Dámsky klub hovorí o tieniacej technike K-system

Dámsky klub hovorí o tieniacej technike K-system
26.4.2022
Ktorá žena by nechcela bývať moderne a prakticky. Pozrite si nás 29. 4. 2022 v relácii Dámsky klub na RTVS 1. Začiatok 12:20.

Dámsky klub je denný magazín o ženách pre ženy, ktorý ponúka užitočné informácie súčasným ženám. Práve ženy sú často nútené zastúpiť zaneprázdnených mužov a úspešne sa realizují pri stavbe alebo rekonštrukcii rodinného bývania. V našich Štúdiách tieniacej techniky K-system sa im snažíme jednoduchou formou poskytnúť praktické informácie týkajúce sa jednotlivých produktov tieniacej techniky. V tejto cca 3 minútovej dokrútke sa dozviete informácie o obľúbenom vonkajšom tienení ako sú exteriérové žalúzie, rolety a screnové clony. S tým súvisia aj otázky týkajúce sa stavebnej predprípravy pre domy a byty. Nevyhnutnou súčasťou problematiky sú aj možnosti ovládania. Ponuka je naozaj široká - od manuálneho až po širokú škálu inteligentných systémov riadenia domácnosti prostredníctvom chytrých zariadení ako sú mobil, tablet alebo PC. Ženy, ktoré sa zaujímajú ako zútulniť interiér prostredníctvom interiérového zatienenia si môžu pozrieť širokú ponuku látkových roliet a vnútorných žalúzií.   

V prípade, že ste reláciu nestihli, môžete si ju pozrieť v archíve RTVS alebo priamo navštívte naše Štúdio tieniacej techniky K-system v mestách Banská Bystrica, Bratislava, Nitra, Trenčín a Žiar nad Hronom. Tešíme sa na vašu návštevu.

Nahoru