Štúdio tieniacej techniky Banská Bystrica

Štúdio tieniacej techniky Banská Bystrica

V našom Štúdiu tieniacej techniky K-system pre región Banská Bystrica si môžu zákazníci na vlastné oči prehliadnuť produkty z našej online ponuky, prejsť si vzorky a materiály žalúzií i sietí. Nájdete u nás:

Okrem toho, že si u nás môžu zákazníci na vlastné oči pozrieť naše výrobky, môžu tiež využiť služby, ktoré im v tomto Štúdiu tieniacej techniky K-system v Banskej Bystrici bezplatne ponúkame:

  • pripravíme vám bezplatne cenovú ponuku na mieru,
  • poradíme bezplatne s výberom produktu,
  • navrhneme riešenie tienenia pre vašu domácnosť,
  • objednáme produkty alebo náhradné diely na naše štúdio alebo k vám domov.

Štúdio tieniacej techniky Banská Bystrica

ul. Kapitulská 21, 974 01 Banská Bystrica

048 / 415 66 01
+421 918 341 842
 

Počas sviatkov zatvorené.

Pondelok 10:00-18:00
Utorok 10:00-18:00
Streda 10:00-15:30
Štvrtok 10:00-18:00
Piatok nestránkový deň
Obedňajšia prestávka 12:30-13:00

 

 

 

 


Žalúzie Banská Bystrica, siete proti hmyzu Banská Bystrica

Tradícia spoločnosti K-system sa začala písať v roku 1991. Od tej doby až do súčasnosti sa stala synonymom kvalitnej tieniacej techniky a to nielen v regióne Banská Bystrica. O kvalite výrobkov a ponúkaných služieb hovoria nielen získané ISO certifikáty ale aj množstvo výstavných ocenení. Cieľom spoločnosti je dodávať zákazníkom kvalitné produkty a služby, ktoré zvyšujú kvalitu bývania. Výrobky značky K-system a ponúkané služby sú dostupné takmer vo všetkých regińoch SR a to prostredníctvom siete regionálnych predajcov alebo Štúdií tieniacej techniky, ktoré nájdete aj v Banskej Bystrici.

Slovenská kvalita žalúzií v Banskej Bystrici a okolí

Spoločnosť K-system ako slovenský výrobca ponúka širokú škálu produktov, ktoré sa dajú rozdeliť do dvoch hlavných kategórií: žalúzie a siete proti hmyzu .

Interiérové žalúzie prvotriednej kvality v Banskej Bystrici

Obyvatelia Banskej Bystrice o okolia majú radi  interiérové žalúzie K-system, pretože sú cenovo dostupné a nevyžadujú žiadnu stavebnú predprípravu. 

Vertikálne žalúzie do vášho príbytku v Banskej Bystrici

Výhodou vertikálných žalúzií do interiéru je možnosť zatienenia väčších plôch. Pomocou vertikálnych žalúzií však môžete zatieniť aj atypické okná alebo výklenky. Veľkou výhodou je možnosť motorického ovládania.

Spoločnosť K-system má vo svojej ponuke vertikálne žalúzie DECOMATIC , ktorých motorické ovládanie je stavané na vyššiu záťaž a pre priestory s oblúkovými oknami. Vertikálne žalúzie s potlačou predstavujú jedinečný dizajn. Vertikálne žalúzie Novum vám pomôžu zatieniť väčšiu plochu a dekoratívnym prvkom môžu pre vás byť aj dekoratívne strapcové žalúzie . Pre vyšší komfort používania žalúzií je možné využiť aj koľajnice pre závesy a záclony, ktoré je možné ovládať manuálne alebo prostredníctvom diaľkového alebo nástenného ovládača.

Jedinečné interiéry pomocou horizontálnych žalúzií v Banskej Bystrici

Interiérových horizontálnych žalúzií je veľa druhov. No spoločnosť K-system ako jediná na trhu ponúka žalúzie s vlastným patentom v atypickom oblúkovom prevedení K-design pre okná oblých tvarov.

Široká ponuka produktov umožňuje všestranné využitie. Môžete si vybrať interiérové žalúzie Lux, ktoré sú vhodné pre tzv. kastlové okná a pre staré skrutkované okná. Pre zatienenie väčšej plochy sú vhodné interiérové žalúzie Diplomat 50. Interiérové žalúzie v drevoimitácii ozvláštnia interiér a vytvoria výnimočnú atmosféru. Ich výhodou je, že sú výrazne lacnejšie ako drevené alebo bambusové žalúzie.

Kvalitné vonkajšie žalúzie v Banskej Bystrici

Exteriérové žalúzie dokážu zamedziť nežiadúcemu prehrievaniu. Typ žalúzií Diplomat C-50 dokáže zabrániť prehrievaniu  a je možná plynulá regulácia osvetlenia. Zatepľovací polystyrén s u-profilom je najlepším riešením skrytého bočného vedenia lamiel. Žalúzie na solárny pohon sú ideálne pre spotrebiteľov z Banskej Bystrice a okolia, ktorí využívajú alternatívne zdroje energie. alebo si môžete vybrať žalúzie z radu Prominent.

Nehnuteľnosti v Banskej Bystrici využívajú slnolamy

Slnolamy sú účinná ochrana budov pred slnkom a slnečnými lúčmi. Spoločnosť K-system ponúka služby v Banskej Bystrici a v okolí.

Okenné siete proti hmyzu už aj v Banskej Bystrici a okolí

Okenné siete proti hmyzu sú spoľahlivou ochranou proti hmyzu. Pri ich výrobe používa K-system výhradne hliníkové vnútorné rohovníky. Rám siete tak získava doživotnú trvanlivosť.

Dverové siete proti hmyzu predstavujú spoľahlivú ochranu proti hmyzu na balkónové alebo terasové dvere. Spoločnosť K-system je prvým výrobcom plisovných sietí v ČR a SR a môže sa pochváliť najširším sortimentom plisovaných sietí. Okrem iného však ako jediný výrobca ponúka spoľahlivú a ľahko ovládateľnú navíjaciu sieť s caterpilárovou reťazou, ktorá je určená nielen do bezbariérových priestorov - tzv. NobaRoll.

Bioklimatické pergoly Banská Bystrica

Bioklimatická pergola sa stala nevyhnutnou súčasťou každej modernej záhrady a terasy. Naklápateľné hliníkové lamely umožnia odvetrávanie tepla počas letných dní. Pergoly RENSON  sú svetovou špičkou medzi pergolami.

Nahoru