iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volajte:
045 / 672 60 50
napíšte nám:
info@ksystem.eu
Volajte: 045 / 672 60 50  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu

Panoramatické dverové siete Luxalex

Dĺžka čítania: 1 min., 20 sec.
Panoramatické dverové siete Luxalex

Prinášame na trh unikátne panoramatické dverové siete LUXALEX.

Panoramatické dverové siete LUXALEX sú absolútnou novinkou. Ponúkajú výbornú priehľadnosť a nerušený výhľad. Patentové siete proti hmyzu ponúkame v dvoch prevedeniach:

Vďaka unikátnemu vystuženému rámu systému LUXALEX sme schopní vyrobiť otváravé dverové siete neštandardných rozmerov (až do plochy 6m2) bez stredového priečnika. Novinkou je taktiež tzv. BY-PASS, ktorý poskytuje riešenie na dverách s kľučkou alebo spodný profil s teleskopickými štetinkami pre bezbariérový prechod. Pánty siete Luxalex značky K-system sú neviditeľné, integrované do rámu siete. Dizajnové madlo s magnetickým mechanizmom je vyfrézované do rámu siete a poskytuje vysoký komfort pri otváraní siete.

Detail Bypass

Posuvné dverové siete LUXALEX poskytujú ochranu proti hmyzu na veľkých plochách - terasy, altánky, dverové portály. Teleskopické kolieska sú dokonale integrované do spodného a horného rámu a umožňujú jednoduchú manipuláciu pri skladaní alebo naopak založení krídla dverí. Výhodou je najmä použitie v novostavbách, ktoré môžu časom sadnúť. Vďaka teleskopickým kolieskam, zostanú siete stále funkčné, aj keď sa jemne zmení svetlosť otvoru vplyvom sadnutia. Komfortnú manipuláciu umožňujú vyfrézované madlo alebo madlo Tesla. Eleganciu siete zabezpečujú horný a spodný vodiaci profil, nie je potrebný celoobvodový rám.

Detail spodného vodiaceho profilu