K-system už aj v Bardejove

K-system už aj v Bardejove
19.10.2017
Veríme, že tuto správu privítajú zákazníci najmä z regiónu Bardejov, Svidník a Stropkov.

S potešením oznamujeme, že odteraz vám bude K-system tak blízko ako nikdy predtým. Ak ste si doteraz museli za žalúzie, siete a rolety K-system priplatiť formou zvýšených nákladov na dopravu, teraz už nemusíte. Slovenské výrobky značky K-system® nájdete v novootvorenej predajni u predajcu značkyK-system®, spoločnosti VEXTA ofis, s. r. o.

Prečo práve VEXTA ofis, s. r. o.? Je to rodinná firma, ktorá stojí na pevných morálnych základoch. Vzťah k zákazníkom je presne taký ako je v  K-system. Reprezentovateľný  a vysoko profesionálny. Rovnako ako pre nás, je pre majiteľov tejto firmy dôležitá vysoká kvalita, služby na dobrej úrovni, výborná komunikácia, ale aj predaj slovenských výrobkov, za ktorými stojí silný a stabilný partner – značka K-system®.

Vzorková miestnosť je umiestnená v budove Richelieu na križovatke ciest Tehelná a Ľudovíta Štúra, v blízkosti Kauflandu, oproti Autoumyvárni Laserwash Pozývame vás do tejto novootvorenej predajne plnej svetla, kvalitných produktov a domácej pohody. Možnosť bezplatného parkovania

Tešíme sa na vašu návštevu

Nahoru