Rozšírenie kolekcie látkových roliet Rollo

Rozšírenie kolekcie látkových roliet Rollo
9.12.2019
Spoločnosť K-system je jediným výrobcom dekoratívnych látkových roliet na Slovensku.

Textilné rolety vyrábame z kvalitných komponentov holandskej spoločnosti svetového významu – Coulisse. So svojimi roletami sa spoločnosť Coulisse pravidelne umiestňuje na popredných miestach rebríčkov ocenení za dizajn. Ide o systém prvotriednej a celosvetovej kvality.

 

Našu ponuku sme rozšírili o dizajnové hranaté kazetové textilné rolety vo farbe biela a strieborná. Ak hľadáte atraktívny spôsob zatienenia okien a unavilo vás čistiť zaprášené a zamastené interiérové žalúzie, potom vnútorné látkové tienenie je pre vás to pravé. Vzhľadom na to, že textílie ani zďaleka nepoškodzujú životné prostredie, tak ako plastové alebo hliníkové materiály stávajú sa čím ďalej tým viac obľúbenejším doplnkom okna. Látkové rolety sú taktiež na pohľad a na dotyk oveľa príjemnejšie. Vďaka nim sa interiér stane nielen moderným, ale aj útulnejším.

 

Motorické ovládanie sa stalo štandardom. Rolety na diaľkové ovládanie sú symbolom pohodlia a aj dôležitým prvkom ochrany detí pred uškrtením na voľne visiacich ovládacích šnúrach.

Fotogaléria

Látkové rolety s kazetou K-system
Látkové rolety s kazetou K-system
Nahoru