Články

Delegácia v spoločnosti K-system

Dňa 20. 1. 2017 navštívila spoločnosť K-system, spol. s r. o. delegácia na čele s Ing. Petrom Pellegrinim, podpredseda vlády SR pre investície a automatizáciu.  Okrem predstavenia spoločnosti bola predmetom rozhovorov aj súčasná situácia zamestnanosti v regióne a skúsenosti súvisiace s podnikaním v oblasti stavebníctva. Spoločne s primátorom mesta Žiar nad Hronom Mgr. Petrom Antalom a Ing. Andreou Žiakovou, prednostkou OÚ Žiar nad Hronom sme riešili otázku možného smerovania žiakov škôl, tak aby boli aktívnejší v rámci mesta, verejnosti, komunikatívnejší a zlepšila sa ich technická zdatnosť.

Pána Ing. Pellegriniho najviac zaujala naša moderná výroba, kde sa aj delegácia zdržala najviac a novinka – vonkajšia žalúzia na solárny pohon. Sme radi, že aj naši zamestnanci mali možnosť porozprávať sa a pochváliť sa výsledkami svojej práce.

Celistvá duolišta

Novinkou v ponuke spoločnosti K-system je celistvá duolišta...

Novinkou v ponuke spoločnosti K-system je celistvá duolišta (označenie: 2-S) v zlepšenom estetickom dizajne. Napriek tomu zostáva v ponuke aj spájaná duolišta, ktorá je vhodným riešením pre balkónové zostavy, kedy sú vedľa seba umiestnené dve žalúzie s rôznymi výškami.

Všetky vodiace lišty žalúzií sú vybavené novým UV stabilným tesnením tvaru T. Vďaka zlepšenej fixácii kolíka lamely a zväčšeniu priemeru drieku kolíka zo 4 na 5 mm sa nám podarilo dosiahnuť zmenšenia medzery medzi tesnením a minimalizovať tak prípadnú hladinu hluku pri vetre. Hlavička kolíka vďaka svojmu novému tvaru zabraňuje vypadnutiu lamely z vodiacej lišta v prípade silného vetra alebo pri náraze na prekážku.

Inovovaný zatepľovací polystyrén s U-profilom

Od januára 2017 máme v ponuke inovovaný zatepľovací polystyrén s U-profilom pre montáž vonkajších žalúzií do zatepleného ostenia so zlepšenými tepelno-izolačnými vlastnosťami s označením SU-23 a SUP-23. Súčasťou objednávky je aj návod na montáž, vrátane riešenia napojenia na vonkajšiu parapetu, aby sa predišlo zatekaniu vody pod zateplenie.

Návod na stiahnutie tu

K-system v rebríčku slovenských TOP firiem

Najnovší rebríček slovenských TOP firiem potvrdil spoločnosti K-system vedúcu pozíciu na slovenskom trhu.

Vydavateľstvo Jaga vydalo v druhej polovici roka 2015 publikáciu ,,ALMANACH STAVEBNÍCTVO 2014-2015“. Medzi firmami zaoberajúcimi sa oblasťou Okná, dvere, bránové systémy je firma K-system podľa celkových tržieb na 15 mieste. Je to však zároveň najvyššia pozícia v tomto rebríčku spomedzi výrobcov a predajcov tieniacej techniky na Slovensku. Overený dodávateľ K-system je najväčším výrobcom tieniacej techniky v SR s medziročným nárastom tržieb o 22 %.

Ako sa starať o žalúzie

Všeobecné informácie o tom, ako sa správne starať a používať vaše žalúzie.

Čítať viac