iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volajte:
045 / 672 60 50
napíšte nám:
info@ksystem.eu
Volajte: 045 / 672 60 50  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu
Atypické vertikálne žalúzie Bratislava
Atypické vertikálne žalúzie Bratislava
Oblúkové vertikálne žalúzie Bratislava
Vertikálne žalúzie v stropnom prevedení Nitra
Vertikálne žalúzie oblúkové Trenčín
Vertikálne žalúzie v stropnom prevedení Zvolen
Oblúkové vertikálne žalúzie Banská Bystrica
Motorické vertikálne žalúzie Trenčín
Vertikálne žalúzie v stropnom prevedení Žiar nad Hronom
Oblúkové vertikálne žalúzie Zvolen

Vertikálne žalúzie Decomatic®

Horizontálny oblúk
Motor
Vertikálny oblúk

Volajte

Neviete si rady?

Pomôžeme vám
Ksystem
hodnotenie: 4.71 - 47 hlasov

popis

Spoločnosť K-system je jediným výrobcom kvalitného nemeckého systému vertikálnych žalúzií DECOMATIC® na Slovensku. Tento jedinečný značkový systém s možnosťou motorického ovládania je stavaný na vyššiu záťaž závesu (až do 30 kg) a umožňuje vyrobiť vertikálnu žalúziu z jedného kusu až do šírky 6,9 metra a plochy 25 m2. Vertikálne žalúzie DECOMATIC® sú zaujímavé aj pre široké množstvo prevedení. Oblúkové prevedenia s horizontálnym alebo vertikálnym oblúkom sú vhodné na dotváranie a modernizovanie dizajnu pri rekonštrukcii historických budov. Spoločne so šikmým prevedením poskytujú architektom široký priestor pre navrhovanie a projektovanie najodvážnejších interiérov.

Prirodzenou funkčnou vlastnosťou vertikálnych žalúzií je regulácia denného svetla pomocou naklápania lamiel o 180°. Vertikálne žalúzie spoľahlivo ochránia pred nežiaducimi pohľadmi do vášho súkromia a zabezpečia vám tak pocit pohody. Spoločnosť K-system ponúka svojim zákazníkom možnosť výberu ovládania pomocou bielej šnúry alebo šnúry bicolor (čierno-biela).

Vyberte si z našej bohatej a výnimočnej ponuky látok rôznych šírok z našej novej modernej kolekcie, ktorá sa vyznačuje dekoratívnymi látkami z prírodných materiálov, ktoré sú na dotyk príjemné a lahodia oku. Nové materiály typu Black out s nepriehľadnou zadnou vrstvou, a látky s efektom záclony alebo ľanu zaujmú každého zákazníka, ktorý hľadá úžitok, eleganciu a jedinečnosť. Lamely pre vertikálne žalúzie je možné vybrať zo širokej ponuky materiálov a farieb. Textilné lamely je možné vybrať nielen podľa farby, ale aj podľa stupňa zatienenia. Spoločnosť K-system má v ponuke exkluzívne tkaniny vrátane tkanín s nehorľavou úpravou tzv. Trevira.

Vertikálne žalúzie DECOMATIC® značky K-system sú trendové aj vďaka stropnému prevedenie,  ktoré je vhodné pre zatienenie zimných záhrad a svetlíkov. 

Interiérové vertikálne žalúzie DECOMATIC® sú riešením pre:

 • štandardné rovné prevedenia,
 • prevedenia pre šikmé plochy,
 • potrebu obojstranného ovládania,
 • plafónové (stropné) prevedenia,
 • horizontálny oblúk,
 • vertikálny oblúk,
 • motorické ovládanie,
 • výrobu žalúzie až do šírky 6,9 metra z jedného kusu,
 • výrobu žalúzie s plochou až 25 m2,
 • žalúzie s látkami s vyššou hmotnosťou – nosnosť závesu až do 30 kg.

Omrzel vás už pohľad na vaše staré vertikálne žalúzie? Vyměňte staré lamely za nové vyrobené z moderných látok a vytvorte si moderný dizajnový prvok pre vašu domácnosť.

Technické údaje

Luxusný nemecký systém vertikálnych žalúzií značky DECOMATIC® umožňuje realizovať všetky možné prevedenia ako sú rovné, šikmé žalúzie, súvislé spojenie rovnej a šikmej žalúzie, oblúkové prevedenia, motorové ovládania, zabudovanie do podhľadov a pod. Systém DECOMATIC® je stavaný aj na látky s vyššou hmotnosťou. Hlučnosť motora DECOMATIC® sa pohybuje od 65 do 75 dB v závislosti od umiestnenia motora.

Maximálne a minimálne rozmery

prevedenia DECOMATIC®
B100 Plaf. MOT DEC DEC-80 DEC-90
min. šírka (mm) 300 300 700 300 500 2 500 2
min. výška 1 (mm) 250 500 250 250 250 250
max. šírka (mm) 6900 5900 5900 5900 5000 2 5000 2
max. výška 1 (mm) 5000 1200 5000 5000 5000 5000
max. plocha (m2) 20 10 24 25 12 12
max. hmotnosť závesu 22 kg 15 kg 8 kg 6 kg
min. rádius 127mm 950 500
min. rádius 89mm 700 500
min. rádius 63mm 550 500

1 dĺžka látok vrátane horného profilu, 
2dĺžka profilu vo vyrovnanom stave, 

Údržba

Spoločnosť K-system vyrába interiérové vertikálne žalúzie na mieru. Sú určené do dohotovených interiérov.

