Panoramatické dverové siete Luxalex

Panoramatické dverové siete Luxalex
26.4.2023
Prinášame na trh unikátne panoramatické dverové siete LUXALEX.

Panoramatické dverové siete LUXALEX sú absolútnou novinkou. Ponúkajú výbornú priehľadnosť a nerušený výhľad. Patentové siete proti hmyzu ponúkame v dvoch prevedeniach:

Vďaka unikátnemu vystuženému rámu systému LUXALEX sme schopní vyrobiť dverové otváravé siete nadštandardných rozmerov (až do plochy 6m2) bez stredového priečnika. Novinkou je taktiež tzv. BY-PASS, ktorý poskytuje riešenie na dverách s kľučkou alebo spodný profil s teleskopickými štetinkami pre bezbariérový prechod. Pánty siete sú neviditeľné, integrované do rámu siete. Dizajnové madlo s magnetickým mechanizmom je vyfrézované do rámu siete a poskytuje vysoký komfort pri otváraní siete.

Detail Bypass

Posuvné dverové siete LUXALEX poskytujú ochranu proti hmyzu na veľkých plochách - terasy, altánky, dverové portály. Teleskopické kolieska sú dokonale integrované do spodného a horného rámu a umožňujú jednoduchú manipuláciu pri skladaní alebo naopak založení krídla dverí. Výhodou je najmä použitie v novostavbách, ktoré môžu časom sadnúť. Vďaka teleskopickým kolieskam, zostanú siete stále funkčné, aj keď sa jemne zmení svetlosť otvoru vplyvom sadnutia. Komfortnú manipuláciu umožňuje vyfrézované madlo. Eleganciu siete zabezpečujú horný a spodný vodiaci profil, nie je potrebný celoobvodový rám.

Detail spodného vodiaceho profilu

Nahoru