Siete do okien nielen pre pokojný spánok

Nechcete neskoro v noci riešiť protivný hmyz, ktorý vám poletuje po spálni? Zabudnite na spreje a vône odpudzujúce komáre. Najúčinnejšou a najekologickejšou variantou sú klasické siete proti hmyzu. Sú ideálne pre tých, ktorí sa nechcú spoliehať na chemické prípravky a hľadajú jednoduché osvedčené riešenie.

Sieť proti hmyzu ako strážca nerušeného pokojasítě proti hmyzu do dveří

V jarných a najmä letných mesiacoch je hmyz takmer všade. Niektoré druhy vám napríklad nevadia, ale rozhodne nechcete mať doma protivné komáre, osy alebo včely, ktoré môžu byť navyše aj nebezpečné pre alergikov. Hmyz je tiež možným prenášačom rôznych baktérií a chorôb a dokonca vám môže svojimi výlučkami poničiť interiér.

Kvalitné siete v oknách udržia hmyz mimo vášho domu. Môžete nerušene vetrať a užívať si čerstvý vzduch bez strachu z bodnutia. Rám sietí býva vyrobený zo spoľahlivého hliníka a vďaka čiernej alebo bielej farbe samotnú sieť v okne ani nepostrehnete - vo výhľade vám brániť nebude.

Použite aj praktické siete do dverí

Máte doma francúzske okná alebo balkónové dvere na terasu? Vďaka sieťam proti hmyzu do dverí sa nemusíte báť vlietnutiu hmyzu dovnútra ani tadiaľto. Vyberať môžete z modelov s pántmi, posuvných sietí alebo aj plisovaných variánt. Máte doma atypické dvere? Siete zvládneme vyrobiť aj pre oblúkové, šikmé a iné typy. Neobmedzujte sa kvôli hmyzu a choďte si posedieť na balkón kedykoľvek, siete proti hmyzu do dverí sa postarajú o to, že hmyz nebude mať šancu vletieť do miestnosti.

Vyberajte z rôznych sietí na mieru

Máte doma naozaj atypické okná a dvere? Alebo sa bojíte, že by vám siete proti hmyzu neladili so zvyškom domu? Vďaka nášmu modernému konfigurátoru si navolíte rozmery aj farby jednotlivých častí sietí, rovnako typ ich ovládania. Máte doma samolepiace siete do okien? Investície do kvality pevných sietí proti hmyzu sa vám rozhodne oplatia, majú dlhú životnosť, vydržia vám mnoho sezón a po celý čas budú 100% funkčné.
 

Nahoru