Predajca tieniacej techniky Myjava

Predajca tieniacej techniky Myjava

V predajni nášho regionálneho partnera si môžete na vlastné oči prehliadnuť produkty z našej online ponuky, prejsť si vzorky a materiály žalúzií i sietí. Nájdete tam:

Okrem toho, že si u nášho partnera môžu zákazníci na vlastné oči pozrieť naše výrobky, môžu tiež využiť služby, ktoré im náš regionálny partner v Myjave bezplatne ponúka. Pomôže vám s:

  • kalkuláciou ceny
  • poradí s výberom produktu
  • navrhne riešenie tienenia pre vašu domácnosť
  • objedná produkty alebo náhradné diely s dodaním do jeho predajne alebo ku vám domov.

Predajca tieniacej techniky Myjava

Brezovská 459/7, 907 01 Myjava


+421 948 700 775
 

Pondelok 08:30-16:30
Utorok 08:30-16:30
Streda 08:30-16:30
Štvrtok 08:30-16:30
Piatok 08:30-16:30
Obedňajšia prestávka         -

Žalúzie Myjava, siete proti hmyzu Myjava

Spoločnosť K-system je už na trhu od roku 1991. Od tej doby sa stala úspešným výrobcom tieniacej techniky nielen v Myjave. Spoločnosť kvalitu ponúkaných služieb vyjadruje získanými ISO certifikátmi a množstvom medzinárodných certifikátov. Cieľom spoločnosti je predlžujúca sa životnosť výrobkov, kvalitná produkcia a rozširovanie sortimentu pre zákazníkov z Myjavy a okolia.

Slovenská kvalita žalúzií v Myjave a okolí

Spoločnosť ponúka širokú škálu produktov, ktoré sa dajú rozdeliť do dvoch hlavných kategórií: žalúzie a siete proti hmyzu.

Interiérové žalúzie prvotriednej kvality v Myjave

Obyvatelia Myjavy a okolia si môžu vybrať interiérové žalúzie, ktoré majú veľkú výhodu, čo sa týka horizontálneho prevedenia a tým je nízka náročnosť na stavebnú predprípravu.

Vertikálne žalúzie do vášho príbytku v Myjave

Výhodou vertikálnych žalúzií do interiéru je možnosť zatienenia väčších plôch.

Spoločnosť má vo svojej ponuke vertikálne žalúzie DECOMATIC, ktorých motorické ovládanie je stavané na vyššiu záťaž a pre priestory s oblúkovými oknami. Vertikálne žalúzie s potlačou predstavujú jedinečný dizajn. Vertikálne žalúzie Novum vám pomôžu zatieniť väčšiu plochu a dekoratívnym prvkom môžu pre vás byť aj dekoratívne strapcové žalúzie. Pre vyšší komfort používania žalúzií je možné využiť aj koľajnice pre závesy a záclony, ktoré majú nielen stenové a diaľkové ovládanie ale je možné ich využiť aj prostým potiahnutím za látku.

Jedinečné interiéry pomocou horizontálnych žalúzií v Myjave

Interiérových horizontálnych žalúzií je v ponuke spoločnosti veľa.

Široká ponuka produktov umožňuje všestranné využitie. Môžete si vybrať interiérové žalúzie Lux, ktoré sú vhodné pre tzv. kastlové okná a pre staré skrutkované okná. Pre zatienenie väčšej plochy sú vhodné interiérové žalúzie Diplomat 50. Žalúzie v imitácii dreva ozvláštnia interiér a vytvoria výnimočnú atmosféru.

Kvalitné vonkajšie žalúzie v Myjave

Exteriérové žalúzie dokážu zamedziť nežiaducemu prehrievaniu. Typ žalúzií Diplomat C-50 dokáže zabrániť prehrievaniu a umožňuje plynulú reguláciu osvetlenia. Zatepľovací polystyrén s u-profilom je najlepším riešením skrytého vedenia. Žalúzie na solárny pohon sú ideálne pre spotrebiteľov z Myjavy a okolia, ktorí využívajú alternatívne zdroje energie. Alebo si môžete vybrať žalúzie z radu Prominent.

Nehnuteľnosti v Myjave využívajú slnolamy

Slnolamy sú účinná ochrana budov pred slnkom a slnečnými lúčmi. Predajca značky K-system ponúka služby v Myjave a v okolí.

Okenné siete proti hmyzu už aj v Myjave a okolí

Okenné siete proti hmyzu sú spoľahlivou ochranou proti hmyzu s inovatívnym systémom osadenia do okenných rámov bez nutnosti vŕtania.

Dverové siete proti hmyzu predstavujú spoľahlivú ochranu proti hmyzu na balkónové alebo terasové dvere.

Nahoru