Žalúzie a siete proti hmyzu Myjava

Spoločnosť K-systém je už na trhu od roku 1991. Od tej doby sa stala úspešným výrobcom tieniacej techniky nielen v Myjave. K-system pôsobí v Česku, ale aj na Slovensku, pričom má priaznivcov nielen v najväčších mestách. Spoločnosť vyjadruje kvalitu ponúkaných služieb získanými ISO certifikátmi a množstvom medzinárodných certifikátov. Cieľom spoločnosti je predlžujúca sa životnosť výrobkov, kvalitná produkcia a rozširovanie sortimentu pre zákazníkov z Myjavy a okolia.

venkovní žalúzie Myjavavenkovní žalúzie Myjava

Široká škála produktov tieniacej techniky Myjava

Spoločnosť ponúka širokú škálu produktov, ktoré sa dajú rozdeliť do dvoch hlavných kategórií: žalúziesiete proti hmyzu. Ak potrebujete regulovať svetlo, alebo chcete získať pocit súkromia, objednajte si žalúzie aj u Vás doma v Myjave a získate tak záruku tepelnej pohody, optimalizácie svetla a súkromia.

Interiérové žalúzie Myjava

Obyvatelia Myjavy a okolia si môžu vybrať interiérové žalúzie, ktoré majú veľkú výhodu, čo sa týka horizontálneho prevedenia, a tým je nízka náročnosť na stavebnú predprípravu. Interiérové žalúzie sú najpoužívanejším druhom tieniacej techniky. Je možné ich osadiť do bytu, domu alebo iných objektov.

Horizontálne žalúzie do Vášho príbytku Myjava a okolie

Interiérových horizontálnych žalúzií je v ponuke spoločnosti mnoho. Široká ponuka produktov umožňuje všestranné využitie.

Môžete si vybrať interiérové žalúzie Lux, ktoré sú vhodné pre tzv. kastlové okná a pre staré skrutkované okná, kde sú hliníkové lamely žalúzií chránené pred prachom.

Pre zatienenie väčšej plochy alebo predelenie priestoru sú vhodné interiérové žalúzie Diplomat 50. Sú to štandardné hliníkové lamely široké 50 mm v tvare písmena “C”. S obľubou sú využívané najmä v kancelárskych priestoroch.

Bambusové žalúzie ozvláštnia interiér a vytvoria výnimočnú atmosféru. Montujú sa buď priamo na rám okna, alebo na stenu a tvoria akýsi deliaci prvok atraktívny pre oko. Šírka lamely je buď 25 mm široká bambusová žalúzia alebo 50 mm široká bambusova žalúzia lamela.

žalúzie Myjava žalúzie Myjava

Originálny dizajn interiérov Myjava pomocou vertikálnych žalúzií

Výhodou vertikálných žalúzií do interiéru je možnosť zatienenia väčších plôch.

Spoločnosť má vo svojej ponuke vertikálne žalúzie DECOMATIC, ktorých motorické ovládanie je stavané na vyššiu záťaž a pre priestory s oblukovými oknami. K-system je jediným výrobcom týchto žalúzií na Slovensku.

Vertikálne žalúzie s potlačou predstavujú jedinečný dizajn, ktorý taktiež zatieni väčšie plochy. Jedinečný prvok potlače môže uskutočniť vaše predstavy a vystihnúť vašu fantáziu Vyrobíme akúkoľvek potlač na mieru podľa dodaných materiálov. Digitálna potlač je vode odolná a odolná taktiež aj voči UV žiareniu.

Vertikálne žalúzie Novum Vám pomôžu zatieniť väčšiu plochu. Je možné ich vyrobiť aj v šikmom prevedení.  Lamely je možné nakláňať o 180°.

Dekoratívnym prvkom môžu pre Vás byť aj dekoratívne strapcové žalúzie, ktoré je možné využiť aj ako optické predelenie priestoru. Nakoľko záves je tvorený viacerými šnúrkami, pri preklápaní lamiel sa vytvorí zaujímavá hra so svetlom a tieňom.

