Servis tieniacej techniky

Spoločnosť K-system, spol. s r. o. zabezpečuje kompletný servis tieniacej techniky a sietí proti hmyzu značky K-system. Ako výrobca každoročne realizujeme prostredníctvom vlastnej "K-system akadémie" školenia pre odberateľov zamerané aj na servis žalúzií a sietí proti hmyzu. Preto by mal byť každý predajca výrobkov K-system schopný zabezpečiť aj záručný a pozáručný servis pre svojich zákazníkov. Napriek tomu však môže vzniknúť situácia, že niektorý z nich po rokoch ukončil svoju podnikateľskú činnosť a nemáte možnosť si servis u neho objednať. Aj v takom prípade vám vieme servis v prípade voľnej kapacity zabezpečiť, alebo si môžete náhradné diely objednať cez internetový obchod www.kzaluzie.sk

V prípade, že si chcete ponechať svoje pôvodné žalúzie a sieťky, máme pre vás pripravených niekoľko možností v rôznych cenových reláciách, ako zabezpečiť ich servis. Najmä servis vonkajších žalúzií a servis plisovaných sietí sa vyplatí, keďže nové produkty sú finančne náročnejšie. Ak však interiérové žalúzie alebo okenné siete a dverové siete prestali plniť svoju funkciu, je potrebné zvážiť ich servis prostredníctvom výjazdu technika. Klientom odporúčame nakúpiť náhradné diely pre žalúzie a siete proti hmyzu  a realizáciu opravy svojpomocne v zmysle návodov uvedených v internetovom obchode www.kzaluzie.sk. Najmä spotrebitelia, ktorí svoje žalúzie na okná kúpili od dodávateľa okien spoločne s oknami, využívajú možnosť objednať si nové žalúzie na okná podľa výrobného štítku za zvýhodnených finančných podmienok.

Oprava sietí proti hmyzu na okná a dvere

Niektoré typy opráv vieme zabezpečiť na mieste u zákazníka - výmena dverových pántov, výmena tesnení, magnetov, otočných úchytov apod. Avšak pre výmenu sieťoviny je potrebný nielen priestor, ale aj pomocné technológie. Napríklad výmena plisovanej sieťoviny na mieste u zákazníka je nemožná. V tomto smere majú výhody dverové siete Nobarrier, Nobaroll a IPDS 22, ktoré je možné zložiť bez toho, aby bolo potrebné demontovať obvodový rám. Pri výmene štandardnej sieťoviny používame profesionálne tesnenie, ktorého plastické vlastnosti vznikajú iba pri určitej teplote. Po osadení gumenné tesnenie vychladne, ztuhne a výsledkom je krásne napnutá sieťovina. Samozrejme, výmena sieťoviny na sieťke je možná aj svojpomocne v dostatočnej kvalite. Poradíme vám, kde nájdete nielen potrebné návody, ale aj informáciu dôležitú pre objednanie správneho množstva materiálu.

Oprava horizontálnych interiérových a exteriérových žalúzií

Oprava interiérových horizontálnych žalúzií najčastejšie spočíva vo výmene vodiacich silónov, vyťahovacích textilných pások a rebríkov. Najlacnejším riešením je svojpomocná demontáž výrobku, doručenie jeho výrobcovi a svojpomocná montáž. Vodiaci silón aj fixačné kolíky si vie spotrebiteľ zabezpečiť vďaka overenému návodu a možnosti kúpi náhradných dielov v internetovom obchode www.kzaluzie.sk. Avšak výmena vyťahovacích textilných pások a rebríčkov je možná iba tak, že sa celá žalúzia rozoberie a opäť poskladá s novými dieľmi. Na to nevieme zostaviť 100% návod pochopiteľný pre bežného spotrebiteľa.  

Servis interiérových vertikálnych žalúzií môže obnášať výmenu lamiel za nové, výmenu spodnýchch závaží, výmenu spojovacej retiazky spodného závažia. V prípade výmeny látok vertikálnych žalúzií je potrebné myslieť na to, že tzv. háčiky môžu mať nielen rôzny tvar, ale aj veľkosť alebo prevedenie - vysunuté s uškom alebo zapustené do látky. Práve háčik a vešiačik sú kompatibilné protikusy a je potrebné rozlíšiť, aké prevedenie práve potrebujete. Pri výmene látok za nové odporúčame výrobcovi doručiť jednu vzorovú látku vrátane háčika. Iba tak máte 100% istotu, že nové látky budú pasovať na vašu vodiacu koľajnicu a vaše vertikálne žalúzie budú vyzerať ako nové..

Servis vonkajších žalúzií je finančne najnáročnejší a to z dôvodu širokého spektra použitých komponentov vrátane elektropríslušenstva Somfy alebo elektropríslušenstva elero. Je nemožné, aby servisný pracovník mal u seba všetky komponenty. Niektoré z nich ako napríklad textilné nosiče sa šijú v dielni na mieru. Výroba a výmena paketu (zväzku lamiel) na mieste je možná iba na základe presného zamerania. Iba na základe realizovaného výjazdu vám vieme vypracovať cenovú ponuku na mieru s kompletným výpisom použitého materiálu a odhadom vynaloženého času na odstránenie závady. Závadu následne odstránime na mieste. V prípade, že ide o celkovú devastáciu žaluzie, napr. vplyvom škodovej udalosti, je jednoznačne najekonomickejšie a najprofesionálnejšie riešenie zrekonštruovať celú žalúziu priamo u výrobcu. 

K-system je zárukou seriózneho jednania

Základom férovosti  služby oprava tieniacej techniky spoločnosti K-system je  verejný cenník servisných služieb. Zákazníka vždy vopred informujeme o možnostiach, ako je možné servis výrobku realizovať a ponúkneme mu niekoľko riešení, aby si vybral buď podľa ceny alebo požadovaného komfortu. V žiadnom prípade nechodíme na obhliadku s prísľubom servisovania a s následným nahováraním na objednávku nového produktu. Takáto služba, aj keď je bezplatná, nie je v súlade s etikou našej spoločnosti. Poznáme naše možnosti a vieme ohodnotiť prácu našich pracovníkov. A taktiež vieme, že pre väčšinu montážnych firiem v porovnaní s dodávkou nových produktov, kedy predajcovi vzniká marža medzi lacnejším nákupom a drahším predajom, je  servisovanie finančne nevýhodné. 

Aj z uvedených dôvodov sa snažíme, aby servis tieniacej techniky K-system bol dostupný pre väčšinu zákazníkov Slovenska. Ako jediný slovenský výrobca, máme širokú sieť vlastných Štúdií tieniacej techniky K-system a predajcov značky K-system. V prípade záujmu o objednávku pozáručného servisu nás kontaktujte e-mailom objednavkyoprav@ksystem.eu. 

Fotogaléria

Servis žalúzií K-system
Servis vertikálnych žalúzií  K-system
Opravy žalúzií K-system
Servis exteriérových žalúzií K-system
Servis plisovaných sietí K-system
Servis sítí proti hmyzu
Máte záujem o servis tieniacej techniky alebo sietí proti hmyzu? Nechajte nám správu vyplnením krátkeho formulára, budeme vás kontaktovať s informáciami a ponukou. Pre lepšiu ponuku vyplňte aspoň krátku správu.

Upozornenie: Maximálna veľkosť príloh je 32 MB.

Dajte nám prosím vedieť o vašej myšlienke. Čím viac informácií máme, tým ich lepšie môžeme pospájať. Neváhajte zapísať odhadovaný hrubý rozpočet...

Požadované položky

Nahoru