Sponzoring spoločnosti K-system, spol. s r.o.

 

Krahulská ovečka

Lyžiarsky oddiel SkiKlub Kremnica v spolupráci s lyžiarskym strediskom SkiKrahule zorganizovali 12. februára 2017 oddielové preteky „Krahulská ovečka“, ktoré sú zároveň aj 3. kolom OBLASTNEJ LYŽIARSKEJ LIGY. Spoločnosť K-system prispela na toto podujatie drobnými darčekovými predmetmi.

V kategóriách superbaby, mladší a starší predžiaci, mladší a starší žiaci a juniori si svoje sily zmeralo približne 118 odvážnych súťažiacich. Krásne slnečné počasie, výborné snehové podmienky a skvelá atmosféra prispeli k obdivuhodným výsledkom našich nádejných lyžiarskych pretekárov. Každý pretekár bol ocenený „krahulskou“ medovníkovou ovečkou.

Veľká vďaka patrí všetkým deťom, rodičom, sponzorom a samozrejme aj všetkým, ktorí sa prišli pozrieť a povzbudiť....

 

Detský domov Valaská

Koncom mesiaca február pribudne na štyroch prevádzkach Detského domova Valaská 29 ks interiérových žalúzií v hodnote 1000 €. Budú nimi vybavené tri zariadenia v meste Brezno a jedno v meste Čierny Balog. Detský domov Valaská bol jedným z mnohých detských domovov, ktoré sa zapojili do nášho druhého ročníka vianočnej súťaže pre detské domovy. Vďaka 3D pohľadnici A. Harvanovej, ktorú sme nazvali „STROMČEK“ získali v našej súťaži prvé miesto.

 

Dar pre obec Prochot

Dňa 1. 2. 2017 sme dodávali do objektu Kultúrny dom v Prochote vertikálne strapcové žalúzie. Sponzorský príspevok zo strany spoločnosti K-system bol 669 €. O túto čiastku dostala Obec Prochot pod vedením starostky Dariny Gajdošovej tieto žalúzie lacnejšie. Veríme, že občania obce Prochot ako aj iní návštevníci kultúrnych podujatí v obci zažijú množstvo zážitkov v príjemnom prostredí. Najbližšie to bude 7. Benefičný ples ZSS Jesienka, ktorý bude moderovať Adela Banášová. Z výťažku, ktorý sa na každom plese vyzbiera, sa vždy urobí niečo pre zariadenie. Minulý rok sa napr. spolufinancoval výťah, rok predtým signalizácia. V tomto roku sme prispeli do tomboly aj poukážkou v hodnote 100 € na nákup výrobkov K-system.

Verejné poďakovanie všetkým sponzorom nájdete aj na FB stránke ZSS Jesienka.

 

Vianočná súťaž

Spoločnosť K-system, spol. s r. o. vyhlásila aj v roku 2016  VIANOČNÚ SÚŤAŽ pre detské domovy. V tomto roku sa zapojilo do súťaže 10 detských domovov z rôznych kútov Slovenska.

Súťažilo sa o tieto atraktívne ceny:

  1. výrobky značky K-system® v hodnote 1000 €
  2. výrobky značky K-system® v hodnote 500 €
  3. výrobky značky K-system® v hodnote 250 €.

Úlohou detí bolo vyrobiť vianočné pozdravy s použitím zaslaného materiálu, ktorý tvorili odpad z výroby žalúzií a látkových roliet. Okrem efektívneho využitia odpadového materiálu sme dopriali deťom pocit mať pre koho vytvoriť vianočné prianie.

Okrem sponzorských darov sme v tomto roku pre všetkých takmer 1000 detí zakúpili sladkosti a 3 plyšové hračky z kolekcie Disney pre troch tvorcov vybratých prianí.

A aké sú výsledky súťaže?

  1. Cena – výrobky v hodnote 1000 € – Detský domov Valaská – za originálnu a určite aj veľmi prácnu 3D pohľadnicu A. Harvanovej, ktorú sme nazvali „STROMČEK“
  2. Cena – výrobky v hodnote 500 € Detský domov Sereď – za pohľadnicu s krásnym motívom, ktorý sme nazvali  „ANJELIK“
  3. Cena – výrobky v hodnote 250 € – Detský domov Spišské Vlachy – za krásnu pohľadnicu plnú domáceho tepla a pohody, ktorú sme nazvali „SOBY“

Výrobky budú doručené do detských domovov na základe ich želaní v mesiaci január 2017. Vianočné pozdravy odídu našim obchodným partnerom, ako poďakovanie za spoluprácu, vďaka ktorej môžeme takto pomáhať tým, ktorý to potrebujú najviac.

