Kolekcia Living Beauty

Kolekcia Living Beauty
20.10.2021
Predstavujeme vám najmodernejšie kolekcie látok vertikálnych žalúzií, ktoré sú určené pre moderné bývanie

Už v mesiaci november predstavíme našim zákazníkom modernú kolekciu látok z rady ECOLUXURY pre vertikálne žalúzie. Koncept Living Beauty podchádza z nášho nekonečného zdroja inšpirácie: krásy tohto sveta. Keďže chceme byť ohľaduplnejší aj voči prírode, preberáme zodpovednosť aj za svoju ekologickú stopu. To znamená, že do našej ponuky pridávame dobre premyslené a kvalitné produkty. A takovým produktom sú vertikálne žalúzie s látkami Ecoluxury.

Kolekcia LANCASTER

Priehľadná textilná kolekcia Lancaster sa vyznačuje prírodným ľanovým vzhľadom. Podobne ako záclona prepúšťajú látky z kolekcie LANCASTER dostatok denného svetla. Mäkké denné svetlo prináša príjemnú atmosféru do každého interiéru. Autentická priadza, biela osnova v kombinácii s nepravidelne sfarbeným útkom nabádajú k dotyku. Vertikálne žalúzie s touto tkaninou naberajú celkom inú dimenziu. Presvedčte sa sami príjemnými farbami a látkou príjemnou na dotyk. Farby sa pohybujú od nežnej bielej, cez béžový tón až po odtiene sivej. Dôležitým ukazovateľom je zrážanlivosť, ktorá je menšia ako 1% a možnosť recyklácie. 

Kolekcia PORTOFINO

Zatemňujúce textílie z kolekcie Portofino sa vyznačujú prírodným ľanovým vzhľadom. Látka je zložená z troch vrstiev. Tenká stredná vrstva celkom blokuje svetlo. Táto svetlo blokujúca vrstva je potiahnutá textilnou vrstvou s ľanovým vzhľadom z obidvoch strán. V našej ponuke nájdete tkaniny v prírodných farbách ale aj modernú antracitovú farbu. Aj v prípade tejto kolekcie platí, že zrážanlivosť je menšia ako 1 % a tkanina je recyklovateľná. Oblečte svoj interiér do módnych vertikálnych žalúzií s funkčnými látkami, ktoré neprepúšťajú denné svetlo. Obdiv máte zaručený. 

Kolekcia HAMPTON

Aj táto kolekcia látok na vertikálne žalúzie štruktúrou pripomína ľanovú tkaninu. Vytvára príjemnú a rustikálnu atmosféru. Obsahuje prudko vzrušujúce priehľadné a zatemňujúce textílie, ktoré mimoriadne pasujú k interiéru zariadenom v škandinávskom štýle. Aj v tejto kolekcii dominujú béžové a sivé farby. Veríme, že pri pohľade na tieto tkaniny sa vám rozbúši srdce tak ako nám.

Povestnou čerešničkou na torte je certifikát Oeko-Tex.

Všetky tkaniny majú certifikát Oeko-Tex. Ide o jeden z najznámejších svetových certifikátov pre textílie testované na škodlivé látky. Každá zložka produktu s certifikátom Oeko-Tex bola testovaná na škodlivé látky a výrobok je z hľadiska ľudského aj ekologického neškodný.

 

 

 

Nahoru