EVB-Slim receiver for Variation io

EVB-Slim receiver for Variation io
14.11.2018
Napadlo vám, že by ste chceli svoje motorické exteriérové žalúzie ovládať napríklad mobilným telefónom, ale nie ste stotožnený s vysokými investíciami do výmeny motorov?

Spoločnosť K-system vám ponúka rozumné riešenie. V prípade, že máte žalúzie s motorom radu J4 WT značky Somfy, môžete si k nim doobjednať komponent  s označením EVB-Slim receiver for Variation io, vďaka ktorému vaše vonkajšie žalúzie Prominent získajú potrebnú inteligenciu.

Ušetrite náklady spojené s výmenou štandardného motora za io motor objednaním tohto jedinečného prijímača. EVB-Slim receiver je možné doplniť na mieste. Stačí rozpojiť elektrický kábel pre prívod energie a medzi motor a kábel vložiť prijímač EVB-Slim receiver.

EVB-Slim receiver for Variation io je prijímač vybavený technológiou Radio technology io-homecontrol®. Umožňuje ovládať väčšinu motorizovaných vonkajších žalúzií so štandardnými motormi značky Somfy. Tento prijímač je možné ovládať jedným ovládačom, niekoľkými ovládačmi ale aj niekoľko prijímačov EVB-Slim receiver for Variation io je možné ovládať po skupinách jedným ovládačom. Samozrejmosťou je automatizované ovládanie prostredníctvom aplikácie TaHoma cez chytré zariadenie ako je napríklad mobil, PC alebo tablet.

Čo je to io-homecontrol®?

EVB-Slim receiver for Variation io využíva io-homecontrol®, čo je univerzálny a bezpečný protokol bezdrátovej komunikácie, ktorý používajú predný svetoví výrobcovia produktov pre domácnosti (napr. VELUX). Systém io-homecontrol® umožňuje vzájomnú komunikáciu všetkých zariadení pre automatizáciu a bezpečnosť a umožňuje ich ovládanie pomocou toho istého ovládača.

Flexibilita a dokonalá kompatibilita systému io-homecontrol® umožňuje meniť jeho vlastnosti podľa toho, ako sa budú vyvíjať vaše požiadavky. Môžete tak napríklad začať automatizovať vonkajšie rolety, exteriérové žalúzie a garážové brány a neskôr pridávať ďalšie zariadenia ako sú napríklad markízy, bioklimatické pergoly, vstupná brána, osvetlenie terasy alebo záhrady.

Uvádzacia cena pre prijímač EVB-Slim receiver for Variation io spoločnosti K-system na trh je 123,96 € vrátane DPH.

Nahoru