iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volajte:
045 / 672 60 50
napíšte nám:
info@ksystem.eu
Volajte: 045 / 672 60 50  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu
Okenné siete proti hmyzu
Pevné siete OSU pre hliníkové okná
Pevné siete OSU pre hliníkové okná
Pevné siete OSU pre hliníkové okná

Okenné siete proti hmyzu

Do 2,5 m2
Pevná
Pre Al okná

Volajte

Neviete si rady?

Pomôžeme vám
Ksystem
hodnotenie: 4.59 - 245 hlasov

popis

Spoločnosť K-system má v ponuke ucelený rad profilov, ktoré umožňujú vyriešiť protihmyzovú ochranu takmer na každé okno a to bez nutnosti vŕtania do rámu okna. Sieť  hliníkového profilu OSU - okenná sieť universal bola vyvinutá špeciálne pre hliníkové okná s izolačným sklom. V prípade hliníkových okien krídlo pri zatvorení 100 % lícuje s rámom okna a iné typy sietí nie je možné pre tento typ okien použiť. Sieť je vhodná pre kolmé a mierne šikmé rámy hliníkových okien.

V prípade, že máte hliníkové okná, odporúčame vám jednoznačne siete typu OSU vo farebných prevedeniach rámov podľa vášho želania. Tento typ sietí je možné vyrábať aj v atypickom prevedení. Takisto si môžete vybrať aj sieťovinu v dvoch farebných prevedeniach. 
 

Technické údaje

Siete OSU sa do okna upevňujú bez nutnosti vŕtania, pomocou troch párov nerezových závesov. Horný pár závesov je upevnený na posuvných odpružených mechanizmoch, ktoré zabezpečujú trvalé uchytenie v ráme okna a zaručujú jednoduchú montáž. V strede siete sa nachádzajú dva otočné závesy, ktoré pritláčajú sieť o rám okna a robia ju ešte stabilnejšiou. Siete OSU majú na styčnej ploche s oknom osadené kefkové tesnenie, ktoré zabraňuje poškodeniu okna a súčasne umožňuje použitie siete na všetkých bežných typoch hliníkových okien s odlišnou hrúbkou rámu. Rám siete je vyrobený z masívneho extrudovaného hliníkového profilu s vysokou tvarovou stálosťou. Profily sú pílené pod 45° uhlom. Rohy siete sú spojené hliníkovým rohovníkom, ktorý zabezpečuje dostatočnú pevnosť siete aj pri väčších rozmeroch. Pokiaľ si nevyberiete z našej ponuky štandardných profilov, je možné rám okennej siete farebne upraviť podľa vzorkovníka RAL.

Štandardná sieťovina je vyrobená zo skleného vlákna, ktoré je povrchovo upravené odolným PVC materiálom. UV – stabilná plastová úprava zaručuje farebnú stálosť a atraktívny vzhľad sieťoviny. Sieťovina je ťažko horľavá a je odolná voči poveternostným vplyvom. Veľkosť oka je 1,65 x 1,5 mm pri hrúbke vlákna 0,28 mm (±0,05 mm). Priepustnosť svetla je cca 68 %.

Maximálne a minimálne rozmery

min. šírka

max. šírka

min. výška

max. výška

max. plocha

200 mm

2200 mm

200 mm

2200 mm

3,96 m2

Údržba

Siete OSU nevyžadujú zvláštnu údržbu. Štandardná sieťovina je háklivá na mechanické poškodenie, so sieťou manipulujte opatrne. Sieť nie je nevyhnutné demontovať počas zimného obdobia. Pokiaľ sa však rozhodnete sieť na zimu zložiť, skladujte ju nezaťaženú na rovnom a suchom mieste. Sieťovinu je možné povysávať alebo utrieť vlhkou handrou, rám siete je možné umyť handričkou namočenou do vody s prídavkom saponátu.
 

Záručné podmienky

Všeobecné záručné podmienky

Spoločnosť K-system dodáva pevné okenné siete vyrobené na mieru. Siete vám zamerajú a odborne namontujú nami vyškolení montážni pracovníci. Váš dopyt adresujeme najbližšej montážnej firme vo vašom okolí.

  • Záruka zahŕňa chyby výrobného charakteru a materiálové chyby, ktoré bránia funkčnosti výrobku.
  • Výrobca nepreberá žiadnu zodpovednosť za následné škody ani zodpovednosť výrobcu za výrobok nad rámec slovenského práva.
  • V prípade, že je chyba výrobku viditeľná už po rozbalení výrobku, výrobok nemontujte a ani si ho nenechajte namontovať a bez meškania reklamujte u svojho dodávateľa.
  • Záruka sa nevzťahuje na stratu pôvodného zafarbenia na neviditeľných miestach, zmenu farby a vyblednutie zapríčinené slnkom, kondenzáciou, kyslým dažďom, slanými kvapkami alebo akýmikoľvek podmienkami, ktorých výsledkom je korózia alebo zmena materiálu, prirodzenej variácie farby látky ako aj hliníka a drevo dekóru a nezávažné nedokonalosti, ktoré nijako podstatne nezhoršujú vzhľad.
  • Záruka sa nevzťahuje na akékoľvek nedokonalosti z pohľadu zákazníka, ktoré sú spôsobené dodržaním výrobného postupu a platných noriem. V prípade dodávky atypických výrobkov je potrebné rátať s určitými obmedzeniami pri manipulácii a tieto obmedzenia nemôžu byť predmetom reklamácie.
  • Záruka výrobcu sa tiež nevzťahuje na chyby alebo škody, ktoré sú priamym alebo nepriamym dôsledkom:

a)    nesprávnej montáže (záruku preberá montážna firma)
b)    nesprávneho používania a nedodržania návodu na obsluhu a údržbu
c)    použitia nevhodných náhradných dielov, príslušenstva alebo zdrojov (napr. zdroj elektrického napätia)
d)    prevozu alebo akéhokoľvek iného druhu manipulácie
e)    zásahu do mechanizmu alebo úpravy výrobku
f)     živelnej pohromy

recenzia

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
* - povinné položky

Realizácie

Referencie - Siete proti hmyzu

Referencie - Siete proti hmyzu

Trnava a okolie

Trnava a okolie