Novinky

Rozšírenie ponuky sieťovín pre siete proti hmyzu
5.7.2023 Rozšírenie ponuky sieťovín pre siete proti hmyzu
Predstavujeme vám unikátne sieťoviny BetterVue, UltraVue a Tuffscreen, ktoré prichádzajú s novou ponukou panoramatických dverových sietí Luxalex.
viac
Časovaná bomba
3.5.2023 Časovaná bomba
Neprofesionálna montáž žalúzií, roliet a zateplenia. Častým problémom zákazníkov, ktorí už majú namontované exteriérové žalúzie alebo vonkajšie rolety, býva nesprávny spôsob montáže roliet a žalúzií, ktorý neumožňuje dodatočnú montáž sietí alebo výrazným spôsobom obmedzuje výber zákazníka z ponuky sietí proti hmyzu. Každá profesionálna montážna firma tieniacej techniky by mala vykonať montáž takým spôsobom, aby zákazníka do budúcnosti neobmedzovala, alebo mu celkom nezabránila v možnosti ochrániť svoj domov pred dotieravým hmyzom. Nebezpečenstvo neprofesionálnej montáže tak striehne na zákazníka v podobe časovanej bomby, keď zistí, že by potreboval siete proti hmyzu.
viac
Panoramatické dverové siete Luxalex
26.4.2023 Panoramatické dverové siete Luxalex
Prinášame na trh unikátne panoramatické dverové siete LUXALEX.
viac
Rozšírenie štandardnej ponuky TOP farieb
31.1.2023 Rozšírenie štandardnej ponuky TOP farieb
Rozšírili sme našu základnú ponuku farebných prevedení o najžiadanejšie RAL farby. K-system ide v súlade s aktuálnym farebným trendom a požiadavkami zákazníkov.
viac
Novinka - inteligentná domácnosť Yubii home
15.1.2023 Novinka - inteligentná domácnosť Yubii home
Inteligentná domácnosť prináša do nášho života vyššiu bezpečnosť, komfort a šetrí energie. Systém Yubii Home spoločnosti elero je nielen flexibilný ale na rozdiel od iných systémov automatizovanej domácnosti otvorený. To znamená, že do neho môžete dopĺňať zariadenia iných výrobcov.
viac
Osvedčenie o pravosti výrobku K-system
1.1.2023 Osvedčenie o pravosti výrobku K-system
Žiadajte výrobky označené ochrannou známkou K-system. Súčasťou dodávky je aj Osvedčenie o pravosti výrobku.
viac
K-system  - líder v oblasti sietí proti hmyzu
21.10.2022 K-system - líder v oblasti sietí proti hmyzu
Spoločnosť K-system je najväčším subjektom pôsobiacim v oblasti sietí proti hmyzu v Čechách aj na Slovensku. V našej komplexnej ponuke nájdete pevné aj posuvné siete proti hmyzu na okná a dvere bez ohľadu na to, či ide o malý alebo veľký otvor. Siete proti hmyzu značky K-system získali významné ocenenie na veľtrhu Forarch Banská Bystrica, Nábytok a bývanie Nitra, Moddom Bratislava a Stavebné veľtrhy Brno. Pre našich klientov zabezpečujeme aj kompletný záručný a pozáručný servis vrátane predaja náhradných dielov. Siete proti hmyzu značky K-system už množstvo rokov úspešne umiestňujeme aj na zahraničných trhoch.
viac
K-system je environmentálne zodpovedný výrobca
7.10.2022 K-system je environmentálne zodpovedný výrobca
K-system je spoločensky zodpovednou firmou. Zameriava sa na kvalitné produkty a služby, ale nie je ľahostajná aj voči životnému prostrediu.
viac
K-system tieni niekoľko stavieb roka 2020-2021
23.9.2022 K-system tieni niekoľko stavieb roka 2020-2021
Ceny 27. ročníka súťaže Stavba roka sa odovzdávali 27. apríla 2022. Do zdvojeného ročníka sa mohli zapojiť stavby realizované a skolaudované na Slovensku za dva kalendárne roky.
viac
Aké výhody prináša aktualizácia  aplikácie TaHoma verzia 1.12?
1.9.2022 Aké výhody prináša aktualizácia aplikácie TaHoma verzia 1.12?
V utorok 6. 9. 2022 dôjde k aktualizácii aplikácie TaHoma verzia 1.12. Vďaka tejto aktualizácii získate nové scenáre pre zvýšenie tepelného komfortu vášho domova.
viac
Dámsky klub hovorí o tieniacej technike K-system
26.4.2022 Dámsky klub hovorí o tieniacej technike K-system
Ktorá žena by nechcela bývať moderne a prakticky. Pozrite si nás 29. 4. 2022 v relácii Dámsky klub na RTVS 1. Začiatok 12:20.
viac
K-system držiteľom certifikátu vysokej prestiže
22.4.2022 K-system držiteľom certifikátu vysokej prestiže
Spoločnosť K-system, spol. s r. o. je od 14. 4. 2022 držiteľom certifikátu Solventná firma. Členstvom v tomto registri sa spoločnosť K-system zaradila do exkluzívnej kategórie slovenských firiem s najcennejšími obchodnými atribútami - serióznosťou, slušnosťou a solventnosťou.
viac
Nahoru