Ako čistiť plisovanú sieť IPDS 22

Koľkokrát vás napadla táto otázka pri pohľade na vašu plisovanú sieť proti hmyzu?  V tomto článku vám poradíme ako vyčistiť plisovanú sieť proti komárom za 3 minúty. Plisovaná (skladaná) sieť proti komárom totiž nebráni váš domov iba pred lietajúcim hmyzom, ale zachytáva množstvo nečistôt z vonkajšieho prostredia, ktoré bežnou sieťou prejdú do interiéru. Máme odpoveď na vašu otázku, pretože vieme, aké dôležité je správne čistenie, aby ste v priebehu krátkeho času dosiahli dokonalú funkčnosť.

Chcete zistiť, prečo sa inovovaná plisovaná sieť IPDS 22  alebo IPOS 22 proti komárom od spoločnosti K-system čistí lepšie a ľahšie ako iné? Prečítajte si nižšie.

Sieťky proti komárom sú vynikajúcou bariérou, ktorá zabraňuje vniknutiu múch a komárov do nášho domu. Čisté siete proti komárom zabezpečujú dobrú cirkuláciu vzduchu a predovšetkým optimálnu funkčnosť.

Nič nemôže byť jednoduchšie! Čo sú najväčší spojenci každej ženy v domácnosti? Áno, parný čistič a vysávač!

Výhodou inovovanej sieťoviny z polyesteru IdroScreen TM , ktorá je použitá v sieti IPDS 22 a IPOS 22 je, že ju možno prať ako akékoľvek šaty alebo tkaninu! Svedčí o tom certifikát získaný na základe testov Obchodnej komory v Ríme. Predstavte si, aké ľahké je čistiť skladanú sieť proti komárom v týchto troch jednoduchých krokoch:

  1. Zoskupte jednotlivé sklady k sebe, pričom medzi každým záhybom ponechajte určitý priestor.
  2. Vezmite si parný čistič alebo vysávač.
  3. Prejdite zhora nadol a naopak.

A je to! Vaša plisovaná sieť proti komárom je čistá, čistá a lesklá! Ako práve namontovaná, pričom vás nečakajú žiadne nepríjemné prekvapenia vychádzajúce z kazetovej schránky (prach, hniezda hmyzu a horšie ...). Dobre to poznáte,  ak ste niekedy používali navíjacie siete. Dodržiavajte vyššie uvedené jednoduché pokyny a plisovaná sieť vás našťastie takýchto prekvapení ušetrí!

Dôležité upozornenie!!!

Tento návod na čistenie nepoužívajte pri inom type plisovanej siete ako je IPDS 22 alebo IPOS 22 od spoločnosti K-system. Na trhu sa vyskytujú lacné plisované sieťoviny bez certifikácie, ktoré by tento spôsob čistenia mohol poškodiť.

Fotogaléria

Ako čistiť plisovanú sieť
Nahoru