Novinky z medzinárodnej výstavy R + T Stuttgart

V dňoch 28. 2. – 3. 3. 2012 sa naša spoločnosť prvý raz vo svojej histórii zúčastnila ako vystavovateľ najprestížnejšieho svetového veľtrhu tieniacej techniky R + T 2012 v Stuttgarte. Dnes už si ani nevieme predstaviť, že by sme chýbali na tejto  „show“ , ktorá je povinná pre všetkých, ktorí chcú hrať úlohu v tomto odvetví. Výstava sa koná raz za tri roky.

Toto podujatie si za celú dobu svojej existencie vybudovalo vedúce postavenie vo svete  medzi veľtrhmi s podobným zameraním. Celá výstava bola prehliadkou výrobcov technológií  pre výrobu tieniacej techniky, výrobcov tieniacej techniky a prezentáciou ich noviniek z oblasti roliet, žalúzií, sietí proti hmyzu a materiálov na ich výrobu. S výstavou súbežne prebiehali konferencie a stretnutia , kde si výrobcovia  a dodávatelia mohli v rámci medzinárodného obchodu vymeniť zaujímavé informácie.

Jeden z najväčších stánkov na výstave patril nášmu dodávateľovi motorov a elektropríslušenstva a to spoločnosti SOMFY, ktorá v súčasnosti patrí k najväčším svetovým výrobcom motorov. Na stánku bolo pomerne živo, nakoľko spoločnosť SOMFY prezentovala najväčšiu novinku rádiového ovládania – IO – homecontrol. Je nám veľkou cťou, že ako prvá spoločnosť na Slovensku už v tomto okamihu môžeme našim zákazníkom ponúknuť túto mimoriadnu novinku aj v našich Štúdiách tieniacej techniky.

Aj na našom stánku bolo veľmi živo, prakticky záujemcovia z celého sveta prejavili veľký záujem o spoluprácu v oblasti dodávok exteriérových žalúzií a atypických prevedení ako aj o system plisovaných sietí proti hmyzu. Na stánku sme predstavili aj horúce novinky, ktoré budú dostupné v roku 2012 a to exteriérové žalúzie s lamelou tvaru S v dvoch šírkach a minimalistické plisované siete s užším profilom, ktoré sú riešením protihmyzovej zábrany na miestach, kde je pomerne úzky priestor medzi namontovanou roletou a rámom okna.

Touto cestou ďakujeme našim pracovníkom za príkladnú prezentáciu spoločnosti a našim partnerom za návštevu nášho stánku.

Autor článku:  Kúdelová Andrea 

Dátum: 9. 3.2012

 

Prečítajte si tiež článok: Svetová novinka v našej kolekcii - Trevira CS

Fotogaléria

Novinky z medzinárodnej výstavy R + T Stuttgart
Novinky z medzinárodnej výstavy R + T Stuttgart
Novinky z medzinárodnej výstavy R + T Stuttgart
Novinky z medzinárodnej výstavy R + T Stuttgart
Novinky z medzinárodnej výstavy R + T Stuttgart
ksystem stutgard
Nahoru