Pre vyšší komfort používania žalúzií je možné využiť aj koľajnice pre závesy a záclony, ktoré majú nielen stenové a diaľkové ovládanie, ale je možné ich využiť aj prostým potiahnutím za látku. Toto všetko umožňuje funkcia “touch motion”, ktorá je výnimočná mimoriadne tichým chodom, pri ktorom dokáže zaspať aj malé dieťa.

strapcové závěsy myjava vertikálne žalúzie myjava

Kvalitné vonkajšie žalúzie Myjava

Exteriérové žalúzie dokážu zamedziť nežiadúcemu prehrievaniu. Typ žalúzií Diplomat C-50 dokáže zabrániť prehrievaniu, a je možná plynulá regulácia osvetlenia. Sú nenáročné na stavebnú predprípravu a patria medzi najstarší druh vonkajších žalúzií.

Zatepľovací polystyrén s u-profilom je najlepším riešením skrytého vedenia bočnej vodiacej lišty pre vonkajšie žalúzie pre vašu stavbu. Polystyrén je použiteľný pre všetky typy okien, či už drevené, plastové alebo hliníkové.

Žalúzie na solárny pohon sú ideálne pre spotrebiteľov z Myjavy a okolia, ktorí využívajú alternatívne zdroje energie, ktoré sú plne automatické bezdrôtovo ovládané. Solárny článok je možné umiestniť na priamo na krycí box žalúzie.

Úplnou novinkou v rámci externých žalúzií sú žalúzie z rady Prominent. Tieto žalúzie majú lamely v tvare S a je ich možné kombinovať s nadokennými exteriérovými roletami.

externé žalúzie Myjava externé žalúzie Myjava

Obytné priestory Myjava a okolie využívajú Slnolamy

Slnolamy sú účinná ochrana budov pred slnkom a slnečnými lúčmi. Spoločnosť K-systém ponúka túto ochranu pred slnkom od roku 2014. Pevné slnolamy z hliníkových lamiel rôznych tvarov a dĺžok tvoria vhodné riešenie tienenia.

 

Okenné siete Myjava od spoločnosti K-system

Okenné siete proti hmyzu sú spoľahlivou ochranou proti hmyzu s inovatívnym systémom osadenia do okenných rámov. Vyrábame siete pre takmer akýkoľvek rozmer okna.Stačí si len vybrať či chcete sieť pre hliníkové okná alebo sieť pre plastové a drevené okná.

Dverové siete proti hmyzu predstavujú spoľahlivú ochranu proti hmyzu na balkónové alebo terasové dvere. Siete proti hmyzu značky K-system nájdete po celom Slovensku aj v Myjave. Často využívané sú dverové siete s pántami, bezbariérové rolovacie dvere, dverové siete s montážnym rámom ale aj množstvo iných.

siete proti hmyzu Myjava siete proti hmyzu Myjava

Služby spoločnosti K-systém využíva aj Myjava

Katalóg služieb spoločnosti K-systém ponúka voľné kapacity a zákazkovú výrobu na špecializovaných zariadeniach: Práškovna kovov, ktorá garantuje kvalitu a kapacitu vyrobených produktov tienenia a sietí proti hmyzu, nakoľko prebieha na najmodernejších linkách, ktoré sú priateľské ku životnému prostrediu. Výroba plastových komponentov priamo v spoločnosti K-systém, v prípade voľných kapacít a medzi služby patrí aj výroba bublinkovej fólie ako pružného obalového materiálu, ktorý sa prispôsobí rôznemu obaľovanému materiálu.

 

Žalúzie si môžete objednať na našom webe z pohodlia domu, tak neváhajte naše žalúzie alebo siete proti hmyzu čakajú len na Vás.

Nahoru