K-system Myjava

K-system Myjava

Dohodnite si s našim predajcom značky K-system stretnutie a môžete si na vlastné oči  pozrieť výrobky značky K-system, presvedčiť sa o kvalite na predvedených vzorkách a vybrať si farebné prevedenie na základe vzorkovníc. Nájdete tam:

Okrem toho môžete využiť služby, ktoré náš regionálny predajca K-system Myjava ponúka:

  • bezplatná kalkulácia ceny
  • bezplatné poradenstvo pri výbere vhodného produktu
  • návrh riešenia tienenia a protihmyzovej ochrany na mieru 
  • dodávku produktov  a náhradných dielov s dodaním osobne alebo ku vám domov
  • zabezpečenie záručného a pozáručného servisu na výrobky K-system.

K-system Myjava 

K-system Myjava - pozrite si u nás

Interiérové žalúzie

Interiérové žalúzie

Siete proti hmyzu na okná

Siete proti hmyzu na okná

Siete proti hmyzu na dvere

Siete proti hmyzu na dvere

Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie


Žalúzie Myjava, siete proti hmyzu Myjava

Spoločnosť K-system je už na trhu od roku 1991. Od tej doby sa stala úspešným výrobcom tieniacej techniky nielen v Myjave. Spoločnosť kvalitu ponúkaných služieb vyjadruje získanými ISO certifikátmi a množstvom medzinárodných certifikátov. Cieľom spoločnosti je predlžujúca sa životnosť výrobkov, kvalitná produkcia a rozširovanie sortimentu pre zákazníkov z Myjavy a okolia.

Slovenská kvalita žalúzií v Myjave a okolí

Spoločnosť ponúka širokú škálu produktov, ktoré sa dajú rozdeliť do dvoch hlavných kategórií: žalúzie a siete proti hmyzu.

Interiérové žalúzie prvotriednej kvality v Myjave

Obyvatelia Myjavy a okolia si môžu vybrať interiérové žalúzie, ktoré majú veľkú výhodu, čo sa týka horizontálneho prevedenia a tým je nízka náročnosť na stavebnú predprípravu.

Vertikálne žalúzie do vášho príbytku v Myjave

Výhodou vertikálnych žalúzií do interiéru je možnosť zatienenia väčších plôch.

Spoločnosť má vo svojej ponuke vertikálne žalúzie DECOMATIC, ktorých motorické ovládanie je stavané na vyššiu záťaž a pre priestory s oblúkovými oknami. Vertikálne žalúzie s potlačou predstavujú jedinečný dizajn. Vertikálne žalúzie Novum vám pomôžu zatieniť väčšiu plochu a dekoratívnym prvkom môžu pre vás byť aj dekoratívne strapcové žalúzie. Pre vyšší komfort používania žalúzií je možné využiť aj koľajnice pre závesy a záclony, ktoré majú nielen stenové a diaľkové ovládanie ale je možné ich využiť aj prostým potiahnutím za látku.

Jedinečné interiéry pomocou horizontálnych žalúzií v Myjave

Interiérových horizontálnych žalúzií je v ponuke spoločnosti veľa.

Široká ponuka produktov umožňuje všestranné využitie. Môžete si vybrať interiérové žalúzie Lux, ktoré sú vhodné pre tzv. kastlové okná a pre staré skrutkované okná. Pre zatienenie väčšej plochy sú vhodné interiérové žalúzie Diplomat 50. Žalúzie v imitácii dreva ozvláštnia interiér a vytvoria výnimočnú atmosféru.

Kvalitné vonkajšie žalúzie v Myjave

Exteriérové žalúzie dokážu zamedziť nežiaducemu prehrievaniu. Typ žalúzií Diplomat C-50 dokáže zabrániť prehrievaniu a umožňuje plynulú reguláciu osvetlenia. Zatepľovací polystyrén s u-profilom je najlepším riešením skrytého vedenia. Žalúzie na solárny pohon sú ideálne pre spotrebiteľov z Myjavy a okolia, ktorí využívajú alternatívne zdroje energie. Alebo si môžete vybrať žalúzie z radu Prominent.

Nehnuteľnosti v Myjave využívajú slnolamy

Slnolamy sú účinná ochrana budov pred slnkom a slnečnými lúčmi. Predajca značky K-system ponúka služby v Myjave a v okolí.

Okenné siete proti hmyzu už aj v Myjave a okolí

Okenné siete proti hmyzu sú spoľahlivou ochranou proti hmyzu s inovatívnym systémom osadenia do okenných rámov bez nutnosti vŕtania.

Dverové siete proti hmyzu predstavujú spoľahlivú ochranu proti hmyzu na balkónové alebo terasové dvere.

Nahoru