Ako nakupovať žalúzie

Niekoľko dobrých rád pre výber správneho dodávateľa tieniacej techniky

Najťažšou a najzodpovednejšou úlohou každého zákazníka je výber správneho dodávateľa. Na webových stránkach často bývajú lákavé fotografie stiahnuté z rôznych internetových stránok, no ak nemáte možnosť osobne si preveriť kvalitu dodaných výrobkov a spôsob ich prezentácie, môžete byť neskôr sklamaní. Napriek tomu, že veľa zákazníkov dáva najvyšší dôraz na nízku cenu, odporúčame vyberať si výrobky nielen podľa ceny. Napríklad exteriérové žalúzie a rolety sú nevyhnutnou súčasťou fasády a budú každý deň pripomínať vaše správne či nesprávne rozhodnutie.

Súčasťou cenovej kalkulácie spoločnosti K-system je aj tzv. hodnotová ponuka. Práve dlhoročné skúsenosti a špecializácia v oblasti tieniacej techniky je zárukou spokojnosti zákazníka. Ak je niekto špecialistom na okná alebo na parkety, je málo pravdepodobné, že bude takým istým dobrým špecialistom na žalúzie. Naša spoločnosť sa orientuje úzko jedným smerom a v tom je naša výhoda. Skutočnosť, že vieme porovnať kvalitu produktov s konkurenčnými výrobkami, ale takisto vieme pre klienta „ušiť produkt na mieru“ vhodným poradenstvom, poskytnúť mu promptný záručný a pozáručný servis predstavuje skutočnú hodnotu produktu.

V našich Štúdiách tieniacej techniky alebo u našich montážnych partnerov výrobok bude zákazníkovi predvedený a má istotu, že dodaný produkt bude zodpovedať tomu, čo požadoval. Zistite si, ako rýchlo vie váš dodávateľ reagovať v prípade poruchy, kde si môžete kúpiť náhradné diely, či dodávku vie realizovať samostatne, alebo či si službu len objedná prostredníctvom iného subdodávateľa.

Čo si treba všímať pri kúpe:

  • Máte možnosť osobne si overiť kvalitu výrobku na predajnom mieste?
  • Máte možnosť získať čo najviac informácií o produkte ako aj jeho funkčnosti a možných obmedzeniach prostredníctvom osobného poradenstva?
  • Máte možnosť kúpiť si u svojho dodávateľa v prípade potreby náhradné diely?
  • Je ponuka sortimentu dostatočne široká, aby vám umožnila slobodne sa rozhodnúť medzi lacnejším a drahším variantom?
  • Dôveryhodnosť dodávateľa - stabilita spoločnosti na trhu, ktorá chráni Vašu investíciu pred možnou stratou záručného a pozáručného servisu v prípade úpadku dodávateľa.
Nahoru