Múdra koľajnica na záclony. V čom je jej kúzlo?

kolejnice glydea

Máte doma veľké okná, balkónové dvere alebo rovno celé presklené steny? Potom si iste chcete občas urobiť chvíľu súkromie a potrebujete kvalitnú tieniacu techniku, záclony alebo závesy. Práve u veľkých okien môžete mať problém s ťažším ovládaním techniky alebo neohrabaným zaťahovaním závesov. S tým vám pomôže nová závesová koľajnica Glydea.

Koľajnica na záclony s ľahkým ovládaním

Nová technológia múdrych koľajníc nielen na záclony vám umožní jednoducho ovládať zatienenie bez námahy a pomocou tichého motorčeka. Motorizovaná koľajnica od spoločnosti Somfy sa vyrába v rovnom aj zahnutom prevedení, na ovládanie slúži stenový, aj diaľkový ovládač, ale tiež systém touch motion, kedy koľajnica sama rozpozná smer potiahnutia látky a v smere pokračuje. Zaťahovať a rozťahovať závesy tak môžete pohodlne prakticky vo všetkých smeroch.

kolejnice glydea

Výhody múdrej koľajnice Glydea

Prečo si koľajnicu zaobstarať? Nielenže vám uľahčí prácu, ale tiež zabezpečí minimálnu priesvitnosť závesov. Spoľahnúť sa môžete na jej extrémne nízku hlučnosť porovnateľnú s hlasitosťou zvuku, ktorý vydávajú naozaj kvalitné moderné chladničky. Vďaka koľajnici Glydea budú tiež vaše závesy vyzerať dokonale esteticky, koľajnica totiž vytvára pravidelné sklady. Samozrejmosťou potom je vaše nastavenie rýchlosti posuvu závesu, umiestnenie medzipolohy, ale aj vychytávky - funkcia Soft start a Soft stop pre pomalší dojazd a rozjazd.

A aké závesy sú pre koľajnicu vhodné? Jediné obmedzenie je dĺžka do 15 metrov a hmotnosť do 100 kilogramov. Ak vlastníte klasické okná s typickými textilnými závesmi, máte naozaj veľkú rezervu. Bojíte sa, že si koľajnicu nezvládnete namontovať a jej ovládanie pre vás bude oriešok? Glydea sa pýši jednoduchou montážou, ktorú zvládne naozaj každý. Pokiaľ si ale nebudete v niečom istí, vždy nás môžete kontaktovať a my vám radi poradíme.

kolejnice glydea

Údržba záclonovej koľajnice Glydea

Motorizované koľajnice dodávame na mieru a sú určené iba do interiérov. Čo sa týka závesov, tu sa riaďte značkami uvedenými na textílii, aby ste si nezničili vzor, ​​materiál či farbu. Pokiaľ ide o koľajnicu a jej bezproblémový chod, nutné je odstrániť všetky možné prekážky, nábytok, rastliny a podobne, ktoré by mohli brániť posunu závesu.

Nahoru