iconPoskytujeme úspěšná e‑commerce řešení.
iconPodepíšeme se pod váš úspěch.
iconStačí zavolat na 734 752 601
SNP 2780/170a
96501 Žiar nad Hronom
Volajte:
045 / 672 60 50
napíšte nám:
info@ksystem.eu
Volajte: 045 / 672 60 50  (Po–Pá: 8:00–15:00) info@ksystem.eu

K-system - líder v oblasti sietí proti hmyzu

Dĺžka čítania: 3 min., 49 sec.
K-system  - líder v oblasti sietí proti hmyzu

Spoločnosť K-system je najväčším subjektom pôsobiacim v oblasti sietí proti hmyzu v Čechách aj na Slovensku. V našej komplexnej ponuke nájdete pevné aj posuvné siete proti hmyzu na okná a dvere bez ohľadu na to, či ide o malý alebo veľký otvor. Siete proti hmyzu značky K-system získali významné ocenenie na veľtrhu Forarch Banská Bystrica, Nábytok a bývanie Nitra, Moddom Bratislava a Stavebné veľtrhy Brno. Pre našich klientov zabezpečujeme aj kompletný záručný a pozáručný servis vrátane predaja náhradných dielov. Siete proti hmyzu značky K-system už množstvo rokov úspešne umiestňujeme aj na zahraničných trhoch.

Už viac ako 32 rokov poskytujeme nerušený spánok spokojným spotrebiteľom. V portfóliu spoločnosti sa nachádzajú tisíce realizácií uskutočnených v mnohých európskych krajinách, ale aj na území USA. Z tých slovenských môžeme spomenúť napr. Zámok Bojnice, Verejné prístavy Bratislava, Poliklinika MO Trenčín a mnohé iné realizácie sietí proti hmyzu, či už v priemyselných halách, obchodných centrách, reštauráciách, nemocniciach alebo školských zariadeniach.

Spájaním nadobudnutých skúseností s inovatívnymi prístupmi prinášame nové riešenia zodpovedajúce výzvam moderného stavebníctva. Radi by sme vám predstavili unikátny produkt v oblasti ochrany proti hmyzu - panoramatická dverová sieť LUXALEX. Siete LUXALEX sa vyrábajú v našom výrobnom závode v Žiari nad Hronom, teda v samotnom srdci Slovenska. Kúpou sietí značky K-system podporujete udržiavanie pracovných miest na Slovensku a slovenského výrobcu, ktorý zabezpečuje dôstojné odmeňovanie a primerané pracovné podmienky.

Panoramatická dverová sieť LUXALEX je špičková moderná sieť proti hmyzu. Pod označením LUXALEX môžete nájsť dverovú pántovú sieť proti hmyzu ale aj posuvnú sieť proti hmyzu. Vďaka vysokej kvalite a novým technickým prvkom sú siete LUXALEX použiteľné pre veľké stavebné otvory.

Panoramatická otváravá dverová sieť LUXALEX s pántami zabezpečuje nerušený výhľad cez veľké presklenné dvere. Moderný dizajn zaručujú čisté línie. Je navrhnutá tak, aby dokonale splývala s dverami a nenarúšala celkový vzhľad stavby. Rám siete je dostatočne pevný, takže stredová výstuž vo forme vystužovacieho priečnika nie je potrebná. Súčasťou štandarného prevedenia je minimalistické interiérové madlo. Absolútnou novinkou na trhu je vonkajšie zapustené madlo s odpruženou magnetickou záklopkou. K sieti je možné objednať aj vystúpené madlo alebo tzv. Bypass - špeciálne vyčnievajúce madlo, ktoré sa využíva pri dverách s kľučkou. Otváravé dverové siete Luxalex sú vyrábané s najvyšším dôraznom na kvalitu. Minimálne množstvo použitých plastových komponentov je zárukou dlhej životnosti. Vďaka kvalitnej povrchovej úprave sú siete pri dodržiavaní pravidiel údržby stále ako nové a to bez ohľadu na poveternostné podmienky.

Panoramatická dverová sieť LUXALEX - unikátna dverová sieť bez stredového priečnika s plochou takmer 6m2

Panoramatická posuvná dverová sieť LUXALEX zabezpečuje nerušený výhľad cez veľké presklenné dvere. Okrem štandardného systému UNO alebo DUO je možné na zakázku vyrobiť aj unikátny celok prepojený z viacerých vzájomne pospájaných krídiel. 

V tejto rohovej realizácii bolo umiestnených 18 posuvných krídiel - LUXALEX posuvná dverová sieť značky K-system

Pri sieťach LUXALEX si môžete vybrať z niekoľkých druhov sieťovín. Štandardná sieťovina zo skleného vlákna s PVC povrchovou úpravou je odolná voči poveternostným podmienkam a je stálofarebná. Na výber je v sivej alebo čiernej farbe. Sivá sieťovina prepúšťa 64,3% svetla a čierna 62,6% svetla. Sieťovina s označením Transparent ponúka najlepšiu viditeľnosť, je v čiernej farbe a prepúšťa až 66 % svetla. Je vhodná najmä na veľké okenné plochy, kde je žiadúci vysoký prestup svetla a tepla, napr. pre nízkoenergetické domy, alebo domy s nulovou spotrebou energie. Sieťovina Termoscreen prepúšťa iba 31,7 % svetla, pomáha odrážať silné slnečné žiarenie a zabraňuje prehrievaniu interiéru.