 

Materská škola Štvorlístok

V mesiaci máj 2016 sme dodávali sponzorsky žalúzie Basic Design do Materskej školy Štvorlístok na ulici Sládkovičova 1 v Žiari nad Hronom. Po realizácii si deti hneď okná aj vyzdobili.

 

Dar pre obec Kosorín

Dobrý deň,
v prvom rade sa chcem spoločnosti K-system, spol. s r. o. osobne aj v mene občanov Obce Kosorín poďakovať za dary vo forme  protihmyzových sietí v počte 3ks na okná v sociálnom byte obce a 4ks na okná budovy obecného úradu.

     Ešte raz ďakujem a teším sa na spoluprácu s Vašou spoločnosťou pri rozvoji Obce Kosorín.

Ostávam s úctou.
Peter Hric
Starosta obce Kosorín

 

Dúhová škôlka

Dňa 14. 4. 2016 sme dodávali do objektu Dúhová škôlka v Chorvátskom Grobe samostatne stojacu markízu. Sponzorský príspevok zo strany spoločnosti K-system bol 400 €. O túto čiastku dostala materská škôlka markízu lacnejšie. Veríme, že deti počas denných hier budú môcť pod markízou stráviť množstvo krásnych zážitkov v príjemnom tieni.

 

Detský domov Nová Baňa

Dňa 5. 4. 2016 nám pani riaditeľka z detského domova poslala ich časopis s názvom Slnečnica v elektronickej podobe. V závere časopisu je aj poďakovanie sponzorom, medzi inými spoločnosti K-system spol. s .r. o., za dodávku sietí proti hmyzu ako výhru v hodnote 250 €, sladkosti a plyšovú hračku pre výrobcu vianočného pozdravu, ktorý najviac zaujal našu porotu. Detský domov Nová Baňa bol jedným z 18 detských domovov, ktorí sa zapojili do našej Vianočnej súťaže.

 

45. ročník Gymnaziálneho plesu

Dňa 6. 2. 2016 sa v MSKS Žiari nad Hronom uskutočnil 45. ročník Gymnaziálneho plesu. Tretiaci Gymnázia Milana Rúfusa v Žiari nad Hronom aj tento rok organizovali školský ples. Na tento ples poskytla spoločnosť K-system, spol. s r. o. poukážku do tomboly vo výške 100 €.

 

Súťaž vo varení vianočnej kapustnice

Dňa 18. 12. 2015  sa na námestí SNP v Žiari nad Hronom uskutočnila tradičná súťaž vo varení vianočnej kapustnice.

Jedným zo siedmych súťažiacich družstiev boli aj zamestnanci spoločnosti K-system, ktorí sa aj v súkromí zúčastňujú rôznych kulinárskych súťaží. Naše družstvo sa umiestnilo na krásnom treťom mieste. Dôležitým členom poroty bola aj najznámejšia televízna svokra a speváčka v jednej osobe – Gizka Oňová.

Výťažok z predaja kapustnice sme odovzdali mestu Žiar nad Hronom a bol použitý na charitatívne účely.

 

Vianočná súťaž

Spoločnosť K-system, spol. s r. o. vyhlásila dňa 24. 11. 2015  VIANOČNÚ SÚŤAŽ pre detské domovy. Hlavnou myšlienkou je umožniť deťom, ktoré nemajú svoje vlastné rodiny, vyrobiť pre niekoho vianočné prianie a z našej strany prispieť na zlepšenie vybavenia detského domova prostredníctvom žiadaných výrobkov. Počas roka sme zaregistrovali množstvo žiadostí o sponzorský dar tohto typu.

Vyrobené vianočné priania spoločnosť K-system následne rozpošle svojim obchodným partnerom. Na každom vianočnom prianí bude uvedené, v ktorom detskom domove bolo vyrobené. Do tejto súťaže sa nám prihlásilo už 18 detských domov z celého Slovenska.

Súťaž je zameraná na výrobu vianočných prianí z materiálov, ktoré sa štandardne používajú na výrobu žalúzií. Dňa 18. 12. 2015 prebehne vyhlásenie výsledkov, pričom pôjde o skutočne atraktívne ceny:

  1. výrobky značky K-system® v hodnote 1000 €
  2. výrobky značky K-system® v hodnote 500 €
  3. výrobky značky K-system® v hodnote 250 €

+ špeciálna odmena priamo pre tvorcu najkrajšieho priania v podobe plyšovej hračky.

