Interiérové ​​žalúzie pre oblúkové okná

Máte doma atypické oblúkové, alebo rovno kruhové okná? Potom je pre vás pravdepodobne ťažšie nájsť vhodnú tieniacu techniku. Nepáčia sa vám klasické závesy ani rolety? U nás zoženiete aj jedinečné vnútorné žalúzie K-design, ktoré sa do stále obľúbenejších oblúkov hodia perfektne.

Oblúkové žalúzie so špeciálnou výrobou

Žalúzie K-design sú jediné, ktoré sa dajú ovládať retiazkou a zároveň ide ohnúť ich horný profil. Ten dokonale splýva s rámom okna a zasklievacou lištou a je vyrobený z hliníka. Oblúky sú vyrábané na špeciálnom zariadení a vyplnené ohybnou výstužou. Bez problémov ohnúť možno iba špeciálne tvarovaný rovný profil, klasické profily by popraskali vplyvom pnutia. Pokiaľ ide o rozmery, možno vyrobiť oblúky definované jedným i viac polomery, alebo úplne nepravidelné.

Lamely, ktoré sa prispôsobiainteriérové žaluzie k-design

Pokiaľ ide o lamely, tie si môžete zaobstarať ako v klasickom, tak i celotieniacom prevedení. Celotieniace žalúzie vám po preklopení na jednu stranu vytvoria celistvú tieniace plochu a dokonalé zatemnenie. Umožnené je to aj rozdielnym dierovaním lamiel a hustejšie rebríčky. Vďaka širokej ponuke farieb, lamiel a profilov sa vnútorné horizontálne žalúzie K-design skvele hodia do každého interiéru a uspokoja aj náročných zákazníkov.

Na čo si dať u žalúzií K-design pozor?

Použitím sa žalúzie nehodia na strešné okná, účinnosť zatemnenia sa s narastajúcim sklonom znižuje. U oblúkových žalúzií je nutné vedieť, že lamely môžete vytiahnuť maximálne na úroveň najnižšej časti profilu. Žalúzie sú tiež určené do hotových interiérov, zvýšená prašnosť alebo vlhkosť ich môže poškodiť.
 

Nahoru