K-system už aj v Bardejove

K-system už aj v Bardejove
19.10.2017
Veríme, že tuto správu privítajú zákazníci najmä z regiónu Bardejov, Svidník a Stropkov.

S potešením oznamujeme, že odteraz vám bude K-system tak blízko ako nikdy pred tým. Ak ste si doteraz museli za žalúzie, siete a rolety K-system priplatiť formou zvýšených nákladov na dopravu, teraz už nemusíte. Slovenské výrobky značky K-system nájdete v novootvorenej predajni u predajcu značky K-system, spoločnosti VEXTA ofis, s. r. o.

Prečo práve VEXTA ofis, s. r. o.? Je to rodinná firma, ktorá stojí na pevných morálnych základoch. Vzťah k zákazníkom bude presne taký ako si predstavujeme, že je  K-system. Reprezentovateľný  a vysoko profesionálny. Rovnako ako pre nás, je pre majiteľov tejto firmy dôležitá vysoká kvalita, služby na dobrej úrovni, výborná komunikácia, ale aj predaj slovenských výrobkov, za ktorými stojí silný a stabilný partner – značka K-system.

Vzorková miestnosť je umiestnená v budove Richelieu na križovatke ciest Tehelná a Ľudovíta Štúra, v blízkosti Kauflandu, oproti Autoumyvárni Laserwash. Slávnostné otvorenie a prestrihnutie pásky prebehne dňa 6.11.2017 za účasti primátorov a zástupcov miest Bardejov, Stropkov a Svidník a vedenie spoločnosti K-system. Pre verejnosť bude otvorené 6.11.2017 od 14:00. Pozývame vás do tejto novootvorenej predajne plnej svetla, kvalitných produktov a domácej pohody. Pre všetkých návštevníkov je pripravený atraktívny darček a možnosť bezplatného parkovania.

Tešíme sa na vašu návštevu

Nahoru