Interiérové ​​žalúzie pre oblúkové okná

Máte doma atypické oblúkové, alebo rovno kruhové okná? Potom je pre vás pravdepodobne ťažšie nájsť vhodnú tieniacu techniku. Nepáčia sa vám klasické závesy ani rolety? U nás zoženiete aj jedinečné vnútorné žalúzie K-design, ktoré sa do stále obľúbenejších oblúkov hodia perfektne.

Oblúkové žalúzie so špeciálnou výrobou

Žalúzie K-design sú jediné, ktoré sa dajú ovládať retiazkou a zároveň ide ohnúť ich horný profil. Ten dokonale splýva s rámom okna a zasklievacou lištou a je vyrobený z hliníka. Oblúky sú vyrábané na špeciálnom zariadení a vyplnené ohybnou výstužou. Bez problémov ohnúť možno iba špeciálne tvarovaný rovný profil, klasické profily by popraskali vplyvom pnutia. Pokiaľ ide o rozmery, možno vyrobiť oblúky definované jedným aj viac polomermi, alebo úplne nepravidelné.

Lamely, ktoré sa prispôsobiainteriérové žaluzie k-design

Pokiaľ ide o lamely, tie si môžete zaobstarať ako v klasickom, tak i celotieniacom prevedení. Celotieniace žalúzie vám po preklopení na jednu stranu vytvoria celistvú tieniacu plochu a dokonalé zatemnenie. Umožnené je to aj rozdielnym dierovaním lamiel a hustejšími rebríčkami. Vďaka širokej ponuke farieb, lamiel a profilov sa vnútorné horizontálne žalúzie K-design skvele hodia do každého interiéru a uspokoja aj náročných zákazníkov.

Na čo si dať pri žalúziách K-design pozor?

Použitím sa žalúzie nehodia na strešné okná, účinnosť zatemnenia sa s narastajúcim sklonom znižuje. Pri oblúkových žalúziách je nutné vedieť, že lamely môžete vytiahnuť maximálne na úroveň najnižšej časti profilu. Žalúzie sú tiež určené do hotových interiérov, zvýšená prašnosť alebo vlhkosť ich môže poškodiť.
 

Nahoru