Sieťka na balkónové dvere, ktorá vás ochráni proti hmyzu

Chcete sa zbaviť všetkých komárov, ôs, múch a ostatného protivného hmyzu? Ak ste mali problém s tým, že sa k vám domov hmyz dostával cez balkónové dvere, máme pre vás jednoduché riešenie - siete proti hmyzu do balkónových dverí. V našej ponuke nájdete niekoľko druhov dverových sietí, ktoré sa líšia predovšetkým typom ovládania, možnosťou otvárania a tiež bezbariérovosťou. Všetky naše siete sú ale z prvotriednej sieťoviny a vyrobíme vám ich na mieru, vhodné sú tak aj pre majiteľov atypických balkónových dverí alebo širokých dverí na terasu.

siete do dverí

Výhody sietí do balkónových dverí

Možno si hovoríte, že dvere na balkón zase tak často neotvárate, a tak sa vám do interiéru nejaký hmyz dostane len ťažko. Opak je ale pravdou, stačí malá chvíľka nepozornosti a do obývačky alebo napríklad spálne vám môže vletieť hneď niekoľko komárov. Siete proti hmyzu do dverí vám poskytnú maximálnu ochranu a navyše vám umožnia užívať si otvorených balkónových dverí a teda aj vyvetranej miestnosti a čerstvého vzduchu. Ak ste proti hmyzu používali rôzne spreje a chemikálie, pri sieťach oceníte ich zdravotnú nezávadnosť a úplnú prirodzenosť. Vďaka nenápadnej tmavej farbe sieťoviny si potom môžete byť istí, že sieť nenaruší váš výhľad a v balkónových dverách ju takmer nepostrehnete.

siete do dverísiete proti hmyzu

Rolovacie siete proti hmyzu, posuvné siete, ale aj klasické s pántmi

Nie ste si istí, aké siete proti hmyzu vybrať? Ak si chcete objednať rýchlo a bez starostí online a chcete klasické dvere s pántmi, odporúčame dverové siete DSU. Jednoducho sa dajú namontovať a otváranie je tu ako pri klasických dverách. Pokiaľ chcete mať sieť napolovicu otvorenú a napoly zatvorenú, vyberajte zo sietí plisovaných a rolovacích. Plisé siete IPDS 22 sú ideálne pre tých z vás, ktorí chcú posuvnoú sieť do dverí. Naviac sa ovláda jednoducho obojstranne. Ak hľadáte rolovacie siete proti hmyzu do dverí, siahnite po bezbariérové ​​sieti NobaRoll, ktorá sa veľmi jednoducho ovláda a vypnutie sieťoviny u nej neprebieha pomocou žiadnych šnúr. Okrem týchto troch druhov ponúkame aj ďalšie typy dverových sietí, stačí si vybrať.

siete do dverísiet proti hmyzu do dverí

Ako objednať siete proti hmyzu do dverí?

Najjednoduchší spôsob ako objednať siete proti hmyzu s pántmi je pomocou nášho e-shopu. Na e-shope stačí zadať požadované rozmery, farbu sieťoviny, rámu a podobne. Vďaka nášmu modernému konfigurátoru budete presne vedieť, čo objednávate. Pokiaľ máte záujem o iný typ sietí, pošlite nám správu a my sa s vami čo najrýchlejšie spojíme.

Nahoru