Osvedčenie o pravosti výrobku K-system

Osvedčenie o pravosti výrobku K-system
1.1.2023
Žiadajte výrobky označené ochrannou známkou K-system. Súčasťou dodávky je aj Osvedčenie o pravosti výrobku.

Spoločnosť K-system sa ako prvý výrobca tieniacej techniky posúva na nový vyšší stupeň profesionality. Všetky výrobky značky K-system sú od roku 2004 označované ochrannou známkou K-system, ktorá je viditeľne umiestnená na každom produkte. Spotrebiteľ tak získava väčšiu istotu týkajúcu sa záručného a pozáručného servisu, čo samozrejme zvyšuje hodnotu jeho investície. 

Zárukou najvyššej kvality je fakt, že spoločnosť K-system používa pri výrobe najmodernejšie technológie a prvotriedne materiály s minimom použitia PVC častí. Je prvou firmou, ktorá ponúka siete proti hmyzu s doživotnou zárukou pevnosti rámu a to vďaka automatickému zavedeniu spájania rohov sietí proti hmyzu výlučne vnútornými hliníkovými rohovníkmi. 

Kúpou produktov značky K-system podporujete udržiavanie pracovných miest na Slovensku a slovenského výrobcu, ktorý zabezpečuje dôstojné odmeňovanie a primerané pracovné podmienky.

V každom osvedčení, ktoré mnohí zákazníci označujú ako "Certifikát pravosti" je nalepený výrobný štítok, ktorým sa potvrdzuje pravosť všetkých výrobkov označených ochrannou známkou K-system. Výrobné číslo je uvedené na každom produkte. Pretože sa certifikát vzťahuje k výrobnému číslu a toto číslo je jedinečné, viaže sa k nemu iba jeden certifikát. Osvedčenie o pravosti výrobku sa nachádza pod obalom. Ak vám teda bol predvedený a nacenený produkt na formulári K-system, ale bol vám pri montáži dodaný neoznačený "noname" produkt bez Osvedčenia pravosti, výrobok okamžite reklamujte a žiadajte výrobok K-system s Osvedčením o pravosti výrobku.

Nahoru