Predajca tieniacej techniky Brezno

Predajca tieniacej techniky Brezno

V našom štúdiu si môžu zákazníci na vlastné oči prehliadnuť produkty z našej online ponuky, prejsť si vzorky a materiály žalúzií i sietí. Nájdete u nás:

 • žalúzie
 • vertikálne žalúzie
 • interiérové aj exteriérové žalúzie
 • siete proti hmyzu do okien a dverí
 • slnolamy
 • bioklimatické pergoly
 • rolety

Okrem toho, že si u nás môžu zákazníci na vlastné oči pozrieť naše výrobky, môžu tiež využiť služby, ktoré im v tomto Štúdiu tieniacej techniky v Brezne bezplatne ponúkame. Pomôžeme vám s:

 • kalkuláciu ceny
 • poradíme s výberom produktu
 • navrhneme riešenie tienenie pre vašu domácnosť
 • objednáme produkty na naše štúdio alebo k vám domov

Predajca tieniacej techniky Brezno

Juraj Jergel – ALTEX Májového povstania českého Ľudu 40, 977 03 Brezno – Mazorníkovo 

Pondelok 08:00-16:00
Utorok 08:00-16:00
Streda 08:00-16:00
Štvrtok 08:00-16:00
Piatok 08:00-16:00
Obedňajšia prestávka 11:30-12:00

Žalúzie Brezno, siete proti hmyzu Brezno

Spoločnosť K-systém je už na trhu od roku 1991. Od tej doby sa stala úspešným výrobcom tieniacej techniky nielen v Brezne. Spoločnosť kvalitu ponúkaných služieb vyjadruje získanými ISO certifikátmi a množstvom medzinárodných certifikátov. Cieľom spoločnosti je predlžujúca sa životnosť výrobkov, kvalitná produkcia a rozširovanie sortimentu pre zákazníkov z Brezna a okolia.

Slovenská kvalita žalúzií v Brezne a okolí

Spoločnosť ponúka širokú škálu produktov, ktoré sa dajú rozdeliť do dvoch hlavných kategórií: žalúzie a siete proti hmyzu.

Interiérové žalúzie prvotriednej kvality v Brezne

Obyvatelia Brezna o okolia si môžu vybrať interiérové žalúzie, ktoré majú veľkú výhodu, čo sa týka horizontálneho prevedenia a tým je nízka náročnosť na stavebnú predprípravu.

Vertikálne žalúzie do Vášho príbytku v Brezne

Výhodou vertikálných žalúzií do interiéru je možnosť zatienenia väčších plôch.

Spoločnosť má vo svojej ponuke vertikálne žalúzie DECOMATIC, ktorých motorické ovládanie je stavané na vyššiu záťaž a pre priestory s oblukovými oknami. Vertikálne žalúzie s potlačou predstavujú jedinečný dizajn. Vertikálne žalúzie Novum Vám pomôžu zatieniť väčšiu plochu a dekoratívnym prvkom môžu pre Vás byť aj dekoratívne strapcové žalúzie. Pre vyšší komfort používania žalúzií je možné využiť aj koľajnice pre závesy a záclony, ktoré majú nielen stenové a diaľkové ovládanie ale je možné ich využiť aj prostým potiahnutím za látku.

Jedinečné interiéry pomocou horizontálnych žalúzií v Brezne

Interiérových horizontálnych žalúzií je v ponuke spoločnosti mnoho.

Široká ponuka produktov umožňuje všestranné využitie. Môžete si vybrať interiérové žalúzie Lux, ktoré sú vhodné pre tzv. kastlové okná a pre staré skrutkované okná. Pre zatienenie väčšej plochy sú vhodné interiérové žalúzie Diplomat 50. Bambusové žalúzie ozvláštnia interiér a vytvoria výnimočnú atmosféru.

Kvalitné vonkajšie žalúzie v Brezne

Exteriérové žalúzie dokážu zamedziť nežiadúcemu prehrievaniu. Typ žalúzií Diplomat C-50 dokáže zabrániť prehrievaniu a a je možná plynulá regulácia osvetlenia. Zatepľovací polystyrén s u-profilem je najlepším riešením skrytého vedenia. Žalúzie na solárny pohon sú ideálne pre spotrebiteľov z Brezna a okolia, ktorí využívajú alternatívne zdroje energie. alebo si môžete vybrať žalúzie z rady Prominent.

Nehnuteľnosti v Brezne využívajú Slnolamy

Slnolamy sú účinná ochrana budov pred slnkom a slnečnými lúčmi. Spoločnosť K-systém ponúka služby v Brezne a v okolí.

Okenné siete proti hmyzu už aj v Brezne a okolí

Okenné siete proti hmyzu sú spoľahlivou ochranou proti hmyzu s inovatívnym systémom osadenia okenných rámov.

Dverové siete proti hmyzu predstavujú spoľahlivú ochranu proti hmyzu na balkónové alebo terasové dvere.

Látkové rolety Rollo v Brezne

Interiérové textilné rolety Rollo sa rokmi stali obľúbeným doplnkom každého interiéru.Textilné rolety je možné namontovať na okno, nad okno, na stenu, na strop ale aj do špalety. Využite látkové rolety vyrobené z PES materiálu. V prípade, že by ste chceli vyšší stupeň zatienenia roliet v Brezne je možné využiť látky s poplastovanou vonkajšou stranou

Bioklimatické Pergoly Brezno

Bioklimatická pergola sa stala nevyhnutnou súčasťou každej modernej záhrady a terasy. Naklápateľné hliníkové lamely umožnia odvetrávanie tepla počas letných dní. Pergoly MERIDIEM  sa stali špičkou na trhu medzi pergolami.

Nahoru