Výroba bublinkovej fólie

Výroba bublinkovej fólie Žiar nad Hronom

 

  • Bublinková fólia je ľahko použiteľný, flexibilný a pružný obalový materiál, ktorý sa prispôsobí rôznemu obalovanému materiálu.
  • Bublinková fólia je špeciálnym typom tvarovanej 100 % recyklovateľnej dvojvrstvovej polyetylénovej fólie (LD-PE) so vzduchovými bublinkami s možnosťou tepelného zvárania. Používa sa predovšetkým pri expedícii a preprave tovaru.
  • Je určená na mäkké balenie krehkých, na oder citlivých výrobkov, predovšetkým skla, porcelánu, keramiky, výrobkov spotrebnej elektroniky alebo nábytku ako ochrana pred ich poškodením.
  • Poskytuje veľmi dobrú povrchovú ochranu a prevenciu pred vibráciami a otrasmi počas prepravy. Používa sa tiež na izolácie, prikrývanie bazénov, výrobu protinárazových obalov a obálok apod.
  • Bublinkovú fóliu je tiež možné použiť ako vyplňovací materiál, preto nesmie chýbať na vašej expedícii či v kancelárii.

 

Špecifikácia produktu bublinková fólia:

Bublinková fólia je odolná voči vode, vodnej pare, nečistotám. Je pružná, ťažko sa trhá a ľahko sa prispôsobuje tvaru výrobkov. Má dobré izolačné vlastnosti. Je priehľadná a umožňuje ľahkú identifikáciu zabaleného výrobku. Bublinkovú fóliu dodávame natočenú na dutinkách z recyklovateľného materiálu. V prípade záujmu o použitie v domácnosti vám môžeme objednaný balík doručiť na niektorú z našich prevádzok Banská Bystrica, Bratislava, Nitra, Prievidza, Žiar nad Hronom.

Technické údaje

Bublinková fólia je vyrábaná na zariadení, ktoré sa volá extruder bublinkovej fólie pod tlakom 5 barov. Výrobná linka spoločnosti K-system je určená na výrobu fólie z granulátu a umožňuje tak kontinuálnu produkciu.

Výsledný produkt sa vyznačuje vysokou kvalitou priamo úmernou kvalite vstupného materiálu. Hlavný hnací motor oboch vytláčacích strojov je vyrobený z vysoko akostnej zliatiny 38 CrMoAl. Celá vytláčacia časť stroja je vyhrievaná sekčným spôsobom zabezpečujúcim možnosť sekvenčného riadenia taviaceho procesu. Automatická kontrola vykurovacej teploty prostredníctvom termostatových jednotiek zabezpečuje vysokú presnosť taviaceho procesu vo vzťahu k použitému vstupnému materiálu pre zaistenie vysokej kvality výsledného produktu. Riadenie otáčok vytláčacích častí hlavných strojov je zabezpečené frekvenčným meničom a umožňuje tak vysoko presné nastavenie rýchlosti produkcie, čo mimo iné ovplyvňuje vlastnosti finálneho produktu.

 Plošná hmotnosť

50 – 60 g/m2

 Hrúbka

50 μ

 Priemer bublín

10 – 12 mm

 Výška bublín

4 – 5 mm

 Minimálna šírka fólie

500 mm (dohodou)

 Maximálna šírka fólie

1500 mm

 Štandardná dĺžka návinu

100 m 

 

Prevedenie

  • v hrúbke 50 mikronov - "ekonomický" variant pre bežné použitie v domácnosti
  • štandardné prevedenie fólie v šírke 500 mm, 750 mm, 1000 mm, 1500 mm a návin 100m ďalšie šírky podľa požiadavky
  • možnosť výberu šírky bublinky 10 alebo 12 mm

 

Adresa prevádzky:

K-system, spol. s. r. o.
SNP 2780/170
965 01 Žiar nad Hronom
info@ksystem.eu
tel.: 045/6726050

 

 

 

Máte záujem o niektorý z našich produktov? Nechajte nám správu vyplnením krátkeho formulára, budeme vás kontaktovať s informáciami a ponukou. Pre lepšiu ponuku vyplňte aspoň krátku správu.

Upozornenie: Maximálna veľkosť príloh je 32 MB.

Dajte nám prosím vedieť o vašej myšlienke. Čím viac informácií máme, tým ich lepšie môžeme pospájať. Neváhajte zapísať odhadovaný hrubý rozpočet...

Požadované položky

Nahoru