Predajca tieniacej techniky Bardejov

Montážny partner K-system, spol. s r. o.

Žalúzie, sieťky proti hmyzu, rolety a pergoly Bardejov

Služby zákazníkom v štúdiu tieniacej techniky Bardejov

 

V našom štúdiu si môžu zákazníci na vlastné oči prehliadnuť produkty z našej online ponuky, prejsť si vzorky a materiály žalúzií i sietí. Nájdete u nás:

 • žalúzie
 • vertikálne žalúzie
 • interiérové aj exteriérové žalúzie
 • siete proti hmyzu do okien a dverí
 • slnolamy
 • bioklimatické pergoly
 • rolety

Okrem toho, že si u nás môžu zákazníci na vlastné oči pozrieť naše výrobky, môžu tiež využiť služby, ktoré im v tomto Štúdiu tieniacej techniky v Bardejove bezplatne ponúkame. Pomôžeme vám s:

 • kalkuláciu ceny
 • poradíme s výberom produktu
 • navrhneme riešenie tienenie pre vašu domácnosť
 • objednáme produkty na naše štúdio alebo k vám domov

Vexta ofis, s.r.o.

Tehelná 1, Bardejov 085 01

email: info.bardejov@ksystem.eu

-

Otváracie hodiny

Pondelok 08:00-16:30
Utorok 08:00-16:30
Streda 08:00-16:30
Štvrtok 08:00-16:30
Piatok 08:00-16:30
Sobota - Nedeľa Zatvorené
Obedňajšia prestávka 11:30-12:00

Okrem žalúzií, roliet, sietí proti hmyzu, náhradných dielov pre výrobky značky K-system si v našej predajni môžete objednať a zakúpiť aj vnútorné a vonkajšie parapety. Poradíme vám s výberom správnej tieniacej techniky, vypracujeme cenovú ponuku na mieru , zameriame, namontujeme a poskytneme vám záručný aj pozáručný servis. Tešíme sa na vašu návštevu.


Žalúzie Bardejov, siete proti hmyzu Bardejov

Spoločnosť K-system je už na trhu od roku 1991. Od tej doby sa stala úspešným výrobcom tieniacej techniky nielen v Bardejove. Spoločnosť kvalitu ponúkaných služieb vyjadruje získanými ISO certifikátmi a množstvom medzinárodných certifikátov. Cieľom spoločnosti je predlžujúca sa životnosť výrobkov, kvalitná produkcia a rozširovanie sortimentu pre zákazníkov z Bardejova a okolia.

Slovenská kvalita žalúzií v Bardejove a okolí

Spoločnosť ponúka širokú škálu produktov, ktoré sa dajú rozdeliť do dvoch hlavných kategórií: žalúzie, rolety a siete proti hmyzu.

Interiérové žalúzie prvotriednej kvality v Bardejove

Obyvatelia Bardejova o okolia si môžu vybrať interiérové žalúzie, ktoré majú veľkú výhodu, čo sa týka horizontálneho prevedenia a tým je nízka náročnosť na stavebnú predprípravu.

Vertikálne žalúzie do vášho príbytku v Bardejove

Výhodou vertikálných žalúzií do interiéru je možnosť zatienenia väčších plôch.

Spoločnosť má vo svojej ponuke vertikálne žalúzie DECOMATIC, ktorých motorické ovládanie je stavané na vyššiu záťaž a pre priestory s oblúkovými oknami. Vertikálne žalúzie s potlačou predstavujú jedinečný dizajn. Vertikálne žalúzie Novum vám pomôžu zatieniť väčšiu plochu a dekoratívnym prvkom môžu pre vás byť aj dekoratívne strapcové žalúzie. Pre vyšší komfort používania žalúzií je možné využiť aj koľajnice pre závesy a záclony, ktoré majú nielen stenové a diaľkové ovládanie ale je možné ich využiť aj prostým potiahnutím za látku.

Jedinečné interiéry pomocou horizontálnych žalúzií v Bardejove

Interiérových horizontálnych žalúzií je v ponuke spoločnosti veľa.

Široká ponuka produktov umožňuje všestranné využitie. Môžete si vybrať interiérové žalúzie Lux, ktoré sú vhodné pre tzv. kastlové okná a pre staré skrutkované okná. Pre zatienenie väčšej plochy sú vhodné interiérové žalúzie Diplomat 50. Bambusové žalúzie ozvláštnia interiér a vytvoria výnimočnú atmosféru.

Kvalitné vonkajšie žalúzie v Bardejove

Exteriérové žalúzie dokážu zamedziť nežiadúcemu prehrievaniu. Typ žalúzií Diplomat C-50 dokáže zabrániť prehrievaniu a je možná plynulá regulácia osvetlenia. Zatepľovací polystyrén s u-profilom je najlepším riešením skrytého vedenia. Žalúzie na solárny pohon sú ideálne pre spotrebiteľov z Bardejova a okolia, ktorí využívajú alternatívne zdroje energie. alebo si môžete vybrať žalúzie z radu Prominent.

Nehnuteľnosti v Bardejove využívajú Slnolamy

Slnolamy sú účinná ochrana budov pred slnkom a slnečnými lúčmi. Spoločnosť K-system ponúka služby v Bardejove a v okolí.

Látkové rolety Rollo v Bardejove

Interiérové textilné rolety Rollo sú obľúbeným doplnkom každého interiéru. Vďaka príjemnému materiálovému spracovaniu vytvárajú skutočnú rodinnú atmosféru v interiéri. K-system ponúka služby v Bardejove a v okolí.

Okenné siete proti hmyzu už aj v Bardejove a okolí

Okenné siete proti hmyzu sú spoľahlivou ochranou proti hmyzu s inovatívnym systémom osadenia okenných rámov.

Dverové siete proti hmyzu predstavujú spoľahlivú ochranu proti hmyzu na balkónové alebo terasové dvere.

Fotogaléria

Vexta ofis, K-system
Vexta ofis, K-system
Vexta ofis, K-system
Vexta ofis, K-system
Nahoru