iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volajte:
045 / 672 60 50
napíšte nám:
info@ksystem.eu
Volajte: 045 / 672 60 50  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu

K-system tieni niekoľko stavieb roka 2020-2021

Dĺžka čítania: 1 min., 39 sec.
K-system tieni niekoľko stavieb roka 2020-2021

Ceny 27. ročníka súťaže Stavba roka sa odovzdávali 27. apríla 2022. Do zdvojeného ročníka sa mohli zapojiť stavby realizované a skolaudované na Slovensku za dva kalendárne roky.

Do užšieho kola súťaže sa zapojilo 20 stavieb. Dve stavby boli plne vybavené tieniacou technikou K-system.

Výskumné a vývojové centrum Muehlbauer v Nitre

Výskumné a vývojové centrum Muehlbauer, Nitra - na tento unikátny projekt sme dodávali  vonkajšie žalúzie Prominent C-80 s pripojením na centrálny riadiaci systém KNX. Nová budova výskumného a vývojového objektu bola architektonicky navrhnutá tak, aby sa svojim moderným poňatím identifikovala s nadnárodným koncernom Muehlbauer Group. Čisté línie stavby a dôraz na kvalitnú materiálovú realizáciu tak vytvorili reprezentatívny vzhľad.

  • Cena verejnosti
  • Cena za uplatnenie vedy a výskumu pri navrhovaní a zhotovovaní stavby

Pavilón ZŠ s MŠ v Trnave

Pavilón ZŠ s MŠ, Trnava - na túto stavbu sme dodávali vonkajšie screenové clony, predokenné rolety na predelenie jedálne od kuchyne a interiérové látkové rolety do školskej jedálne. Všetky zariadenia sú pripojené na centrálny inteligentný riadiaci systém. Stavba je moderný dvojpodlažný pavilón so šiestimi novými učebňami pre 128 žiakov, jedálňou, kuchyňou, zázemím pre personál a zelenou strechou. Architekti a projektanti diela sú z bratislavsko-šalianskeho architektonického a inžinierskeho ateliéru VISIA. V rámci všeobecných požiadaviek na stavbu bolo aj "zelené" riešenie interiéru a exteriéru prístavby.

      

Ostatné ocenené stavby

Aj v ostatných ocenených objektoch ako je SKY PARK RESIDENCE, SLNEČNICE alebo EINPARK sú umiestnené výrobky značky K-system. Tieto zariadenia sú však realizované skôr na základe osobitných požiadaviek rezidentov.