Vitajte v klube VIPcard

Vitajte v klube VIPcard
21.8.2017

V auguste 2017 sa spoločnosť K-system spol. s r.o. stala exkluzívnym partnerom klubu VIPcard.

Aj vy hľadáte v priehradkách svojej peňaženky tú správnu kartičku na zľavu a bodíky medzi množstvom vernostných kariet z jednotlivých obchodov? Staňte sa členom klubu VIPcard, ušetríte nielen financie, ale aj kopec nervov a vašej peňaženke predĺžite životnosť.

Čo je to VIPcard?

VIPcard je personifikovaná karta s číselným kódom a unikátnym číslom, ktorá umožňuje jej držiteľovi čerpať zľavy vo výške od 1% do 90% na ponuku služieb partnerských miest, atraktivít, dopravcov, obchodov a gastronomických zariadení a iných doplnkových služieb (zubár, apod.). Platnosť karty je neobmedzená.

Karta je neprenosná, vystavená na meno držiteľa. V roku 2018 sa VIPcard s najväčšou pravdepodobnosťou stane prvou platobnou kartou, ktorá umožní svojmu držiteľovi nielen realizovať bezhotovostné úhrady, ale aj využívať výhody zľav partnerov VIPcard. Z uvedených dôvodov je poskytovanie VIPcard tretím osobám zakázané. Zmluvný partner VIPcard je oprávnený podrobiť kontrole držiteľa VIPcard a overiť si jeho identitu.

Ako môžem získať kartu VIPcard?

Pri objednávke nad 3000 € u nás získate VIPcard oproti registrácii zdarma. Registračný formulár obsahuje nasledovné údaje: meno, priezvisko, dátum narodenia, miesto bydliska a e-mailovú adresu. Kartu je možné si aj objednať na našom Štúdiu tieniacej techniky, pričom si môžete zľavu uplatniť už pri svojom prvom nákupe. Cena karty je 50 €. Po prijatí objednávky vám automaticky odošleme údaje potrebné k vykonaniu platby. Pre dokončenie objednávky je potrebné uhradiť cenu novej VIPcard prevodom na účet. Zásielku s vašou novou kartou VIPcard odošleme najneskôr do 24 hodín po prijatí platby na náš účet doporučene poštou. Poštovné je ZADARMO!

Ďalšie výhody karty VIPcard

V súčasnosti je možné VIPcard využiť na celom území SR. Spoločne s VIPcard od nás obdržíte aj informačnú brožúru s informáciou o možnostiach uplatnenia výhod vašej karty. Mapu zľav však nájdete aj na webovej stránke www.vipcard.sk, kde sú aktuálne informácie s kontaktnými údajmi, otváracími hodinami a presnou definíciou výšky a frekvencie využitia zľavy resp. zľavnenej ceny u daného zmluvného partnera. Tu nájdete aj ďalšie informácie ako sú Všeobecné obchodné podmienky a informácie o klube VIPcard.

Nahoru