Výrobky budú doručené do detských domovov v mesiaci január 2016.

Veríme, že touto myšlienkou môžeme do budúcna motivovať k podobným činom aj našich obchodných partnerov, alebo iné spoločnosti, ktoré si uvedomujú, aké dôležité je nehľadieť iba na zisk a na čísla, ale mať aj spoločensky zodpovedné správanie.

K-system sponzorom benefičného podujatia

(Október, 2015)

Spoločnosť K-system bola sponzorom tretieho benefičného a náučného podujatia s názvom „Na krídlach anjelov“, ktoré sa uskutočnilo 22. 10. 2015 v dome kultúry v Žiari nad Hronom. Podujatia sa zúčastnilo 628 hendikepovaných spolu so svojim sprievodom  a v rámci integrácia a začlenenia do spoločnosti 162 bežných návštevníkov.  Podľa slov hlavného organizátora OZ Milana Štefánika sa benefičný koncert vydaril.

Na podujatí vystúpili skupiny Gladiátor, Sendreiovci – Kokavakere Lavutára, Smola a Hrušky, speváčka Celeste Buckingham, Zumba inštruktorka Daniela Česneková a moderátor Roman Juraško.

V rámci podujatia sa deti a pacienti s mentálnym postihnutím mohli naučiť na pripravených workšopoch latinoamerické zumba a salsa tance, maľovanie na tvár, enkaustiku – maľovanie horúcim voskom na papier, prútikárstvo, tradičnú lukostreľbu, odlievanie sviečok, ozdobovanie figúrok z dreva.

 Videá z podujatia:

Stredná odborná škola Handlová

(September, 2014)

Na základe požiadavky o sponzorský dar, spoločnosť K-system prispela dodávkou 3 kusov vertikálnych žalúzií v hodnote 381,44 € do modernizovanej počítačovej učebne Strednej odbornej školy v Handlovej.

Veľkonočný vinš

(Apríl, 2014)

Máme radosť, že deti z Detského domova v Spišskej Novej Vsi na nás nezabudli. Vďaka našim zákazníkom nezabúdame ani na tých, čo potrebujú pomocnú ruku.

 

Súkromná ZŠ s materskou školou Marie Montessori

(Marec, 2014)

V roku 2013 a 2014 spoločnosť K-system dodávala a sponzorovala interiérové žalúzie do tohto výnimočného školského zariadenia v Bratislave. Ako poďakovanie sme od detí dostali takéto krásne vlastnoručne vyrobené tablo.

 

Veľký maškarný bál v Žiari nad Hronom

(Február, 2014)

V nedeľu 23. 2. 2014 sa v MsKC v Žiari nad Hronom uskutočnil veľký maškarný bál. Boli sme prekvapení, na čo všetko sa dá použiť bublinková fólia, o ktorú nás usporiadateľ požiadal v rámci sponzoringu. Výsledkom originálneho nápadu bolo jedno poobedie plné detských rozžiarených očí.

Detský kútik Žiar nad Hronom

(September, 2013)

Spoločnosť K-system prispela v septembri 2013 k zlepšeniu svetelnej pohody detského kútika mestského kultúrneho centra v Žiari nad Hronom formou dodávky vertikálnych žalúzií. Počas nákupov rodičov alebo užívania si kultúrneho podujatia dohľad na deti v detskom kútiku vykonáva vyškolený personál. Sme radi, že sme mohli takouto formou podporiť spoločné rodinné aktivity Žiarčanov a mestského kultúrneho centra, ktoré s týmto zaujímavým nápadom prišlo.

Detský domov Spišská Belá

(December, 2012)

Spoločnosť K-system prispela k zlepšeniu kvality života detí v Detskom domove v Spišskej Belej darovaním vertikálnych žalúzií v hodnote 100 €. Deti z Detského domova Spišská Belá vyjadrili svoju vďaku aj prostredníctvom tohto vianočného želania, ktoré sme od nich dostali.

 

Súťaž s Môj Dom

(Môj dom, 2009)

Siete proti hmyzu Nobarrier od spoločnosti K-SYSTEM v hodnote 300€

kútik

Ako sa starať o žalúzie

Všeobecné informácie o tom, ako sa správne starať a používať vaše žalúzie.

Čítať viac