iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volajte:
045 / 672 60 50
napíšte nám:
info@ksystem.eu
Volajte: 045 / 672 60 50  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu
Okenné siete proti hmyzu PS Ideal

Okenné siete proti hmyzu PS Ideal

Economy
Pevná
Pre okná s izolačným dvojsklom

Volajte

Neviete si rady?

Pomôžeme vám
Ksystem
hodnotenie: 4.75 - 121 hlasov

popis

Spoločnosť K-system má v ponuke ucelený rad profilov, ktoré umožňujú vyriešiť protihmyzovú ochranu takmer na každé okno a to bez nutnosti vŕtania do rámu okna. Sieť z profilu Ideal sa používa najmä na moderné okná s izolačným dvojsklom do celkovej veľkosti 2 m2. Je použiteľná aj pre moderné šikmé a oblúkové rámy okien. Príruba profilu dokonale splýva s rámom okna.

Rám okennej siete je vyrobený z extrudovaného hliníkového profilu s vysokou tvarovou stálosťou. Rohy sú spájané vnútornými plastovými alebo za príplatok hliníkovými rohovníkmi. Rohy sú pílené pod 45° uhlom. Profilový systém Ideal neumožňuje výrobu sietí s hliníkovou sieťovinou, sieťovinou Petscreen a výrobu atypických sietí.

V prípade, že máte atypické okná alebo okna väčšie ako 2 m2, vyrobíme pre vás na mieru siete z profilového systému Supernova. Vyberte si zo širokej ponuky farebných profilov vrátane imitácií dreva. V prípade požiadaviek zákazníka je možné okennú sieť farebne upraviť podľa vzorkovníka RAL.

Technické údaje

Rám siete je vyrobený z extrudovaného hliníka s vysokou tvarovou stálosťou. Príruba siete Ideal má lem 12 mm. Je vhodná pre montáž zvnútra miestnosti a pri montáži siete z profilu Ideal nie je potrebné vŕtať do rámu okna. Sieť sa štandardne uchytáva pomocou otočných excentrov, vďaka ktorým je možné sieť kedykoľvek bez použitia náradia demontovať. Rohy siete sú spájané vnútornými hliníkovými rohovníkmi. Rohy sietí sú pílené pod 45° uhlom. Okrem štandardných farieb profilov a profilov s imitáciou dreva, môžu sa profily farebne upraviť vo farbe podľa vzorkovníka RAL. Pri šírke alebo výške nad 1600 mm výrobca odporúča použitie priečnika, ktorý zabezpečí dokonalé vypnutie sieťoviny ale taktiež vystuží rám a zabráni jeho pretočeniu vplyvom stiahnutej sieťoviny. 

Spoločnosť K-system má v ponuke niekoľko druhov sieťovín.

Štandardná sieťovina je vyrobená z poplastovaného skleného vlákna. UV-stabilná plastová úprava zaručuje farebnú stálosť a atraktívny vzhľad. Sieťovina vo farbe sivej a čiernej je ťažko horľavá a je odolná voči poveternostným vplyvom. Veľkosť oka je 1,65 x 1,5mm pri hrúbke vlákna 0,28mm (± 0,05 mm). Priepustnosť svetla je cca 68%. Na základe doterajších skúseností čierna sieťovina ponúka vyššiu viditeľnosť smerom do exteriéru.

Sieťovina Termoscreen výrazne znižuje nepriaznivé účinky slnečného žiarenia, t.j. prehrievanie miestností a pôsobenie UV - žiarenia. Veľkosť oka je 1,3 x 1,2 mm (podľa druhu) pri hrúbke vlákna 0,28mm. Priepustnosť svetla je cca 50%.

Maximálne a minimálne rozmery.

min. šírka max. šírka min. výška max. výška max. plocha
200 mm 1800 mm 200 mm 1800 mm 2 m2

Údržba

Siete Ideal nevyžadujú zvláštnu údržbu. Štandardná sieťovina je háklivá na mechanické poškodenie, so sieťou manipulujte opatrne. Sieť nie je nevyhnutné demontovať počas zimného obdobia. Pokiaľ sa však rozhodnete sieť na zimu zložiť, skladujte ju nezaťaženú na rovnom a suchom mieste. Sieťovinu je možné povysávať alebo utrieť vlhkou handrou, rám siete je možné umyť handričkou namočenou do vody s pridaným saponátom. Jednoduchý videonávod na inštaláciu siete nájdete TU.

Záručné podmienky

Všeobecné záručné podmienky

Spoločnosť K-system dodáva  pevné okenné siete vyrobené na mieru. Siete vám zamerajú a odborne namontujú nami vyškolení montážni pracovníci. Váš dopyt adresujeme najbližšej montážnej firme vo vašom okolí.

  • Záruka zahŕňa chyby výrobného charakteru a materiálové chyby, ktoré bránia funkčnosti výrobku.
  • Výrobca nepreberá žiadnu zodpovednosť za následné škody ani zodpovednosť výrobcu za výrobok nad rámec slovenského práva.
  • V prípade, že je chyba výrobku viditeľná už po rozbalení výrobku, výrobok nemontujte a ani si ho nenechajte namontovať a bez meškania reklamujte u svojho dodávateľa.
  • Záruka sa nevzťahuje na stratu pôvodného zafarbenia na neviditeľných miestach, zmenu farby a vyblednutie zapríčinené slnkom, kondenzáciou, kyslým dažďom, slanými kvapkami alebo akýmikoľvek podmienkami, ktorých výsledkom je korózia alebo zmena materiálu, prirodzenej variácie farby látky ako aj hliníka a drevo dekóru a nezávažné nedokonalosti, ktoré nijako podstatne nezhoršujú vzhľad.
  • Záruka sa nevzťahuje na akékoľvek nedokonalosti z pohľadu zákazníka, ktoré sú spôsobené dodržaním výrobného postupu a platných noriem. V prípade dodávky atypických výrobkov je potrebné rátať s určitými obmedzeniami pri manipulácii a tieto obmedzenia nemôžu byť predmetom reklamácie. V prípade, že zákazník odmietol vystužovací priečnik, záruka sa nevzťahuje na vlnenie sieťoviny, deformáciu rámu vplyvom napnutia sieťoviny a stabilitu rámu.
  • Záruka sa nevzťahuje na poškodenie sieťoviny hlodavcami, vtákmi a inou zverou.
  • Záruka výrobcu sa tiež nevzťahuje na chyby alebo škody, ktoré sú priamym alebo nepriamym dôsledkom:

a)    nesprávnej montáže (záruku preberá montážna firma)
b)    nesprávneho používania a nedodržania návodu na obsluhu a údržbu
c)    použitia nevhodných náhradných dielov, príslušenstva alebo zdrojov (napr. zdroj elektrického napätia)
d)    prevozu alebo akéhokoľvek iného druhu manipulácie
e)    zásahu do mechanizmu alebo úpravy výrobku
f)     živelnej pohromy.

recenzia

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
* - povinné položky

Realizácie

Referencie - Siete proti hmyzu

Referencie - Siete proti hmyzu

Trnava a okolie

Trnava a okolie