5 hlavných dôvodov prečo si zriadiť interiérové žalúzie

Rozhodujete sa aké žalúzie si zriadite do svojej domácnosti? Prichádzame ku vašim radám práve v čas. Veľa zákazníkov sa totiž stráca a márne hľadá výhovorky či nevýhody jednotlivých typov žalúzií. Väčšina z nich sa rozhodne pre najvyužívanejšie horizontálne žalúzie, ale práve tu sa vynára druhá otázka a tou je či zvoliť interiérové alebo vonkajšie žalúzie. Najobľúbenejším riešením klientov sú práve žalúzie do interiéru – my vieme prečo.

Všeobecne využiteľné vnútorné interiérové žalúzie sú najvhodnejším riešením pre väčšinu zákazníkov. Nevhodný prípad použitia týchto žalúzií nastane len výnimočne zriedka.

  

Stavebná príprava je minimálna

Vieme, že vonkajšie žalúzie vyžadujú aspoň minimálnu stavebnú úpravu, predtým než sa namontujú na okno, ale vnútorné žalúzie do interiéru vo väčšine prípadov práve naopak nič také nepotrebujú. Jednoducho a rýchlo sa dajú namontovať priamo na okenný rám, ktorý je ku tomu už prispôsobený. Montáž je taká ľahká, že ju zvládne takmer každý a navyše svojpomocne. Oceníte samozrejme aj odbornú montáž, ktorá je v porovnaní s montážou vonkajších žalúzií lacnejšia a ďaleko rýchlejšia.

Nízko nákladové interiérové žalúzie

Veľkú úlohu pri výbere určite odohráva finančný rozpočet. Hovorí sa, že správne, aby zvíťazilo to najlacnejšie riešenie,  ale vieme aká je realita a musíte brať do úvahy aj ďalšie faktory, avšak je nesporné, že interiérové žalúzie sú finančne najvýhodnejším riešením. Aj keď je označované ako najvýhodnejšie riešenie, nie je najhorším riešením, práve naopak. Náklady na výrobu a montáž sú v zrovnaní len zlomkové, to sa jednoznačne prejaví v konečnej cene - možno aj preto sú tak obľúbené vo väčšine domácností.

Jednoduchá údržba pre každého

Čo je jednoduchšie ako si vziať prachovku alebo vlhkú handru a utrieť interiérové žalúzie od prachu. Zväčša nepotrebujú náročnejšiu údržbu – váš čas je drahocenný a môžete ho využiť aj oveľa zmysluplnejšie.

Aj manuálna ovládateľnosť je jednoduchá

Zákazníci sú rôznorodí a niektorí preferujú automatické ovládanie žalúzií, iní pred ním  zo strachu utekajú, preto máme v ponuke aj manuálne ovládanie žalúzií, ktoré je aj podstatne lacnejšie. Nie je vyžadovaná nijaká údržba a kontrola na rozdiel od automatického ovládania.

Široké a farebné spektrum prevedení

Márne by ste hľadali širšie spektrum farieb, prevedení ako u interiérových žalúzií. Vnútorné žalúzie do interiéru sa prispôsobia vašim predstavám. Urobte z nich designový prvok vašej domácnosti.

 

Fotogaléria

5 hlavných dôvodov prečo si zriadiť interiérové žalúzie
Nahoru