K-system Nové Zámky

K-system Nové Zámky

Dohodnite si s našim predajcom značky K-system stretnutie a môžete si na vlastné oči  pozrieť výrobky značky K-system, presvedčiť sa o kvalite na predvedených vzorkách a vybrať si farebné prevedenie na základe vzorkovníc. Nájdete tam:

Okrem toho môžete využiť služby, ktoré náš regionálny predajca K-system Nové Zámky ponúka:

  • bezplatná kalkulácia ceny
  • bezplatné poradenstvo pri výbere vhodného produktu
  • návrh riešenia tienenia a protihmyzovej ochrany na mieru 
  • dodávku produktov  a náhradných dielov s dodaním osobne alebo ku vám domov
  • zabezpečenie záručného a pozáručného servisu na výrobky K-system.

K-system Nové Zámky 


 

K-system Nové Zámky - pozrite si u nás

Interiérové žalúzie

Interiérové žalúzie

Siete proti hmyzu na dvere

Siete proti hmyzu na dvere

Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie

Slnolamy

Slnolamy


Žalúzie Nové Zámky, siete proti hmyzu Nové Zámky

Tradícia spoločnosti K-system sa začala písať v roku 1991. Od tej doby až do súčasnosti sa stala synonymom kvalitnej tieniacej techniky a to nielen v regióne Nové Zámky. O kvalite výrobkov a ponúkaných služieb hovoria nielen získané ISO certifikáty ale aj množstvo výstavných ocenení. Cieľom spoločnosti je dodávať zákazníkom kvalitné produkty a služby, ktoré zvyšujú kvalitu bývania. Výrobky značky K-system a ponúkané služby sú dostupné takmer vo všetkých regiónoch SR. Regionálneho predajcu značky K-system nájdete aj v Nových Zámkoch.

Slovenská kvalita žalúzií v Nové Zámky a okolí

Spoločnosť K-system ako slovenský výrobca ponúka širokú škálu produktov, ktoré sa dajú rozdeliť do dvoch hlavných kategórií: žalúzie a siete proti hmyzu .

Interiérové žalúzie prvotriednej kvality v Nových Zámkoch

Obyvatelia Nových Zámkov a okolia majú radi  interiérové žalúzie K-system, pretože sú cenovo dostupné a nevyžadujú žiadnu stavebnú predprípravu. 

Vertikálne žalúzie do vášho príbytku v Nových Zámkoch

Výhodou vertikálnych žalúzií do interiéru je možnosť zatienenia väčších plôch. Pomocou vertikálnych žalúzií však môžete zatieniť aj atypické okná alebo výklenky. Veľkou výhodou je možnosť motorického ovládania.

Spoločnosť K-system má vo svojej ponuke vertikálne žalúzie DECOMATIC , ktorých motorické ovládanie je stavané na vyššiu záťaž, žalúzie sú vhodné aj pre priestory s oblúkovými oknami. Vertikálne žalúzie s potlačou predstavujú jedinečný dizajn. Vertikálne žalúzie Novum vám pomôžu zatieniť väčšiu plochu a dekoratívnym prvkom môžu pre vás byť aj dekoratívne strapcové žalúzie

Vytvorte jedinečné interiéry pomocou horizontálnych žalúzií aj v Nových Zámkoch

Interiérových horizontálnych žalúzií je veľa druhov. Spoločnosť K-system ako jediná na trhu ponúka žalúzie s vlastným patentom v atypickom oblúkovom prevedení K-design pre okná oblých tvarov. Tieto žalúzie môžu slúžiť ako efektivne tienenie ale takisto ako zaujímavý designový prvok v interiéri.

Široká ponuka produktov umožňuje všestranné využitie. Môžete si vybrať interiérové žalúzie Lux, ktoré sú vhodné pre tzv. kastlové okná a pre staré skrutkované okná. Pre zatienenie väčšej plochy sú vhodné interiérové žalúzie Diplomat 50. Interiérové žalúzie v drevoimitácii ozvláštnia interiér a vytvoria výnimočnú atmosféru. Ich výhodou je, že sú výrazne lacnejšie ako drevené alebo bambusové žalúzie.

Kvalitné vonkajšie žalúzie v Nových Zámkoch

Exteriérové žalúzie dokážu zamedziť nežiaducemu prehrievaniu. Typ žalúzií Diplomat C-50 dokáže zabrániť prehrievaniu a umožňuje plynulú reguláciu osvetlenia. Zatepľovací polystyrén s u-profilom je najlepším riešením skrytého bočného vedenia lamiel. Žalúzie na solárny pohon sú ideálne pre spotrebiteľov z Hurbanova a okolia, ktorí využívajú alternatívne zdroje energie. V ponuke máme k dispozícii aj žalúzie z radu Prominent.

Nehnuteľnosti v Nových Zámkoch využívajú slnolamy

Slnolamy sú účinná ochrana budov pred slnkom a slnečnými lúčmi. Predajca značky K-system ponúka kvalitné pevné hliníkové slnolamy v Nových Zámkoch a okolí.

Siete proti hmyzu do okien už aj v Nových Zámkoch a okolí

Okenné siete proti hmyzu sú spoľahlivou ochranou proti hmyzu. Predajca značky K-system ponúka rôzne druhy sietí do okien na mieru - pevné okenné siete PS Ideal, siete OSU pre hliníkové okná, ale aj plisované siete, ktoré možno ľahko otvárať. Vyberať môžete z plisé sietí do okien POS 18 a IPOS 22.

Dverové siete proti hmyzu predstavujú spoľahlivú ochranu proti hmyzu na balkónové alebo terasové dvere. Spoločnosť K-system je prvým výrobcom plisovaných sietí v ČR a SR a môže sa pochváliť najširším sortimentom plisovaných sietí. Okrem iného však ako jediný výrobca ponúka spoľahlivú a ľahko ovládateľnú navíjaciu sieť s caterpilárovou reťazou, ktorá je určená nielen do bezbariérových priestorov - tzv. NobaRoll.

Koľajnice pre závesy a záclony vyrobené na mieru nájdete tiež v Nových Zámkoch 

Príďte si osobne pozrieť širokú ponuku koľajníc pre závesy a záclony. Ku koľajniciam si môžete objednať aj záclonu alebo záves ušitý na mieru. V našej ponuke nájdete špeciálne kolekcie závesov a dekoratívnych textílií anglického výrobcu  ILIV. Okrem dizajnových koľajníci oblého a hranatého tvaru ponúkame aj špeciálne koľajnice pre zdravotnícky sektor, alebo koľajnice do kabín v nákupnom centre. Samozrejmosťou je široká ponuka ovládaní vrátane domácej automatizácie.

Nahoru