a farieb. Textilné lamely je možné vybrať nielen podľa šírky, ale aj podľa farby a podľa stupňa zatienenia. Spoločnosť K-system má v ponuke exkluzívne tkaniny vrátane tkanín s nehorľavou úpravou tzv. Trevira. Výhodou vertikálnych žalúzií je bezpochyby jednoduchá možnosť výmeny látok za nové v súlade so zariadením interiéru.

Svojou štruktúrou a zložením zaujme jedinečná kolekcia Natur Concept, ktorá je určená najmä vyznávačom prírodných materiálov. Je príjemná nielen na dotyk, ale aj na pohľad. Vertikálne žalúzie značky K-system sú trendové aj vďaka dekoratívnym závažiam, ktoré vyzdvihujú eleganciu tohto dekoratívneho závesu.

K-system v súčasnosti ponúka tieto prevedenia vertikálnych interiérových žalúzií NOVUM:

 • štandardné rovné prevedenie,
 • prevedenie pre šikmé plochy,
 • obojstranné ovládanie.

Nepáčia sa vám vaše vertikálne žalúzie? Vymeňte staré lamely za nové z dekoratívnych materiálov a získajte moderný prvok do vašej domácnosti.

Technické údaje

Taliansky systém vertikálnych žalúzií s označením Novum poskytuje základné možnosti prevedení, ako sú rovné a šikmé žalúzie a prevedenie s dvomi ovládaniami. Systém neposkytuje možnosť ovládania motorom

Maximálne a minimálne rozmery

Novum
min. šírka (mm) 300
min. výška 1 (mm) 250
max. šírka (mm) 5900
max. výška 1 (mm) 5000
max. plocha (m2) 18
max. hmotnosť závesu
min. rádius 127mm
min. rádius 89mm
min. rádius 63mm

1 dĺžka látok vrátane horného profilu,

Údržba

Spoločnosť K-system vyrába interiérové vertikálne žalúzie na mieru. Sú určené do dohotovených interiérov.

Z dráhy chodu žalúzií odstráňte všetky prekážky, ktoré by mohli brániť posuvu lamiel. Podľa výberu ovládania vertikálne žalúzie sťahujeme alebo rozťahujeme ťahom za jeden alebo druhý prameň ovládacej šnúry. Lamely rozťahujte a sťahujte vždy otvorené, naklápajú sa pomocou guľôčkovej retiazky. Pri násilnom pretočení jednej alebo viacerých látok (napríklad pri prievane) úplne preklopte látky tak, aby bol čo najväčší počet látok úplne zatvorený, potom mierne potiahnite za šnúru v tom istom smere. Po tomto úkone by sa látky mali dostať do správnej polohy.

Žalúzie ovládané guľôčkovou retiazkou je potrebné za ovládaciu retiazku ťahať vždy popri stene v smere kolmom na horný nosník! Nedodržanie tohto postupu pri ovládaní môže mať za následok vyskočenie guľôčkovej retiazky z ovládacieho mechanizmu! 1x ročne odporúčame prestriekať nosný mechanizmus silikónovým sprejom. Lamely sú odolné voči prachu - majú antistatickú povrchovú úpravu. Nie je možné ich prať v automatickej práčke! Kompletné vyčistenie sa uskutočňuje ultrazvukom. Upozorňujeme, že v priestoroch, kde sa fajčí, môže dôjsť k zožltnutiu látky. Je to spôsobené dymom. Táto farebná zmena je nezvratná a nemôže byť predmetom reklamácie.

Varovanie!

V súlade s nariadením EÚ platným od 1. 3. 2014 musia byť všetky tieniace zariadenia s ovládacou retiazkou so systémom pretrhnutia umiestnené minimálne vo výške 60 cm nad zemou. Tieniace zariadenia s ovládaním na retiazku alebo šnúru musia byť upevnené v upínacom zariadení namontovanom na stene vo výške minimálne 150 cm od zeme.

 • Malé deti sa môžu uškrtiť v slučkách ťahacích šnúr, retiazok, pásov a vnútorných šnúr, ktoré ovládajú výrobok.
 • S cieľom predchádzať uškrteniu a zapleteniu sa, uchovávajte šnúry mimo dosahu detí.
 • Šnúry sa môžu ovinúť dieťaťu okolo krku.
 • Postele, detské postieľky a nábytok premiestnite od šnúr okenných clôn.
 • Šnúry nezväzujte dohromady. Uistite sa, že šnúry nie sú skrútené a nevytvárajú slučku.

Záručné podmienky

Všeobecné záručné podmienky

Spoločnosť K-system dodáva interiérové vertikálne žalúzie vyrobené na mieru. Žalúzie vám zamerajú a odborne namontujú nami vyškolení montážni pracovníci. Váš dopyt adresujeme najbližšej montážnej firme vo vašom okolí.

 • Záruka zahŕňa chyby výrobného charakteru a materiálové chyby, ktoré bránia funkčnosti výrobku.
 • Výrobca nepreberá žiadnu zodpovednosť za následné škody ani zodpovednosť výrobcu za výrobok nad rámec slovenského práva.
 • V prípade, že je chyba výrobku viditeľná už po rozbalení výrobku, výrobok nemontujte a ani si ho nenechajte namontovať a bez meškania reklamujte u svojho dodávateľa.
 • Záruka sa nevzťahuje na stratu pôvodného zafarbenia na neviditeľných miestach, zmenu farby a vyblednutie zapríčinené slnkom, kondenzáciou, kyslým dažďom, slanými kvapkami alebo akýmikoľvek podmienkami, ktorých výsledkom je korózia alebo zmena materiálu, prirodzenej variácie farby látky ako aj hliníka a drevo dekóru a nezávažné nedokonalosti, ktoré nijako podstatne nezhoršujú vzhľad.
 • Záruka sa nevzťahuje na akékoľvek nedokonalosti z pohľadu zákazníka, ktoré sú spôsobené dodržaním výrobného postupu a platných noriem. V prípade dodávky atypických výrobkov je potrebné rátať s určitými obmedzeniami pri manipulácii a tieto obmedzenia nemôžu byť predmetom reklamácie.
 • Záruka výrobcu sa tiež nevzťahuje na chyby alebo škody, ktoré sú priamym alebo nepriamym dôsledkom:

a)    nesprávnej montáže (záruku preberá montážna firma)
b)    nesprávneho používania a nedodržania návodu na obsluhu a údržbu
c)    použitia nevhodných náhradných dielov, príslušenstva alebo zdrojov (napr. zdroj elektrického napätia)
d)    prevozu alebo akéhokoľvek iného druhu manipulácie
e)    zásahu do mechanizmu alebo úpravy výrobku
f)     živelnej pohromy, nedostatočného vetrania a vysokej vlhkosti

recenzia

5
Hvězdy

Hodnotil 1 užívateľ

5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x

Mirka B.

29.5.2024 18:15:09
Hvězdy

Vertikálne žalúzie sme si kúpili priamo v ich žiarskej predajni. Pani bola veľmi ochotná a poradila nám ako žalúzie zamerať a namontovať. Kvalita vyzerá byť veľmi dobrá a zatiaľ sme spokojní.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
* - povinné položky

Realizácie

Referencie - Siete proti hmyzu

Referencie - Siete proti hmyzu

Trnava a okolie

Trnava a okolie