K-system už aj v Hurbanove

K-system už aj v Hurbanove
4.4.2017

Veríme, že tuto správu privítajú zákazníci najmä z regiónu Nové Zámky, HurbanovoKomárno.

Dňa 7. apríla 2017 bola slávnostne otvorená nová predajňa tieniacej techniky K-system na juhu Slovenska v Hurbanove, v časti Bohatá. Veríme, že tuto správu privítajú zákazníci najmä z regiónu Nové ZámkyHurbanovo a Komárno. Ak si doteraz museli za K-system priplatiť formou zvýšených nákladov na dopravu, teraz už nemusia. Slovenské výrobky značky K-system® nájdu v novootvorenej predajni u predajcu značky K-system®  - spoločnosti LUXROL, s. r. o..

 

Symbolickú pásku slávnostne prestrihli pán Mgr. Roland Hulko - vedúci oddelenia regionálneho rozvoja mesta Hurbanovo, vedúca divízie obchod a marketing spoločnosti K-system, spol. s r. o. - pani Kúdelová Andrea a pán Roland Lovász - majiteľ spoločnosti Luxrol, s. r. o.. Slávnostného otvorenia sa zúčastnili aj predstavitelia priľahlých obcí a miest a majitelia firiem z regiónov Nové Zámky, Hurbanovo, Komárno, ako aj množstvo architektov a projektantov.

 

Prečo práve LUXROL, s. r. o.? Je to rodinná firma, ktorá stojí na pevných morálnych základoch. Vzťah k zákazníkom je presne taký ako si predstavujeme, že bude K-system reprezentovať, vysoko profesionálny. Rovnako ako pre nás je pre majiteľov tejto firma dôležitá vysoká kvalita, služby na dobrej úrovni, výborná komunikácia, ale aj predaj slovenských výrobkov, za ktorými stojí silný a stabilný partner – značka K-system® .

Okrem vlastných Štúdií tieniacej techniky v mestách Bratislava, Banská Bystrica, Nitra, Košice a Žiar nad Hronom sú výrobky tohto slovenského výrobcu dostupné aj u predajcov značky K-system® v meste HurbanovoLevice, Nitra, Trenčín a Poprad.

Fotogaléria

K-system už aj v Hurbanove
Nahoru