Inteligentný dom s Centero Home

Predstavujeme vám absolútnu novinku v oblasti domácej automatizácie dostupnú aktuálne iba v Štúdiách tieniacej techniky K-system a v sieti regionálnych predajcov značky K-system.

Otvorená domáca automatizácia Centero Home umožňuje ovládať domáce prvky na cestách alebo z domova prostredníctvom chytrého zariadenia (smartphone, tablet, notebook, ..). Ovládanie je intuitívne a zvládne ho bez problémov aj začiatočník. Integrovaná už je predpovedacia meteorologická služba, takže údaje o poveternostných podmienkach sú vždy aktuálne. Po nastavení preškoleným pracovníkom môžu byť do aplikácie ľahko integrované aj ďalšie komponenty zvyšujúce kvalitu života užívateľov z hľadiska pohodlia, bezpečnosti a energetickej efektivity.

Okrem žalúzií, roliet, pergol a markíz s motorom elero alebo Somfy RTS je možnosť do aplikácie zaradiť napríklad svietidlá Philips Hue, detektory pohybu, detektory dymu, okenné kontakty, rádiové termostaty alebo teplotné čidlá s rádiovým protokolom Somfy RTS, SIMU Hz a ZigBee.

Aplikácia Centero Home sa môže používať v cloudu aj miestne v sieti WLAN. Komunikuje cez rádiový signál alebo infračervený port.

Táto verzia obsahuje kompatibilitu k otvorenému systému Amazom Alexa, má vstavaný infra červený TV ovládač, je možné napriamo ovládať napríklad reproduktory Sonos, dverové telefóny Doorbird Osram Lightify, meteorologické stanice Netatmo a ďalšie inteligentné domácie zariadenia.

 

Centero Home Plus podporuje aj Amazon Alexa

Centero Home dokáže oveľa viac ako ste čakali. Inteligentná domácnosť už nie je iba snom, s Centero Home sa stala skutočnosťou. Dokáže hlasovo komunikovať, prehrávať hudbu, vytvárať zoznamy úloh, nastavovať budíky, vysielať podcasty, prehrávať audioknihy a poskytovať informácie o počasí, doprave, športe a ďalšie informácie v reálnom čase, ako napríklad správy. Centero Home rozširuje svoje možnosti. Umožňuje pripojiť a ovládať rôzne spotrebiče v domácnosti na diaľku prostredníctvom smartfónu alebo tabletu (Android, iOS). Rýchlo zistíte, že Centero Home dokáže oveľa viac, než ste očakávali. Inteligentná domácnosť už nie je len snom, s Centero Home sa stala realitou. V januári 2019 tím pre vývoj zariadení Amazon oznámil, že predal viac ako 100 miliónov zariadení s podporou Alexa.

 

Fotogaléria

Centero Home
Centero Home
Centero Home
Nahoru