Z dráhy chodu žalúzií odstráňte všetky prekážky, ktoré by mohli brániť posuvu lamiel. Podľa výberu ovládania vertikálne žalúzie sťahujeme alebo rozťahujeme ťahom za jeden alebo druhý prameň ovládacej šnúry. Lamely rozťahujte a sťahujte vždy otvorené, naklápajú sa pomocou guľôčkovej retiazky, pri motorickom ovládaní prostredníctvom diaľkového alebo stenového ovládača. Pri násilnom pretočení jednej alebo viacerých látok (napríklad pri prievane) úplne preklopte látky tak, aby bol čo najväčší počet látok úplne zatvorený, potom mierne potiahnite za šnúru v tom istom smere. Po tomto úkone by sa látky mali dostať do správnej polohy.

Žalúzie ovládané guľôčkovou retiazkou je potrebné za ovládaciu retiazku ťahať vždy popri stene v smere kolmom na horný nosník! Nedodržanie tohto postupu pri ovládaní môže mať za následok vyskočenie guľôčkovej retiazky z ovládacieho mechanizmu! 1x ročne odporúčame prestriekať nosný mechanizmus silikónovým sprejom. Lamely sú odolné voči prachu -  majú antistatickú povrchovú úpravu. Nie je možné ich prať v automatickej práčke! Kompletné vyčistenie sa uskutočňuje ultrazvukom. Upozorňujeme, že v priestoroch, kde sa fajčí, môže dôjsť k zožltnutiu látky. Je to spôsobené dymom. Táto farebná zmena je nezvratná a nemôže byť predmetom reklamácie.

Varovanie!

V súlade s nariadením EÚ platným od 1. 3. 2014 musia byť všetky tieniace zariadenia s ovládacou retiazkou so systémom pretrhnutia umiestnené minimálne vo výške 60 cm nad zemou. Tieniace zariadenia s ovládaním na retiazku alebo šnúru musia byť upevnené v upínacom zariadení namontovanom na stene vo výške minimálne 150 cm od zeme.

 • Malé deti sa môžu uškrtiť v slučkách ťahacích šnúr, retiazok, pásov a vnútorných šnúr, ktoré ovládajú výrobok.
 • S cieľom predchádzať uškrteniu a zapleteniu sa, uchovávajte šnúry mimo dosahu detí.
 • Šnúry sa môžu ovinúť dieťaťu okolo krku.
 • Postele, detské postieľky a nábytok premiestnite od šnúr okenných clôn.
 • Šnúry nezväzujte dohromady. Uistite sa, že šnúry nie sú skrútené a nevytvárajú slučku.

Záručné podmienky

Všeobecné záručné podmienky

Spoločnosť K-system dodáva interiérové vertikálne žalúzie vyrobené na mieru. Žalúzie vám zamerajú a odborne namontujú nami vyškolení montážni pracovníci. Váš dopyt adresujeme najbližšej montážnej firme vo vašom okolí.

 • Záruka zahŕňa chyby výrobného charakteru a materiálové chyby, ktoré bránia funkčnosti výrobku.
 • Výrobca nepreberá žiadnu zodpovednosť za následné škody ani zodpovednosť výrobcu za výrobok nad rámec slovenského práva.
 • V prípade, že je chyba výrobku viditeľná už po rozbalení výrobku, výrobok nemontujte a ani si ho nenechajte namontovať a bez meškania reklamujte u svojho dodávateľa.
 • Záruka sa nevzťahuje na stratu pôvodného zafarbenia na neviditeľných miestach, zmenu farby a vyblednutie zapríčinené slnkom, kondenzáciou, kyslým dažďom, slanými kvapkami alebo akýmikoľvek podmienkami, ktorých výsledkom je korózia alebo zmena materiálu, prirodzenej variácie farby látky ako aj hliníka a drevo dekóru a nezávažné nedokonalosti, ktoré nijako podstatne nezhoršujú vzhľad.
 • Záruka sa nevzťahuje na akékoľvek nedokonalosti z pohľadu zákazníka, ktoré sú spôsobené dodržaním výrobného postupu a platných noriem. V prípade dodávky atypických výrobkov je potrebné rátať s určitými obmedzeniami pri manipulácii a tieto obmedzenia nemôžu byť predmetom reklamácie.
 • Záruka výrobcu sa tiež nevzťahuje na chyby alebo škody, ktoré sú priamym alebo nepriamym dôsledkom:

a)    nesprávnej montáže (záruku preberá montážna firma)
b)    nesprávneho používania a nedodržania návodu na obsluhu a údržbu
c)    použitia nevhodných náhradných dielov, príslušenstva alebo zdrojov (napr. zdroj elektrického napätia)
d)    prevozu alebo akéhokoľvek iného druhu manipulácie
e)    zásahu do mechanizmu alebo úpravy výrobku
f)     živelnej pohromy, nedostatočného vetrania a vysokej vlhkosti

recenzia

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
* - povinné položky

Realizácie

Referencie - Siete proti hmyzu

Referencie - Siete proti hmyzu

Trnava a okolie

Trnava a okolie